Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

heloł witam panie i panienki :) Kwiatuszek fajnie że wróciłaś cała i zdrowa z tym weselem to faktycznie lekki niewypał ale miałaś chociaż okazję zobaczyć jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh jak to minęło i Kwiatuszek znów z nami!=))) czekamy jak przyjedziesz i wypoczniesz na reszte =) buziaki... Bobo63-->tym razem 00:10 :D hehehe a...oczywiście pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;) Pariss--peeling kawowy mrrr;) dla wszystkich Turkomaniaczek dobrej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam już wszystkim głośne : DZIEŃ DOBRY!!!!! Wstawać, bo to bardzo króciutki tydzień i za chwilkę znowu weekend :D :D :D Pariss, a jaki to jest ten peeling kawowy - napisz mi coś więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry !! 🖐️ ja już w pracy ale idę kawę zrobić pierwsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też Dzień Dobryyy! Spojrzałam własnie na walutę i dostanę zaraz zawału!!!!!!!!!!!!! Ludzie, co się dzieje!!!!!!Szok! DOlar po 3,20 , euro 4,00, funt 4,75 a wczoraj dolar 2,99 euro 3,98 funt 4,55 ! nie mogę uwierzyć :O Peeling kawowy robię tak: wsypuję 3 czubate łyżeczki zmielonej kawy do małej miseczki i zalewam wrzątkiem, dodaję łyżkę oliwy z oliwek i czekam aż wystygnie. POzniej po prostu ta mazią sie smaruje, spłukuję i wsio! Skóra jest delikatna jak u niemowlaka, lekko natluszczona, lekko brązowa, pachnąca kawką :) Polecam. Bobo pewnie, ze pyszne te serki, a oliwki palce lizać, szczególnie uwielbiam czarne. Frogi Ty to jestes nocny marek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przepadam ani za serem ani a tym bardziej za oliwkami :D no dobrze, że moja mama kupiła więcej euro będę miała na kieszonkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, a ta mała miseczka to ile ma mniej więcej - bo sobie zafunduje taką przyjemność. A gdzie Ty takie kursy widziałaś, na necie sprawdzam Euro : 3,6 - chyba, że to średni kurs bankowy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia. Nie mam czasu nawet Was poczytać, tylko ...widzę wpis pariss o walucie...zaraz sprawdzę... Pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia miseczka mała, taka mniej wiecej na 4 cm wysokośc i okręg szklanki :D Kawy moze byc zawsze wiecej, raz mi wyjdzie papka a raz bardziej wodne. Kawę zalewamy tylko zeby przykryc fusy. Kantor sprawdzam tutaj bo to w Sopocie niedaleko: http://eurokantor.akcja.pl/ facet naprawde o 8 rano mial to co podałam teraz zostawil tylko funta a resztę obniżył. Jeszcze moja kumpela sie cieszyla bo ona z kolei sprzedaje dolary i sie cieszy z wysokiego kursu. Vanili kupę lat 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky Ty taki niejadek, nie wiesz co tracisz. CO za smaki , zapachy, uczta dla żołądka w takiej kuchni jak turecka czy egipska, meksykańska, chińska.....ojej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss mnie karmić to utrapienie, nawet moja mama wczoraj nie wytrzymała i się mnie spytała co ja w końcu lubię :D ale nie martw się do anoreksji mi daleko, jak coś lubię to jem dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takiego niejadka w domu. Moja siostra nie lubi za wiele rzeczy, za to przepada za torcikiem bezowym, grzankami czosnkowymi i chlebem z pomidorem i cebulą. TO jej dania podstawowe, do tego litr coli i dzien zleci. Co my sie z mamą nagadamy ;) Ona ma takie napady, ze np. przez miesiac ma ochote tylko na czekoladowe kulki na zimnym mleku, je az sie ktoregos dnia wszystko zwroci....tak. Pozniej chleb z miodem...i tak non stop... Chuda jest jak patyk, ale nie wiem jakim cudem jedzac 40 dkg tortu i popijając słodką colą. Ach te niejadki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss z tymi etapami jedzenia większość ludzi tak ma. ja teraz jem grejpfruty nałogowo :) a tak w ogóle to spotkałam dziś te ciastka tutku, dobre są ale nie mogę powiedzieć żeby mnie zachwyciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty Fannky , u mnie dziewczyny w pracy je uwielbiają :) Idę do domu, moze po drodze znajde w sklepie jakąś fajną czapkę albo szalik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowe Merhaba! Czapki dalej nie mam, nie ma nic na taką dużą głowę chyba :D Jaki cudowny jest ten tydzień, zaraz się kończy.... Wczoraj nie mogłam zasnąć taka byłam wypoczęta i za to teraz najchętniej to juz bym sie kładła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam dziś te repetytorium dla dorosłych, przejrzałam tylko ale dobrze się zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogii--- co Ty wczoraj tak szybko. o 00:10 ????? to niemożliwe !!!!! Pozdrawiam serdecznie. Pariss-- niech żałują ci co nie lubią jeść takich specjałów. A powiedz może Ty wiesz jak nazywają się Greckie gołąbki w liściach winogron w oliwie z oliwek, które kupuję w Lidlu , są boskie ,mogę ich zjeść toną na raz a te puszeczki tylko po 400g. ??? Fanki nie możesz mówić o Tureckich serach że ich nie lubisz , w Niemczech kupuję, u Turka oczywiście, sery marynowane na przynajmniej 15 sposobów i powiem Ci że nie ma na świecie lepszych serów jak Tureckie. Umywają się nawet twarde sery z robakami ( francuskie). Vannilly Ty naprawdę o nas zapomniałaś !!!!Pzdr, Wszystkie pozdrawiam , Spróbuję jutro pilingu w/g przepisu Pariss. Kochane laseczki idę już spać bo ja wstaję o 4:30 a jeszcze co nieco wieczorne. Do jutra zajrzę wieczorkiem do Was. Pozdrawiam wszystkie Turczynki. Kwiatuszek-- czekamy tu wszystkie na więcej info na temat wesela . pzdr. papajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba dziewczyny, mój pracowity dzionek dobiegł końca - padam na ......lico. Gdzie ta wypoczęta Dżunia z wczoraj :( Nawet tego peelingu kawowego sobie nie zrobie, ale wiem.....zafunduje sobie go w weekend i dobrze, że ten tydzień taki krótki :P , jeszcze tylko jutro i pojutrze i znowu wolne :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie niestety z serów lubię tylko twaróg, nie lubie żadnych: żółtych, topionych, fety, pleśniowych. żadnych !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky -- co do grejfrutów to podzielam Twoje upodobanie ,ale tylko zielone w masowych ilościach , w Biedronce po 2,70 za kg. uwielbiam je.Ale nie wiem czy wiesz że można się od nich uzależnić przy ciągłym spożywaniu. A co do tej Coli spożywanej przez Twoją siorę to zrób jej prezentację: Na dobrą gatunkowo gazetę kolorową wylej jej kilkadziesiąt kropli Coli i poczekaj 1 min. , następnie strzepnij Colę i pokarz jej jakie dziury wypala w żołądku ,bo farby na gazecie w tym miejscu nie będzie. Niech zapyta mechaników samochodowych , czego używają do odrdzewiania śrub. Smacznego jej życz.!! . Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze coś...byłam na tym angielskim.....bitwa co prawda przegrana, ale ja tę wojnę wygram ;) Fannky, może się kiedyś przekonasz do serów. Mój znajomy, zresztą Francuz, jak przywiózł prawdziwy ser (z ojczyzny), to mimo, że owinięty był bardzo, bardzo szczelnie , to nie dało się trzymać go w lodówce - tak "cuchnął", wtedy też nie przepadałam za serami. On mnie namówił, żebym skosztowała i z zamkniętym nosem....i wielkim ociąganiem spróbowałam.....mówię Ci - miód w gębie....nie wiem, czy to był przełom w moim "lubieniu serów", ale teraz bardzo je lubię. Zasada jest dla mnie prosta...im bardziej "śmerdzi"....tym lepiej smakuje :) Niestety w Polsce trudno jest kupić takie dobre serki...mniam, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia , ja chyba też z ty pilingiem zaczekam do weekendu. Ale muszę go spróbować, wieczorkiem,ciekawe co mój mąż na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia ja nie lubię od dzieciństwa i wątpię żeby się teraz przełamała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo u mnie to fazowe, kiedyś jakieś 3 lata temu też jadłam je na potęgę jak przestałam do teraz dopiero zjadłam kolejnego :) także uzależnienie raczej mi nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do serów to Dżunia ma 100% racji te najbardziej śmierdzące są najlepsze i nie dają się trzymać w lodówce,ale za to bardzo je lubię ,a jakie dobre z borowiną lub powidłami z Bawarii.Mniam mniam mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam już pomalutku dobrej nocki życzę .....Pariss chyba już śpi :) .....więc ja podążam w jej ślady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanki -- jak będziesz w Niemczech to spróbuj , nie pożałujesz. Turcy sprzedają nawet po 50 g. Na francuskie Cie nie namawiam bo nie dasz rady ich zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×