Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

No wlasnie moj maz pozwala jednemu, temu starszemu spac w lozku;) Cos mi sie dzieje z lapkiem, co chwile mi sie wylacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak znowu puste koperty. Ja to się mam sama ze sobą . Kwiatuszek , to miłych , ciepłych i kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nasza kafejka się tnie i stąd mój pusty post. Ja nigdy nie brałam żadnego zwierzaka do łóżka bo jakoś tak wydaje mi się nie higienicznie, żartowałam z tym wzięciem do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MOJE PSIPSIÓLY. WSZYSTKIM DZISIAJ OBCHODZĄCYM IMIENINY NASZYM TYRECKIM K A S T A R Z Y N O M , NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA IMIENINOWE PRZESYŁA: BOBO Z RODZINĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Bobo dziękuję za życzenia. Ja dzisiaj obchodze imieninki i z tej okazji częstujcie się bajaderkami, drożdżówkami z budyniem i princessami tiramisu :) Miłego dnia :) p.s. dlaczego nie ma zdjęć wszystkich babeczek w skrzyneczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss - to jeszcze raz wszystkiego najlepszego , dalekich i wspaniałych podróży i spełnienia marzeń. Jestem w pracy i na więcej nie mogę sobie pozwolić. Do wieczorka , miłego dnia wszystkim A co do fotek na poczcie to popieram , Gdzie są????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Zapraszam wieczorkiem na kawkę i drineczka. Same pracusie dzisiaj. Fannky i Kwiatuszek pewnie dzisiaj nadrabiają wczorajszy dzien w pracy. Ja miałam sie odchidzać a zjadłam pełno słodyczy. Chyba do soboty mi sie nie uda nic zgubic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczekałam sie mojego hotelu ze Scana. Chodzi mi o ten Grand Zaman Garden - MARZENIE. Myślałam, ze w firście mają na niego chociaż jakieś \"normalne\" ceny a wychodzi tydzień na termin majowy! ok. 1800 zł! a na wylot czerwcowy 10.06 1.933!!!! Nie wspomnę o 2 tygodniach za ok. 5.900 i to są ceny w pokojach bez balkonu! SZOKE! Zazdroszczę tym których stać na ten hotelik i nie szkoda dać im kasy bo wlasciwie to mozna 5* miec za ta cene. No ale to polożenie z drugiej strony, ach! Dzisiaj byłam po pracy w aptece i namówiłam się sama na dwa kremy. Jak za miesiac Wam przesle zdjecia to mnie nie poznacie taka bede mloda. Precz ze zmarszczkami! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss wszystkiego naj naj naj zycze ci aby najblizsze wakacje były te najbogatrze na najdalszych zakatkach ziemi i pełne wrażen Apropo pracy to fakt tyle miałam roboty ze jadłam nad klawiatura i pisałam dalej. A jutro taki sam dzien sie zapowiada i do tego ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kwiatuszku :) Życzy Pani sobie drineczka z wódeczki czy Martini Rose z duuużą ilością lodu i cytrynką? ;) aaaa kupiłam znowu tureckie ciastka z tej firmy co ostatnio. Truskawkowe. Lecę spróbować pierwsza cobym gości swoich nie potruła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ze dobre są. Naprawdę. Nie jadłam ich nigdy i nie widziałam w Turcji akurat. http://www.ragingyoghurt.org/bloghurt/pics/eti_cin.jpg ogromne jest to jedno ciastko. na dzisiaj starczy. Proszę się częstować, tylko wyobraźcie sobie, ze są truskawkowe z różowymi cukiereczkami na wierzchu :) http://farm3.static.flickr.com/2126/2189525112_1fe19da062.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A np. ze spritem , moze być? :) Kwiatuszek ja bede na pewno, drineczka i ciasta nie odmawiam. My w pracy juz nie robimy ( i całe szczescie) w pokoju tylko wypiłam kawkę z koleżanką i kupiłam ciacha. A w domu to czekam na moją mamę bo jutro wraca od swoich sióstr i wczoraj nic nie robiłam. Jutro zreszą też kupię ciasto i tyle. W sobotę na andrzejkach bede miec wyżerkę wiec trzeba sie oszczedzać zeby te pysznosci pomiescić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss , gdzie kupujesz te ciacha, ja też chcę , tak mało wystawiłaś że dla mnie samej zabrakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciacha kupiłam u mnie w sklepie spożywczym tam gdzie Tutku. Popatrz w jakiś większych delikatesach albo zwykłych spożywczych. Firma Eti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie musze nic robic na imieniny ale z grzecznosci przyniose ciasto na poranna odprawe tylko dla mojego oddziału. A ja ostanio kupiłam tutuku w carefulrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, ja nie chodzę po hipermarketach wogóle wiec nie wiem, ale chyba sie przejadę przed swietami. Narazie spadam na msn, do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dla Pariss: Ile jest gwiazd na niebie, ile robaków w glebie, ile samochodów jeździ na świecie, ile cukierków w roku zje przeciętne dziecię - tyle kwiatów, całusków i słodyczy z okazji imienin Dżunia Tobie życzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Katarzyno ja życzę Ci również WSZYSTKIEGO NAJJJJJJJ !!!!! 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 od Frogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Katarzyno ja również życzę Ci WSZYSTKIEGO NAJJJJJJJ !!!!! 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 od Frogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×