Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość tarlusia
Milego wypoczynku Wszystkim WYBRANYM bo ja do nich sie nie....zaliczm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarlusiu..jak to się nie zaliczasz do wybranych? przecież wykupiłaś wczasy...a w listopadzie to tylko siedzieć wieczorem przy herbatce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarlusia, nic się nie martw, ja Ci na pocieszenie kawał opowiem...głupiiii jak nie wiem, co , ale mnie ubawił do łez: Pijaczek zakręcił się przypadkiem na cmentarzu. Zauważył grabarza, zajętego swoją praca i postanowił go dla żartu przestraszyć. Podszedł do niego od tylu i wrzasnął : - \"BUUUUAAA \" Grabarz ani drgnął, nawet sie nie odwrócił i kontynuował swoją pracę. Pijaczek zniesmaczony nieudanym żartem odchodzi. Kiedy wychodzi poza teren cmentarza, nagle dostaje łopatą w łeb i pada na ziemię nieprzytomny. Pochyla sie nad nim grabarz i grożąc palcem mówi: - \"Straszymy, biegamy, skaczemy, bawimy sie ... ale za bramę nie wychodzimyyyy! Pariss, buziaki i wielkie dzięki, będę miała co słuchać wieczorkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
kawal extra dziekuje tez sie usmialam.Owszem wyjezdzam ale to jeszcze daleko.A pracuje jutro i pojutrze nie mam wolnego jak wy WYBRANE jakos to przezyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowe HOLA! Włosy mam piękne ;) Piję herbatkę i jest super świetnie i ciepło! Wiatr jest taki, ze myślałam, ze mo głowę urwie. Muszę za czapką zacząć chodzić bo w mojej jednej kurtce nie mam kaptura i podejrzewam, ze jutro odchoruję to bólem głowy. Ja też wklejam fajny kawał ostatnio przeczytany: Małżeństwo ze wsi pierwszy raz wybrało się do supermarketu. Nagle żona mówi do męża: - Patrz stary! Jakie śmieszne zamszowe ziemniaki! - Głupia! To nie ziemniaki! To jest kiwi! Z tego się robi pastę do butów! A jutro jadę do koleżanki na wieś. Posiedzimy przy kominku przy winku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Vanili! Balejaż zrobiłam sobie. Blond z jasną czekoladą. Raz mam więcej blondu raz mowie, ze wolę ciemniejsze i i tak i tak czuje sie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO jeszcze coś fajnego Wam wkleję, stare co prawda, ale zawsze się z tego też śmieję: Z wczasow w tureckim kurorcie, tureckimi liniami lotniczymi wraca grupa amerykanskich turystow. Zaloga samolotu oczywiscie turcy. Leca nad Atlantykiem, kiedy jeden z silnikow wybucha. Jankesi w panike, krzyk, histeria, i nagle wlaczaja sie glosniki: kszszszsz, chrrr i dobywa się z nich czyjs glos: - Heloł ezrybady, zys ys jor keptyn spiking for de ferst tajm, Dont łory, ezryfing bi gud, ezryfing bi okej. Senk ju for jor etenszyn. Ludziska sie troche uspokoili, ale po dwudziestu minutach drugi silnik wybucha. No i znowu, krzyk, histeria, i wlaczaja sie glosniki: kszszszsz, chrrr i dobywa sie z nich glos: - heloł ezrybady, zys ys jor keptyn spiking for de sekend tajm. Dont łory, ezryfing bi gud, ezryfing bi okej. Senk ju for jor etenszyn. Ludzie sie jeszcze nie bardzo uspokoili, gdy nagle odpadlo jedno skrzydlo. Samolot pikuje ostro w dol, prosto do oceanu, ludzie we wrzask, pisza testamenty, popelniaja samobojstwo, no sodoma i gomora. Wlaczaja sie glosniki: kszszszsz, chrrr i dobywa się z nich głos: - heloł ezrybady. Zys ys jor keptyn spiking for de last tajm. Passendżers hu ken słym plis dżamp tu de łoter. Passendżers, hu kenot słym: senk ju for jor etenszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie mi sie chce spać, ale szkoda mi isc jak jutro mogę przeciez pospac :) Dzisiaj cały dzień w pracy czułam sie tak jakby cay dzien była godzina 15-ta. A Kwiatuszek juz szaleje ze swoim Askim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam zdjęcia z Kenii...i coraz bardziej mnie to kręci, tylko przeraża lot aż 12 H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Kenia akurat nie pociąga. Dzika Afryka nie jest dla mnie. Moze Safari tak, ale nic więcej. Szczepienia, lot, ludzie...nie nie nie. Tylko Meksyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wessały te nieziemsko białe i cudowne plaże, na safari bym nie jechała...szczepienia odpuszczę, ale coś na malarię tak,...na razie czytam i sie zastanawiam, bo teraz sa opady, nie pora deszczowa, ale są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, jak nie pojadę, to wrócę do za rok do Grecji, zrobie zdjęcia czarnoskórym noszącym na plaży mebelki, naszyjniki, ciuszki...i tym chatkom ze słomy, bambusa...a potem powiem ,że z Afryki...bo ta komercja dotarła już wszędzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajefajny kawał Pariss :) :) :) ..jutro na pewno zostanie odsprzedany :) :)..no nie znowu ubrechtałam się do łeż.....Całuski dla wszystkich i dobrej nocki życzę. Hahahahahahaha....świetny dowcip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Wczoraj nagle znowu padł mi net i koniec. Dzisiaj znowu miałam problem. Zaczyna mnie to wkurzać. Niby ruter podaje ze sygnał znakomity a ja nie moge wejsc do netu i komunikatorów. Zaraz wstaje i zaczynam sie szykowac do kumpeli. U mnie chyba dosc ładnie, nie wieje dzisiaj. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj tam zabalowałam na games night że o 4 wróciłam a od 8 jestem już na nogach :o i na dodatek w pracy siedzę dobre te kawały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Turczynki. Nie mogłam wcześniej, miałam problem z netem , i nie tylko. Frogii --- odpowiedź masz na poczcie. Fannky --- ja jadę do Pamukalle na 2 dni , myślę że będą też jakieś atrakcje więc jakoś to będzie. Pariss --- Kapadocję zaliczyłam w tym roku , wspaniała. Kwiatuszek chyba się już bawi na całego , szczęsciara. pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky-- ja też nie zaliczyłam jaskiń,ale to zrobi w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo63--tak się później zorientowałam,że chodzi o pobyt w Turcji;p ale już poszedł post hehe a za pozdrowienia dziękuje i przekaże! Dla Ciebie i dla męża też przesyłamy ;) Ja też ten weekend jestem w pracy i na treningach;p ale powiem szczerze,że jakoś nie zamierzam narzekać...ale co innego jak Wy kochane pracujecie na co dzień .. Życzę udanych reszty dni wolnego!!!!!1;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądnęłam sobie film \"Życie jest muzyką\" Fatiha Akina, bardzo ciekawy. Na allegro znalazłam też kolejny film tureckiego reżysera, ale kosztuje 60 zł wiec zamówię pozniej. Poleciła mi go moja kolezanka, ta o której Wam pisałam. Ona bardzo chciałaby robić z tym reżyserem filmy - Nuri Bilge Ceylan. Film Uzun. Stambuł jest naprawdę piękny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogii-------dziękuję ślicznie za pozdrowionka i przesyłam zwrotne od nas dla Was. Pariss--- weekend , wszyscy gdzieś tam wybyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie można, ale ja nie mam o tym zielonego pojęcia. Kiedyś próbowałam ściągnąć film to po skończeniu odrazu zareagował moj program antywirusowy i sie przestraszyłam. Od tego czasu nie ściągam. Wiem, ze można też ściągnąc ten co chciałam oglądnąc teraz w kinie, ale tez nie wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację bo ja też się na tym nie znam ale moje dzieci ciągną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście jakieś pustki tutaj są...a ja właśnie obowiązkowo zaglądnęłam,ale nic ciekawego dziś nie dodam, bo właśnie weszłam do domciu po 14 godzinach pracy...a jak Wam mija weekend?;) Już nie mogę się doczekać wiadomości od Kwiatuszka,ale niech jej tam czas leci jak najwolniej;) B U Z I A K I !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×