Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

a ja dzis widziałam super fioletowa czapke ale pan mi do kampletu zaproponiwał czarny albo fioletowy szalik hehe chyba nie wie co to znaczy komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z czapki to juz chyba zrezygnuję. Poprzymierzałam trochę i stwierdziłam, że na taką pyzatą buzię jak mam to nic nie ma. Teraz zmieniam poszukiwania na czapkę z daszkiem, ale taką moherową hi..hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie widzialam tylko na kims poki co, ale musze rozejrzec sie po sklepach. Latem jakos wygladam to moze zimą tez sie da cos zrobić. A jakby sie swiecila to juz byłby raj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ledwo siadłam zaraz trzeba isc spac. co za zycie a w pracy nadganiam chyba całe leniuchowanie z całego roku włacznie z wakacjami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bum to mój kolega z innego topiku wszedł chyba z ciekawości bo mu ost wspomniałam że tutaj przesiaduje :) ale w Turcji też był więc pasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa no to jak był i lubi Turcję to OK. Zapraszamy. Kwiatuszek mam tak jak Ty. Ledwo usiadłam i juz trzeba isć spać. Ja sie zmywam. Do jutra Turkomaniaczki. Iyi geceler! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie psióly. Ale maci dobrze , ja już w pracy a Wy jeszcze śpicie. Fanky-- dzięki za podpowiedź co do Bum- kolegi. Kwiatuszek ja będęu Ciebie na imieninach , Dzunia , przyjdź do Kwiatuszka bez faceta , bo ostatnie się nie popisał. Taryfa jakby co załatwiona. Pariss-- Nasze złotko, ja chyba poślę Ci parę drobnych to Ty kochana musisz mi kupić te ciacha \"Turczyńskie\" i prześlesz mi pocztą bo na mojej \"wsi\" nie mogę tu nic znaleźć a może nie umię. Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuelko--- dzięki za kolejny przepis. Nie zapomnij o przepisach na sałatki , bo my tu czekamy . Na imieniny do Kwiatuszka , poszła bym z nową sałatką bo sama nie wiem co mam wziąć. Frogi -- ale zabalowałaś , całą noc Cie nie było. Na poczcie czekam na relację z impreski. Pozdrawiam.Wasza prawie najstarsza koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię Dzień dobry :)po raz pierwszy o tej porze:P i uciekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lekko spóźniona ale się witam 🖐️ zaspałam dziś :D tel mi padł i budzik nie zadzwonił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna 😭 ojciec mnie o 7,40 z łóżka wyrwał pytaniem " a Ty czemu nie wstajesz? " wyskoczyłam jak oparzona i w 15 min sie zebrałam :P spóźniłam się tylko 15 min :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie.....o cholercia ...raczej wszyscy. Cześć Bum :D Nie mogę uwierzyć.....znowu weekend, ale jutro się wyśpię :P :P Cieszę się, że znowu imprezka się szykuje tym razem u Kwiatuszka - ja się piszę na stówę. Bobo - transport i owszem potrzebuję, dbaj tam o te kucyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po pierwszych swoich imieninkach w pracy. Wszystkim samokowało moje ciacho co wczoraj robiłam winko tez dobre. Teraz czekam na kolege i mam ogromne W-Zetki i Mohito . A jutro robie kolejne ciacho na niedziele do rodziców i oczywiscie dla was moje drogie jeszcze bede szykowac :) A co do wyjazdu jade jednak na Słowacje na narty i tyle. Przyoszczedze i pojade w wakacje na dwie wycieczki po 2 tygodnie. W lipcu i sierpniu. Moze w styczniu wykupie Dominikane to bedzie duzo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku, trochę wiochą ode mnie powiało, ale postaram się to nadrobić : wszystkiego najsłodszego, najpiękniejszego, najweselszego i w ogóle....naj....naj..... i oczywiście buziaki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja już tak na zapas.....jakby mnie ...np w niedzielę nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. Nie mam siły dzisiaj pisać. Robię barszczyk czerwony na jutro (do picia) i pasztet z selera bo jak na imieniny do Kwiatuszka bez niczego się wybrać. Kwiatuszku , mój barek jest dla Ciebie, musisz tylko wybrac co mam zabrać. \"wykaz na poczcie\" Pozdrawiam wszystkieeeeeeeee psióly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi aksamlar! Kwiatuszek a zrobisz nam też rafaello ? Uwielbiam to ciasto. Dzisiaj załapałam się na kawałek torcika marcello z wiśniami z likieru, babka w pracy sama robiła. Pyyycha! Pewnie, ze lepiej zaoszczędzić. Ten termin świateczno-noworoczny jest bardzo drogi. Lepiej jak mowisz jechac 2 razy do ciepełka. A myślałaś o Domnikanie z Niemiec? Dużo taniej z lasta. Są biura polskie, które organizują takie wyjazdy. Zobacz np, tutaj: http://www.el-mundo.pl/ Na forum wakacje.pl są ludzie, ktorzy wiedzą wszystko o Dominikanie i wyszukają Tobie loty i wszystko dokładnie powiedzą. Bobo z ciastkami nie ma problemu. W nastepnym tygodniu moge kupic i wyslac. No problemo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek 2 tyg to raczej długie wczasy a nie wycieczka :) ale Ty masz się dobrze 2 x 2 tyg ?? miesiąc wakacji ?? tylko pozazdrościc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nawet sobie zaklepałam u szefa ze nie ma mnie od 1 do 15 lipca i jakies dwa tygodnie sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss -- na maila prześlij mi dane do przelewu i mój mąż prześle Ci zaraz pieniążki , tylko powiedz ile i ile wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz dobrego szefa Kwiatuszku. Pewnie zaklepałaś to dzisiaj przy okazji ciasta imieninowego i nie śmiał Ci odmówić? Żartowałam oczywiście. To Bosko że możesz sobie pozwolić na takie dwa wyjazdy w gorącym sezonie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ale Ty szybka jesteś. Kochana teraz mamy weekend i ciesz sie chwilą. Najpierw zrobię zakupy ciasteczkowe w tygodniu i pozniej sie dogadamy na maila. Fannky ----> odezwała sie ta co ma mało urlopu. Najpierw 2 tyg w Turcji a pozniej u siostry 2 tygodnie, albo nawet 3 z tego co pamietam? ;) Kwiatuszek, a Ty zawsze jezdzisz w takim upale? Ja zawsze jade maj/czerwiec i pozniej wrzesien/pazdziernik. Najpierw zaraz po wiośnie i przed latem , lato w Polsce a pozniej jesień znowu w ciepełku trochę. No w 2009 r. nie wiem co to bedzie, ale gdzies sie wygrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×