Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

popatrz co oferują Cena nie zawiera: - wizy, płatna dodatkowo na lotnisku, - wydatków własnych, - napiwki 30$ (obligatoryjne), ....cholewka to wychodzi 6 dolców na dzień na napiwki! Owszem , daje napiwki, ale nie takie sumy dziennie! W dodatku nie kupie wizy, bo wystarczy mi Synaj Only... te wszelkie fora, to istna kopalnia wiedzy! Jak byłam w Grecji, rezydentka mówiła, że biura z ulicy niepewne, ja kupiłam t takim właśnie biurze o połowę taniej i ..spotkałam rezydentkę na naszym statku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, ale mam nadzieję,że do Turcji mnie wpuszczą z tą wizą izraelską? Marzy mi się Petra, ale nie wyrobię czasowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Wami, czytam, ale nie mam siły pisać :( Padam, nie wiem : osłabienie jesienne, czy cóś. Dużo pracy tak jak u Pariss , ale na szczęście brak wkurzajacej koleżanki ;) Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi chwilowo przeszło spanie. Chciałabym juz chociaz isc prysznic zrobić, ale moja siostra od 18.00 okupuje łazienke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Ja też padam ...zaraz idę spać..dzień krótki i oczy mnie bolą... Kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hi..mieszkam z facetemi...to dopiero! bałaganiarze i nic nie sprzątają... a co ona tak długo robi? pewnie peeling kawowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja idę , poki łazienka wolna :) Pozdrawiam Frogi i Bobo bo ich pora się zbliża... Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś00:08 zaczynam się zbliżać do Was hehe...a dziękuje za pamięć Pariss;) Mam nadzieje,że smacznie wszystkie kafeterowiczki śpią;)...ja zawsze wcześniej też jestem na forum,ale wpadam i wypadam;p... B U Z I A C Z K I na chłodny początek dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo! Co taka cisza? Piątek dzisiaj. Zapracowany, ale piątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Ja właśnie zabieram się za pisanie wypracowania z angielskiego...wszystko byłoby do przeżycia gdyby nie to,że tym razem na600słów;/ więc na dziś to jest ma praca;p Do później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Merhaba kobitki, ja to zakręcona jestem jak ten słoik z ogórkami na zimę :D ale to dlatego, że cały przyszły tydzień nie ma mnie na miejscu w pracy, wpadłam do Was na chwilkę, ale mam nadzieję, że poplotkujemy w weekendzik? Chyba, że gdzieś wyjeżdżacie. Ja będę na pewno w sobotę wieczorkiem, no i pewnie w niedzielę. Kurcze, najadłam się pizzy i teraz mnie żołądek boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Turczynkomanianki Frogi jak zwykle po północy , to za późno dla mnie. Pariss---dzięki za pozdrowienie. Czytałam Was wczoraj ale już nie miałam siły pisać. Dżunia --herbatkę na ten brzuszek. Pozdrawiam , narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie WEEKEND! :D Zajrzę pozniej bo chyba kremu do oczu sobie zaaplikowałam przy kremowaniu i oczy mnie szczypią, nic nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie weekend, niby tydzień krótki ale jakiś męczący był. Jak tam oczy Pariss, już przeszło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się Bobo, ze pytałas o te gołąbki. Tureckie to SARMA (yaprak dolma) a greckie to nie mam pojecia ale pewnie podobnie. Nawet nie wiedzialam ze sa takie w Lidlu. Musze tam w koncu podjechac bo z tego co słysze od znajomych sa tam same pysznosci. W niemieckich lidlach jest duzy wybor dobrego jedzonka i oczoplasu tam dostaję :) Dżunia co tak niezdrowo sie odżywiasz, he? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy jakby za mgiełką ale lepiej :) U mnie dzisiaj wieje i pada, chyba sztorm jest, naprawdę brzydko. Weszłam pod kocyk bo mi zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję je w Niemczech , ale w naszym Lidlu jak jest tydzień Turecki , Grecki, Meksykański to robię zaopatrzenia na miesiąc. Dzięki Pariss za nazwę bo mi się skończyły a nigdy nie pamiętam ich nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jeszcze...moja jedna koleżanka z pracy kiedyś zrobiła sama z liści winogron takie gołąbki i tez były dobre. Te liście mają taki specyficzny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o tą nazwę mi chodziło , ja je zjadam na zimno i całą puszką na raz. Jak ktoś nie jadł niech żałuje.Są grubsze jak tureckie , takie grubości parówki. Sama sobie narobiłam smaku. Próbowałam kiedyś zrobić je sama ale mi nie wyszły takie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..🖐️ ..w temacie gołąbków.. 2 lata temu byłam na Chalkidiki i tam właśnie odkryłam marynowane liście winogron ...a ponieważ jestem szczęśliwą posiadaczką antresoli z winogronem, postanowiłam zamarynować młode listki..i wyszły super! gołąbki robię z mięsem lub grzybami w tych listkach i są pyszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a jakże oni tę stronę zrobili,że się nie wkleja??? hotel Amar sina...w Sharm na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili ale mi smaka narobiłas. My znowu o jedzeniu mowimy. W poniedzialek lece do sklepu szukac dolmy :) A na którego chcesz ten wyjazd? Tam jest np. wylot na 26.11 z Wrocławia HB , SGL za 1521 w Al Diwanie. TO niedaleko Amar Sina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×