Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

dzieki dzieki moze troche sałątki kebab pyszna rafaello to juz jesti ssernik na zimno i ptasie mleczko włsnorecznie robione szkoda ze przybyło tak liczne grono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie od południa nie pada. Jest bardzo ładnie , mój mąż był nawet dzisiaj na działce , układał droge wjazdową dla autka na parkingu. Mówił że było bardzo przyjemnie. A ja jak zwykle pół dnia sama w domu. Dzieciaki pójdą w swoją stronę a mamusia musi sprzątać gotować itd. Teraz za to pije whisky , to jeszcze raz na zdrowie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto? O, nie odmówię ależ pyszne , dobrze że nie ma Pariss bo by mi zjadła wszystko. A co do grona to właśnie , dziękujemy nieprawdaż. A ile to się w piątek zapisywało HoHo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj jakąś muzę bo coś za cicho na tej imprze. Niech żałują te co nie przyszły , no nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co , chyba mnie na ten Dubaj nie stać. Policzyłam wszystkie drobne i stwierdziłam że na najtańszy pokój w tym hotelu mnie nie stać. Na poczcie drink dla Ciebie i kwiatuszek dla Kwiatuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że to smutne dla Ciebie że nikt nie chce się cieszyć z nami tą chwilą ale więcej dla nas . Te co przyjdą później nie załapią się już na nic. A gdzie Dżunia, Ja dla niej taryfę załatwiłam, kocyki nakarmione ,a tak obiecała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze że nie przepadam za Turecką muzą , ale nie ma problemów żebym posłuchała. Niektórą miło się słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie .Mówiłam że idę na imprę pod warunkiem że Pariss- robi za dysk dżokeja. A ona sobie poszła i tyle ją widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj dalej to co tam miałaś. Tańczyć mi się chce. i polewaj i na zdrowie.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawracajmy sobie głowy Pariss- ona baluje bez nas to my balujmy bez niej Cieszmy się tym co nam los sgotował. Pijesz czy pijesz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku , dlaczego nie odczytałaś poczty naszej wspólnej, Tam jest wiadomość dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam...to ja blondynka wieczorową porą :P Przeciez impra miała byc jutro ?!?!?! A Wy tu kobitki balujecie i to beze mnie ?????? a propos picia: Pytanie do dziewczyny: -pijesz? -nie -a dlaczego? -bo mam kłopot z nogami -a co uginają ci się? -nie...rozkładają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku, ja po raz drugi wszystkiego najsłodszego ...ale nie koniecznie tuczącego od życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mustafę to moge słuchać bez końca, kochana jestes nasza solenizantko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleś mi Bobo narobiła smaka tym danielsem, a niech to...ślinotok pełny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×