Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

izawik badz silna tak jak juz bylo powiedziane oby do wiosny.A teraz wysylam mega fluidosy do ciebie 21 jak wyniki? ja tez zycze dzieciom duuuuuuuuuuzo zdrowka Idze,Bartkowi Gabrysi i o miesiac mlodszym Antosiowi i Karolince(Karolce chyba juz dzis skladalam ale co tam zdrowka nigdy nie za wiele:) ) zuzanka no to teraz sie nie wymigasz,pisz wysylaj :D Ooo evanika i light blu juz poszly piuńkać wiec spijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik-Marcel mimo podejrzenia refluksu,wyniki moczu miał zawsze dobre.Te które podałam to właśnie jego wyniki.Gabrysia ma jakąś infekcję w organiźmie,dlatego wyniki nie są idealne.Teraz trzeba sprawdzić co to za bakteria.Myslę,że powinnas zrobic posiew moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja myslę izawik że tych krwinek też nie jest aż tak za dużo. ale ze mnie gapa. spojrzałam tylko na 20 kwietnia a o marcu nie pomyslałam. jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSIUJSIEGO DLA WSZYSTKICH KTÓRZY DZISIAJ OBCHODZĄ JAKIEKOLWIEK ŚWIĘTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! {kwiat] 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika dziekuje za sliczne zdjecia.Kamcia super sie smieje.A to jeziorko,zazdroszcze ci ze masz gdzie spacerowac.A i mamy taki samkocyk tylko ze moj jest obszyty rozowym materialem:) Pamietam jak pokazalas pierwsze zdjecia Kamy z jej ciocia jaka byla roznica a teraz to juz tej roznicy az tak nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Bartoszkoi Agi spoźnione ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego. evanikaa dziękuję za zdjęcia, Kamilka rozbroiła mnie tym swoim uśmiechem :D A widoki macie super, czego ogromnie zazdroszcze. zuzanka świetnie,ze masz juz internet, teraz powinnas częście z nami pisac :) Karola rozrabia od 6. Odkąd poczuła smak wolności raczkując wszędzie jej pełno, a i jeszcze podciaga się przy wszystkim :P Zapowiada się piękny dzień , wiec napewno pojedziemy na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello moja corcia pobudke zrobila o 7..... juz dawno sie tak wczesnie nie budzila hihh.....ale przespala w swoim lozeczku cala noc..tzn budzila sie ale na chwile to podchodzilam do niej poglaskalam dalam smoczek i zasypiala a ja wracalam do lozka......hihihih caluski kwietnioweczki..... oj dzisiaj po 17 laryngolog corci...mam stracha ale jestem dobrej mysli......chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wlaczylam vivaldiego niby dla dzieci.....ale glowa mnie juz boli hihi no ale moze polubie taka muzyczke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisala ktoras z Was podanie o przyjecie do przedszkola? bo moja kolezanka ma napisac .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa poproszę o zdjęcia! Moja Maja budzi się ostatnio już przed 7 a czasami przed 6 więc masz fajnie doroteczka, że Weronika daje Ci pospać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Gratuluje Karoli drugiego zabka Doroteczka bedzie dobrze Kapikapi byla z Piotrusiem w szpitalu maly mial zapalenie pluc a potem w szpitalu nabawil sie rotawirusa,i teraz wszyscy u niej sie z tym mecza,tylko ona sie jakos trzyma ale jest z wiadomych przyczyn wymeczona.Kapikapi jeszcze raz zycze duzo zdrowka calej twojej rodzinie i mega fluidasy w twoja strone. kapikapi chyba mnie nie zabijesz?:P Moja niunia dzisiaj pierwszy raz stala przy krzesle i to stala trzy minuty ,zalujcie ze niewidzieliscie jej usmiechu bananowego przy tym wyczynie:D Wczoraj minelo dwa tygodnie od wypadku,i juz prawie doszlam psychicznie do siebie a tu znowu sie dowiedzialam ze to malzenstwo co zginelo wracali nie dosc ze od bardzo chorej 14 letniej corki ze szpitala to w sumie osierocili 5 dzieci:O Matka tych dzieci pracowala we Wloszech by zarobic na leczenie corki ,teraz przyjechala na pare dni do swoich dzieci. A przyczyna wypadku?-szkoda gadac kolo bylo latane juz dwa razy i konstrukcja metalowa byla juz wczesniej pokrzywiona jednym slowem to kolo nie nadawalo sie juz do dalszej eksploatacji,ale firma zapewne chciala zaoszczedzic.Teraz moim zdaniem powinna ta firma wyplacac dziecia rente do momentu kiedy sie same nieusamodzielnia.I jak sie dowiedzialam o tej piatce to znowu jakos nie moge sobie znalezdz miejsca. Ide czytac ksiazke bo babcia wziela dzieci na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Gratuluje Karoli drugiego zabka Doroteczka bedzie dobrze Kapikapi byla z Piotrusiem w szpitalu maly mial zapalenie pluc a potem w szpitalu nabawil sie rotawirusa,i teraz wszyscy u niej sie z tym mecza,tylko ona sie jakos trzyma ale jest z wiadomych przyczyn wymeczona.Kapikapi jeszcze raz zycze duzo zdrowka calej twojej rodzinie i mega fluidasy w twoja strone. kapikapi chyba mnie nie zabijesz?:P Moja niunia dzisiaj pierwszy raz stala przy krzesle i to stala trzy minuty ,zalujcie ze niewidzieliscie jej usmiechu bananowego przy tym wyczynie:D Wczoraj minelo dwa tygodnie od wypadku,i juz prawie doszlam psychicznie do siebie a tu znowu sie dowiedzialam ze to malzenstwo co zginelo wracali nie dosc ze od bardzo chorej 14 letniej corki ze szpitala to w sumie osierocili 5 dzieci:O Matka tych dzieci pracowala we Wloszech by zarobic na leczenie corki ,teraz przyjechala na pare dni do swoich dzieci. A przyczyna wypadku?-szkoda gadac kolo bylo latane juz dwa razy i konstrukcja metalowa byla juz wczesniej pokrzywiona jednym slowem to kolo nie nadawalo sie juz do dalszej eksploatacji,ale firma zapewne chciala zaoszczedzic.Teraz moim zdaniem powinna ta firma wyplacac dziecia rente do momentu kiedy sie same nieusamodzielnia.I jak sie dowiedzialam o tej piatce to znowu jakos nie moge sobie znalezdz miejsca. Ide czytac ksiazke bo babcia wziela dzieci na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamxi- szkoda słów na tych co próbują bezmyślnie zaoszczędzić. Swoją głupotą przyczynili się do takiej tragedii :-( brawo dla Vikuni :-) kapikapi- życzę powrotu do zdrowia całej Waszej rodzinie :-) mąż był dzisiaj u lekarza z Gabrysią. Wyniki moczu ma dobre :-) ufff....no ale niestety (tego się obawialiśmy tym bardziej że w nocy pojawiła się gorączka u Gabrysi), Gabi ma już małe zmiany w oskrzelach i trzeba wybrać mniejsze zło,czyli antybiotyk. Ma kaszel, katar i gorączkę :-( jak mąż wrócił z tą wiadomością to nie wytrzymałam i poryczałam się...z tej bezsilności....i z poczucia winy bo to ode mnie się chyba zaraziła :-(....no i miała prawdopodobnie tą 3-dniówkę. My nie widzieliśmy żandej wysypki, może lekkie zaczerwienie skóry, ale lekarz stwoerdził że to jest to. Sugerowałam się tym co miała Wiktorka, bo ona była tak wysypana że szok i z niczym nie można było tego pmylić. A Gabi nie ma praktycznie nic. No ale lekarz wie chyba lepiej. No i znowu czeka nas kolejne leczenie :-( 2 tyg temu odstawiliśmy poprzedni antybiotyk :-( a ja czuję się jeszcze fatalnie:-( gorączka w końcu ( po 3 dniach) zeszła,ale teraz mam 36st. Głowa mi pęka i nadal boli całe ciało. A do tego mam skutki uboczne od antybiotyku :nudności, bóle żołądka i jelit i biegunka. Dopiero co poprawił mi się apetyt i zaczęłam jeść a teraz co zjem to mnie od razu przeczyści :-( jak to mówią: jak nie urok to sraczka... nie będę Was dłużej zasmucać...i tak mam doła dzisiaj... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamxi- szkoda słów na tych co próbują bezmyślnie zaoszczędzić. Swoją głupotą przyczynili się do takiej tragedii :-( brawo dla Vikuni :-) kapikapi- życzę powrotu do zdrowia całej Waszej rodzinie :-) mąż był dzisiaj u lekarza z Gabrysią. Wyniki moczu ma dobre :-) ufff....no ale niestety (tego się obawialiśmy tym bardziej że w nocy pojawiła się gorączka u Gabrysi), Gabi ma już małe zmiany w oskrzelach i trzeba wybrać mniejsze zło,czyli antybiotyk. Ma kaszel, katar i gorączkę :-( jak mąż wrócił z tą wiadomością to nie wytrzymałam i poryczałam się...z tej bezsilności....i z poczucia winy bo to ode mnie się chyba zaraziła :-(....no i miała prawdopodobnie tą 3-dniówkę. My nie widzieliśmy żandej wysypki, może lekkie zaczerwienie skóry, ale lekarz stwoerdził że to jest to. Sugerowałam się tym co miała Wiktorka, bo ona była tak wysypana że szok i z niczym nie można było tego pmylić. A Gabi nie ma praktycznie nic. No ale lekarz wie chyba lepiej. No i znowu czeka nas kolejne leczenie :-( 2 tyg temu odstawiliśmy poprzedni antybiotyk :-( a ja czuję się jeszcze fatalnie:-( gorączka w końcu ( po 3 dniach) zeszła,ale teraz mam 36st. Głowa mi pęka i nadal boli całe ciało. A do tego mam skutki uboczne od antybiotyku :nudności, bóle żołądka i jelit i biegunka. Dopiero co poprawił mi się apetyt i zaczęłam jeść a teraz co zjem to mnie od razu przeczyści :-( jak to mówią: jak nie urok to sraczka... nie będę Was dłużej zasmucać...i tak mam doła dzisiaj... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik duzo sily ci zycze i jeszcze wiecej zdrowka.Mega fluidy wysylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyyy wyniki chlopcoww sa zadziwiajace panii doktor powiedziala ze jest pod wielkim wrazeniem ze dawnoo tak idealnych wynikow nie widzialaa wiec skad taa goraczka? nie wiadomoo myslalam ze to ząbkowanie aleee cyzby calyy nasz dom zabkował? bo przeciez wszyscy jestesmy chorzy z kaszlem bolem miesni i goraczkaa echh ale najwazniejszee ze wyniki sa ok ze nie ma zadnej bakteri ze nie ma zadnegoo pasozytaaa Dla wszytskichh solenizantówww stoooo latttttttttttt!!!! lece gotowac kapusniaczek mniam mniamm... zapraszamm rudaa sliczny gorsecik? czyzbyy szykowala sie jakas randka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi no widzisz !!! a tak si smutałaś,że masz leniuszka z za ciężką pupką :D Może Twoja córcia ominie etap raczkowania??!!! Powiem Ci,że to smutne i tragiczne ile ludzi ginie przez bezmyślność kierowców.Naprawde mozesz w tym całym nieszczęściu myśleć,że ty miałas wyjatkowe szczęscie. 21 to dobrze,że wszystko dobrze :) izawik mocno tulam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi no widzisz !!! a tak si smutałaś,że masz leniuszka z za ciężką pupką :D Może Twoja córcia ominie etap raczkowania??!!! Powiem Ci,że to smutne i tragiczne ile ludzi ginie przez bezmyślność kierowców.Naprawde mozesz w tym całym nieszczęściu myśleć,że ty miałas wyjatkowe szczęscie. 21 to dobrze,że wszystko dobrze :) izawik mocno tulam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi no widzisz !!! a tak si smutałaś,że masz leniuszka z za ciężką pupką :D Może Twoja córcia ominie etap raczkowania??!!! Powiem Ci,że to smutne i tragiczne ile ludzi ginie przez bezmyślność kierowców.Naprawde mozesz w tym całym nieszczęściu myśleć,że ty miałas wyjatkowe szczęscie. 21 to dobrze,że wszystko dobrze :) izawik mocno tulam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi trzymam kciuki, bedzie dobrze. Izawik jestes silna dasz rade Ide teraz do mojego brzdaca a potem do was zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi trzymam kciuki, bedzie dobrze. Izawik jestes silna dasz rade Ide teraz do mojego brzdaca a potem do was zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi trzymam kciuki, bedzie dobrze. Izawik jestes silna dasz rade Ide teraz do mojego brzdaca a potem do was zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeu co sie dzieje z ta kafe, poslalam wam fotki mam nadzieje ze nie zapchaalm skrzynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... za chwilke nadrpobie czytanie..ale poki co Zza.... Bartus boski i widze, ze pociaga go codzienna prasa jak moja Kamulke! Zdjecia sliczne..co ja mowie Bartolini sliczny. Chyba wszystkie Bartki to slodkie chlopaki. Macie gorace pozdrowienia od Kohanah... Ok ..... bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę sobie ale dziewczyny naskrobaly a to tyle powtórek. coś się chrzani na kafe. żadnych fotek nie dostałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ani od zuzanki ani od evaniki !!!!!!!!!!!! Gosia ale to jest straszne co napisalaś. co będzie z tymi dziećmi...? izawik no widzisz wyniki są dobre i miejmy nadzieję że już będzie dobrze. 21 nie odpowiedziałaś mi........ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj u stomatologa. ciąża robi spustoszenie w moim uzębieniu a wizyta podrożała. wcześniej płaciłam 70 zł a teraz 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×