Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

O boszeeee, jak ja się nie wy... wywinęłam orła, o mój jesusieee, tak se posprzatałam,....... i nie wiem w przypływie dobrych emocji popsikałam parkiet tym co się meble czyści, i jak nie gwidłam orła......o qrna w tańcu na lodzie byłoby to wysoko ocenione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IYI GECELER ve IYI OKULCALAR - a co to znaczy ???????? Śpiochy kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dobra...to ja Wam już......DZIEŃ DOBRY :D :D :D O cholerka pakować się muszę :( Ale zrobię to zapewne tak jak zwykle 5 minut przed odjazdem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczesnym rankiem...działam już od 2 godzin i jeszcze..w dresie... Pariss, Selectours to w miarę dobre biuro, bo też mają ciekawe wycieczki od Maroka, Jerozolimy.. i w cenowo niewygórowane. No, życzę ,żeby Twoje ciasto równie pięknie się prezentowało! A ja jestem jakaś niedobudzona..😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selam! Dżunia najpierw wszystkich wygoniła spać a sama buszowała po nocy :) Wytłumaczenie tych słow masz na poprzedniej stronie Kochana ;) Vanili ja kiedys sprawdzałam Selectours i rzeczywiście czasem można cos wypatrzec cos ciekawego. Szkoda, ze moj kolega nie jest w Sharm juz bo by sie Tobą zaopiekował. On nie jest nachalny, ma żonę i dziecko i mowi po polsku b sie tu uczyl w Katowicach. Niestety teraz rezyduje w Tabie a to daleko. A Selectours tez lata z Krakowa? Czekam niestety na jogurt i stoję z ciastem.... Bobo zdąży wrócić z grzybami a tu nie ma ciasta i czaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D, ale muszę obiadek przygotować. Bobo - a to grzyby jeszcze są???????, bo u mnie, tak mroźnawo powiewa, że grzybki, jeśli jeszcze są , to za chwilę otuli je biały śnieżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 10 minut i wyjmuję Revani. Słodka polewa gotowa. Cienko to widze poki co, ale zobaczymy... Aparat tez gotowy do zdjęć. I tak musze czekac az ostygnie bo dopiero wtedy mozna jeść. A juz mam naszykowane nawet rozne \"eskponaty\" do martwej natury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zdjęcia, ale nie mogę ich wkleić na karawanie :O cos mi chyba pozmieniali. Lecę na obiad a pozniej pokombinuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss,:O gratuluję i życzę smacznego...już czuje ten smak w ustach...:classic_cool: ..ostatni link się nie otwiera, znajdę później... Dobrze, że chociaż herbatkę mogę sobie szybko zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOOOOOOOOOOW ale cudo .Pariss--samcznego. Ja nie dojechałam z tym czajem bo mnie grzybki zatrzymały w lesie. Wpisz ma, jeszcze raz ten link do przepisów tureckich. Dżunia ---niewiele , miseczka kurek, miseczka zielonych gąsek i duży rondel usmażyłam podgrzybków. Będzie co pogryźć , kurki i zielonki do zamrażarki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ten link z przepisem źle się wkleił. Wejdzcie normalnie przez główny adres strony www.karawana.fora.pl i dalej na Turcja---i Kuchnia Turecka tam bedzie na koncu przepis. Mozecie jeszcze skopiowac go do adresu i zlikiwidować spację przed przecinkiem. Fannky jest pyszne uwierzcie mi, ze zjadłam juz 4 kawałki! Nie wiem kiedy to spalę :D Jutro muszę dziewczynom do pracy zanieść bo obiecałam, ze jak bede kiedys robic to dam spróbować. Oglądałyście moze nianię? W szoku byłam ogromnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Nie no Pariss,szacunek pięknie to wygląda ,aż zdumiewajace jak zobaczyłam w tej blaszce to zapach poczułam.Muszę jednak wrócić do Turcji bo tulipankow nie zakupiłam a tak cudnie wyglądają.Przyznam się szczerze,że czytam topik cały czas,(weszło mi w krew ,że codziennie zaglądam co nowego się dzieje ) ale mój urlop na wodzie pisany wiec tak aktywnie nie uczestnicze.Jestem ciepłolubna więc zaglądam kamerkami do Alanii,poczytam topik i narazie musi mi to wystarczyć.Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn bez wyjatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Innko! 100 lat Ciebie nie było ;) To, ze Twój wyjazd jest palcem na wodzie pisany to nie znaczy zeby sobie poplotkowac. I nawet jak Twoj urlop bedzie w Egipcie czy innym kraju albo wogóle nie bedzie to przeciez napisac cos mozna zawsze. Chciałam jeszcze na zdjęciu ująć moj czajniczek do herbaty (caydanlik) ale niestety jakbym nie stanęła to odbijałam się w nim cała :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam taki 350 g i wlałam prawie pełną szklankę, dosłownie tak 1 cm od góry szklanki była pełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Witam Was Goraco.Cholercia ile mialam czytania,zaleglosci nadrobic,pieczecie ciasta,kupujecie bizuterie.Pariss ja tez siedze na alegro i tez poluje na te marke,podoba mi sie ten pierscionek tylko zloty.Od dlugiego czasu obserwuje ale ceny sie trzymaja.Ciasto wyglada przepysznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! I Tarlusię przywiał zapach ciasta :) Te ceny aż takie straszne nie są, ale ja jakoś wolę kupować z targowaniem i dotykaniem. Chociaz ta allegrowiczka z Poznania z pracowni ma ładne te wyroby i widać, ze ładnie wykończone. Ten pierścionek jest teraz moim marzeniem, ale euro jest tak drogie, ze nie wiem czy na niego uzbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo Ty szczęściaro :) Pewnie, ze sie podoba. Śliczny jest. Szkoda, ze ja nie mam męża....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Szczesciara!!!!!!!!widze,ze gusty mamy bardzo podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Pariss nie ma czego zalowac,kupisz sobie sama.Nie kazdy ma szczescie jak nasza kolezanka.Ale wiem,ze warto czekac na tego JEDYNEGO jak wolisz meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarlusia ja juz przestałam czekać.... Masz rację, sama sobie kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×