Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

zuzanka ale ci się udał synuś :) jaki on śliczny a te jego oczka ;) Super facet rośnie z niego!!!! evanikaa co słychac u kochannah? czemu z nami nie pisze? Przed chwilką odezwała się do mnie na gg Nikolla80, pamietacie ją???Zaintrygował ją moj opis na gg, a jak ją zapytałam czemu napisała \"kiedys forumowiczka\" to juz nie odpowedziała :( echh ci ludzie.... Zmykam spac... Ale dzisiaj miałam nerwa na kafe...tyle moich postów nie ma ze szok ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie na Twoj blog bo jakos to tak dziwnie napisalam. Alina dzieki za wczorajsza odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze kafe juz dziala normalnie 21 duzo zdrowka dla twoich chlopakow Zuza Bartus rewelacyjny:D dzieki za fotki Lightblue sama bylam w szoku jak dzisiaj stala i bardzo sie to jej spotobalo bo stala potem jeszcze kilka razy tak chyba by mamcia mogla to uwiecznic na zdjeciach:) weronika sama nie wiem co z tymi dziecmi i tez mi to nie daje spokoju.Oni sa nie z mojego miasta wiec trudno sie czegos dowiedziec pewnie dowiem sie czegos wiecej na sprawie sadowej:O Moja lala tak dzisiaj byla zmeczone po spacerze ze jak ja wykapalam i potem karmilam to mnie ugryzla w (.) :O Wiec ja szybko go wyciaglam a ona w taki placz ze nie moglam jej uspokoic to ja jej cyca znowu do buzi i ona zamiast jesc to znowu mnie uchamrala:O i jak drugi raz wyciaglam piers z jej buzki to dopiero wlaczyla swoje mozliwosci ,nie moglam jej uspokoic,ale po jakims czsie bujanie i glaskanie zadzialalo. A i musze sie pochwalic pierwszy raz po wypadku kapalam sama Vikunie i sama ja wyciagnelam z wanny.Takze jest juz duzoooo lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry u mnie za oknem szaro i deszcz:( A ja w ten weekend mam juz zajecia,i tak sobie mysle jechac czy nie jechac? Do konca lutego mam zwolnienie ale czy warto robic sobie zaleglosci?I czy wysiedze tyle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryy ;) U mnie też leje i wieje. Karola śpi , ja wstawiłam pranie i mam chwile dla siebie. zuzanka 🌻 Wczoraj lekarze zadecydowali,że Agatka będzie operowana,gdyz guz już na tyle zmalał po chemii,ze trzeba działac wyjątkowo szybko. Potem chemia, radioterapia, przeszczep szpiku. Zeby tylko wszystko sie powiodło. Kupiłam Karoli http://www.allegro.pl/show_item.php?item=313775945 ale coś mój serwer bankowy nie działa i nie mogę zapłacić ani sprawdzić jak ma się mój biznes Allegro :D. Chyba wychodze na 0. jest ok!! :P Wczoraj pierwszy raz od narodzin Karolci miałam możliwośc dluższej rozmowy z moim G. , nawet nie sadziłam,że tak sie od siebie oddaliliśmy przez te miesiące. Chcemy to naprawić, bo szkoda tego wszystkiego marnowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Light fajne to pianinko. Zastanawialam sie nad podobnym dla maniooli tylko z owocami ale wkoncu nie kupilam i troche mi szkoda teraz... Zuzanka dziekuje za fotki Bartka :) Pokazywalam wczoraj mamie jak on ślicznie siedzi sam w jezdziku. my tez mamy taki jezdzik ale mania w nim 2 sekund nie usiedzi. zaraz zlazi wywraca go dogóry kolami i rozbiera na czesci pierwsze... Jeju jakie to moje dziecko jest niedobre mówie wam :D:D:D:D:D:D:D Chyba nie ma takiej rzeczy której by nie umiala zepsuć :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani-czy masz jeszcze na sprzedaż te buciki.Kokretnie chodzi mi o te pierwsze.Tylko nie wiem dokładnie jaki rozmiar.Marcel ma nóżkę 11 cm.Jakbys miała jeszcze te butki to możesz sprawdzić w środku ile maja cm? marcel juz prawie wcale nie raczkuje tylko chodzi.Wczoraj chodził po dworzu w adidaskach.Koniecznie szybko musze mu kupić butki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka niestety buciki juz sprzedane. Kurcze dostaląm kilka maili z pytaniem o buty dzisiaj wląsnie. tak jakby sie cos nagle ruszylo... a ciocia spakowala ostatnio wszystko co miala i zrobila kiermasz w przedszkolu poszlo za pare zl wszystko wykupili co do jednej pary tenisówek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani moj bartek to tez psuja pierwszej klasy, wszystko zniszczy, sa takie nakladki na rogi to oczywiscie juz wszystkie posciagal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Zuzanka Bartuś super....jaki on już duży.... laryngolog powiedziala ze Weroniczce nic nie jest a chrypka moze byc od glosnego placzu i ze dzieci niektore tak maja.....no i najlepiej zeby nie plakala....hihihih....to ja jej na to ze jak jej nie pozwole plakac to wyrośnie na rozkapryszonego potworka....bo do 6 miesiecy tez nie mogłam jej pozwoli na większy płacz bo z pępkiem byly kłopoty....hihihi ojej no zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka to dobrze,że wyjaśnilo się co Wercią :) 🌻 MaMani ja też się długo zastanawiałm nad kupnem tego pianinka, do licytacji podchodziałm chyba z 20 razy az się wkurzyłam i kupiłam. weronika daj znać co po wizycie u dentysty-sadysty Ja wybieram się dzisiaj na 17, oł maj gad :D będzie się dzaiło. Wiecie co??Karolina wylała dzisiaj na siebie zawartosć wiaderka z jedzeniem dla psa. Mąż na chwilę dosłownie postwil je w kuchni a ta jak torpeda się dorwała. Ale się bidula wystraszyła. I miała ponadprogramową kąpiel :P Echh dosłownie gdzie się nie obrocić tam przechodzi człowiek demolka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light to niezle. No ja jak kapalam teraz Maje to na chwile spuscilam ja z oczu a ona musiala zanurkowac w tej chwili bo zaczela strasznie plakac i jak sie odwrocilam w jej strone to biedna byla cala w pianie. Boze ale mam wyrzuty, ze przeze mnie tak sie wystraszyla.... doroteczka fajnie, ze sie wyjasnilo czemu Weronika ma ta chrypke MaMani a po Twojej coreczki oczach juz widac, ze jest maly rozrabiaka :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no!!!!!!!!! Ja myślałam,że coś poczytam a tu aż oczy szczypią taki ogrom tekstu :D Łomatko, mam leczenie kanałowe. Koszt tej watpliwej przyjemnośco 300 zł + zdjęcie panoramiczne uzębienia. Tylko sobie pogratulowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar o kurde! Biedna Majeczka. A to czego bys nie robiła to tak trzeba uważać,że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie pozdrowienia od nikolli80, ona chyba juz do nas nie wróci, nie wnikam czemu, ale tak wywnioskowałam z tego co mi naskorbała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo FOCHHHHHHHH . Ja sie tu rozsiadlam zeby czytac a tu kiepsciutko:( Jutro i w niedziele moze sie poprawicie to bede miala co czytac jak wroce z uczelni. Doroteczka no to wychodzi na to ze rosnie ci kobietka stanowcza:) Widze ze Maja i Karola chcialy cos nowego odkryc i skonczylo sie na strachu,ciekawe co moja niunia wymysli?Dzieci maja szalone pomysly. oooo zawsze mi szkoda jak sie okazuje ze jakas dziewczyna odchodzi z topiku.ALe bladzie pomaranczki tylko na to czekaja by sklucac i zniszczyc kolejny topik. evanika pozdrow kohanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSATWAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Light blue juz nie spi to wiem, bo juz odwiedziła zdjecie Bartka na naszej klasie DZIEKUJEMY za wpis. Jezu Bartek na nogach od 6 masakra. Jak u nas wieje wszystko w ogrodzie poprzewracane, i do tego jeszcze grad pada, wiec dzisiaj bedziemy w domu siedzic, a moze na basen sie wybierzemy... Zaraz idziemy znowu spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy :D zuzanka nie śpimy od 6, to podobnie jak u Was ;) a tak rano zawsze wchodze na klase, bo jeszcze w miarę normalnie mi działa :D Ale miałam koszmarną noc, o 22 lub cos koło tego przestało działać znieczulenie, najadłam się tabletek, które zaczeły działac cos ok 1 czy 2 to wtedy zaczeło wiac i cos mi stukało przez całą noc :P A teraz zmykam na kawę. Moj G pojechał do Sławy, ten to się wozi. Wczoraj miałam stacie z tesciową, ktora stwierdziła,że poszłam do zbyt drogiego stomatologa. No, ale jak chodziłam do taniego , to teraz wyszło jak miałam wyleczone zęby:O , ktore musze miec łatane od nowa i drugi raz płacić. Ale ona mnie wku*wia😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest juz teraz 12 stopni wiec pogoda bedzie przepiekna. Light a co na to wszystko Twoj maz, stoi po Twojej stronie czy raczej nie wtraca sie? rudamaxii czyli jednak jedziesz na uczelnie, skad Ty bierzesz sile? Moze mi troche jej podrzucisz :-) zuzanka moi chlopcy ida na basen i sie zastanawiam czy z nimi nie pojsc ale mam nogi cale w siniakach bo wozek znosilam z pietra w przedszkolu. Akurat sie zepsula winda jak mielismy zjezdzac na dol. Nie chce, zeby ktos pomyslal, ze mnie maz leje :-) :-) Oj swoja droga mam z nim ostatnio na pienku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek..... ups Light blue no widzisz...po co poszłaś do drogiego stomatologa...mogłaś wyrwac zęba i byłoby po kłopocie....tak jak chce teściowa bo taniej....ja pikole....moja teściowa taka nie jest....teraz jak poszłam do laryngologa z Werką i zapłaciłam 70 zł...to moja T powiedziala że odda mi tą kasę...chociaż powiedziałam że nie trzeba....no bo niby z jakiej racji..... wiadomo że są czasami jakieś zgrzyty...ale jest w sumie oki....zawsze jak powiem że muszę gdzieś wyjśc bez Werki to T z chęcią zostaje z nią... nikolla naskrob cos a ty kohannah co sie ociagasz z pisaniem.....szybko wracac do nas.....chociaz wyslijcie pare zdjec waszych szkrabow.....ja ostatnio sie zczailam ze caly czas przesylalam fotki tobie nikola ale chyba przestane bo jesli nie chcesz tutaj z nami pisac to nie bede sie narzucac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity.... Chyba Kamie wychodzi kolejny zabek. Nie spalam pol nocy! Ale nie moge tak jak Zuzanka polozyc sie dalej spac, bo G jest dzisiaj w pracy a Kama nawet jak jest spiaca nie chce mi spac...wszystko ja interesuje, wszystko rozprasza! Moze pojdzie mi spac po 10, po drugim sniadanku. My na basen jedziemy za tydzien...Kama zaczyna swoj semstr na basenie..hehe moja Rozgwiadka! U nas strasznie wieje, wiec nie wim czy wybiore sie na spacerk...moze tylko kolo domu! Ide potanczyc z Kamcia...ona wystarczy, ze slyszy muzyke juz cala chodzi! Light - aaa ja bym poszla i wstawila sobie zlote koronki i z zebami w zlocie usmiechnela sie do tesciowej...ale by zbielala! Na majowke planuje wypad na tydzien do Warszawki, Radzymina i Ostrołęki, wiec moze zachacze o k was..... hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz wstalismy, R robi kawe, ide sie ubra potem mlodego i fru na spacer. Kar co sie przejmujesz siniakami :) Wpaden pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez strasznie wieje i chyba nie pojde z córcią na spacerek....no ale zobaczymy... jejku pewnie sie wkurzycie ale jeszcze raz zaczynam temat jedzenia naszych pociech....ja nie mam wogóle pomysłów co jej dawac do jedzenia.... rano jak wstanie je mleczko... potem jakies paroweczki i chlebek z maselkiem.. potem staram sie jej dac zupke nastepnie jakis deserek ze sloiczka lub danonka lub danio (wczoraj dałam jej pierwszy raz i wpałaszowała całe danio waniliowe..) potem juz je mleczko w miedzyczasie jakies biszkopty...chrupki...no i soczki herbatki....a wy nadal kupujecie hippa herbatki lub jakies inne dla dzieci czy juz bardziej \"powazne\" picie podajecie? nie mam pomyslów na drugie sniadanko....hmmmm nie chce jesc tartego jablka marchewki....a banany to omija z daleka.... nigdzie u nas nie moge dostac misiowych ogródkow....zeby cos fajnego ugotowac malej... a czasami ma takie dni ze najlepiej jej idzie mleczko....choc jeszcze nigdy nie odmowila szpinaku z ziemniakami fuuuuj ale ona to lubi... jakie dorosłe zupy moge jej podawac? normalnie zabielane smietana moze jesc? zawsze jak jemy obiad to i tak troche dostanie bo to co jedza rodzice to jest najpyszniejsze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka... ty masz problem z drugim sniadaniem a ja z posilkiemo 16...ale jak to powiedziala moja kolezanka \"żywienie i zabawki to temat trudny do porównania bo każda z nas ma inne zdanie\"... Kama ma tak... 7-8 mleczko 2R, pozniej jabluszko, 10-11 kaszka, 13-14 zupka lub miesko z warzywami...16-17 nie mam pomyslu. Daje jej chlebek z maselkiem, jogurt jogobella, czasem kisielek...ostatnio kupilam Hippa ryz mleczny z jablkami i zajadala sie....a o 19-20 jest mleko z kaszka na sen. W miedzy czasie biszkopcik, soczek, herbatka.... Nie pije jeszcze nic \"dorosłego\"...ja jestem panikara i tak naprawde nie wiem czy mozna czy nie mozna juz podawac zwykle herbatki. Moja mama mowila, ze kiedys nie bylo tych wszystkich rarytasow dla dzieciako i ona podawala nam rozcieczono zwykla herbate...i nic nam nie jest. Kama tez podjada nasze zupki, czasem cos uszczknie z drugiego dania. Jak widzi nas jedzacych musi byc na kolanach i pomaga nam w jedzeniu! Zasnela 20 minut temu... U nas sloneczko, ale strasznie wieje...wyjde sama i zobacze czy abyna pewno moge z nia wyjsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Weronisia też śpi.... nie chce jesc żadnych kaszek......hmmmm nie wiem czemu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×