Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Tam są trochę pomieszane te zdjęcia, ale jak na tej głównej stronie wejdziesz w kolejne to bedzie trochę z Kapadocji i z drogi do Syrii, trochę okolic Kemer itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piękne,a te wodospady!!!!/?????? Nie mogę, Bardzo ładne fotki.. Nie bądź taka skromna że nie umiesz że nie ten sprzęt , że nie to oko...... Ja widzę że są ładne widoki i to mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta dziewczątek?????? Fajnie mają , albo balują albo śpią , co niektóre pracują. Wiecie co ,żadnego zdjęcia nie dostałam od Was , Tyko od Pariss odnośnik do pięknych fotek , polecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reszta to same "nocne Marki" ja niestety nie z tych. Jak sie nie położę do 22.30 to w dzien jestem nie do życia. Tylko w piątki i soboty sobie pozwalam na dłuzsze siedzenie ewentualnie. Kwiatuszek pewnie prezentów szuka. Vanilli przegląda oferty, Dżunia i Frgi skejpują a Fannky z doskoku zaraz moze zajrzy? Tarlusia nam zamilkła też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to po mojej "dobranocce" pt. CSI Miami i mogę powoli szykować sie do łóżeczka ;) idę spać a Wam niech się przyśni Alanya i plaża Kleopatry ....i port...i palmy...i szaleni ciemnoocy Turcy ;) Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) fannky obecna, byłam na basenie, a fotki serio piękne aż by się chciało tam być 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo63-->ja w sumie nie mam jakiś fajnych zdjęć,ten rok jakoś wypał marnie ze zdjęciami...poza tym ja nie miałam aparatu;/ obiecuję za rok=)))) a jak możesz to podaj mi link/i z których oglądasz sobie te cuda w Alanyi.. U mnie dzisiaj było całkiem znośnie jeśli chodzi o pogode,ale wiadomo,że gdybym tylko mogła to mogłybyście mnie szukać tam koło tych palm i na Kleopatrze... Dzisiaj skype dopiero będzie i bardzo krótki;p Snów tak pięknych jak cudna Alanya;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanky -- jakie plany na 2009 w stosunku do Tr. Frogi , nic nie szkodzi z tymi fotkami a co do Alamya kamera to: http://www.alanya.tv/tr/AlanyaCanl%C4%B1Kameralar/AlanyaCanl%C4%B1Kamera1/ na dole są odnośniki do pozostałych 3-ch kamer. Zrobiłam się jakaś głodna, to chyba prze z Raki 2 kieliszki na wieczór to przesada. Nie jestem wrogiem Raki ale 2 -a to dla mnie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo63 sprawdź email ;)...i myślę,że jeden z toastów był za przyszły rok w Alanyi;) u mnie dzisiaj sie posypią mega toasty odnośnie Turcji oczywiście-nie inaczej;)... iyi geceler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanki a jaki hotel i która dekada 09. może się spotkamy , a skąd masz taką rezerwację . jak przepraszam ale idę lulu.jutro będę. pozdrawiam. Padam jak Pariss------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
02,09,09 blue star. gti, jadę z siostrą, ale znajomi też się napalili i chcą rezerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fannky, Vanili dzięki :) U mnie dzisiaj słoneczko :) Idę jeść sniadanko. Afiyet olsun dla tych co też jedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki...🌼 mam ...stresyyyyy...jak patrze na ceny wyjazdów, czy oni wszyscy poszaleli z tymi opłatami lotniskowymi? 3800 Pl za tydzień Maroko???? ..no cud nad Wisłą!!! Na szczęście cudo pogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Sle Wam pozdrowienia z ponurego miasta.Wiecie Smieszne ale babka zamknela biuro i nic nie wiem.Smieje sie z tego bo plakac nie zamierzam,Mam nadzieje,ze w poniedzialek otworzy i wycofam kase.Fatum nad moja glowa wisi.Nie licze oczywiscie,ze mnie zaskoczy i powie,ze jade.Musze znalezc te muzyke turecka i posluchac.Pewnie i ta mnie zauroczy.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarlusia ja myślę, że skoro masz wpłaconą zaliczkę to powinno być dobrze. Jak chcesz tureckie kawałki to daj maila i zaraz podeślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć fanki turkomanki. Frogi--- dzięki za fotki odpisałam krótko na poczcie. Vanilly dzięki za info co do terminu i hotelu, może mi się uda coś wyrwać bo jeszcze nic mi się nie udało upolować , takiego co by mi się spodobało. Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
tarlusia@o2.pl Dzieki Pariss,tak na marginesie masz do nas cierpliwosc.Jeszcze raz DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarlusia piosenki poszły. DAj znać czy dostałaś. Idę oglądać film na tvn i poczytać troszke gazety. Bobo od tej tapety na moim pulpicie to mi się chce teraz co chwilę wyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyj mała wyj !!!!!! Nie mam dziś głowy do pisania. To chyba przez to jutrzejsze święto. A jak u Was z tym ???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku!!!! Właśnie przeglądam gazetę i jest ulotka z Triady! Od 6.11 zaczynają sprzedaż first minute. To prawdopodobnie oni beda latac z GD do Bodrum! A nie mieli Bodrum wogóle w ofercie. ALe super! Moze mi sie uda cos wyszukać za te moje nieszczesne vouchery. Jest np. BOdrum 15 dni 1299 3* all do tego opłaty beda pewnie ok. 300-350 zł. Egipt rejs z wypoczynkiem od 1599 zł Wiem, ze te najtansze oferty to czesto oferty TRAF albo na wyloty majowo/czerwcowe, ale mi to odpowiada. Szkoda tylko, ze moja kolezanka nie moze wziaśc znowy 2 tyg urlopu :O To teraz czekamy do 6.11. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja nie chodzę nigdzie bo my nie mamy w Trójmieście żadnej rodziny. Moi rodzice są przyjezdni także byli w tamtym tygodniu na wschodzie a w tym są na zachodzie Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i znowu weekend i dwa dni wolnego choc dosc duzo rzeczy sobie zaplanowałam Przede wszystkim zyje juz nastepnym piatkiem i nie moge sie doczekac choc znowu jestem pokłócono :p ale jade aby sie pogodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×