Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

To niezłe z Was pijaczki he he ...Ja mogę więcej, niestety....no ale ja duza dziewczynka jestem nie takie chucherka jak Wy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęście jakieś, bo już miałam się wyłączyć, ja to się juz tak nie cieszę, ze te dni tak szybko do przodu pomykaja, najchętniej bym czas zatrzymała, a co tam, niech sobie będzie listopad (zresztą ja się urodziłam w listopadzie) cały rok, jak pomyślę, ze jeszcze m-c i znowu rocznikowo starsza to brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mogę za dużo pić, mało, ale systematycznie - to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanili, mało i systematycznie to ja już przerabiałam, prawie skończyło się na tym, że standradem zakupów była butelka wina (powiem krótko : często) lub jakieś piwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Światowa Dziewczyna! Urodziny w Portugalii, ładnie. Wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich marzeń i zeby z tym askim sie wyklarowało w 2009r. ;) 👄 Ja po tym 0,5 l martini nawet bólu głowy nie mam dzisiaj. A wypiłam jeszcze miedzy czasie wino śliwkowe japońskie Choya co sie pija do sushi - ale dla mnie to oranżada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili a to dzisiaj juz koniec? Bo jutro z pracy mogę jeszcze kliknąć z mojego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..życzę Solenizantkom wszystkiego najlepszego...🌼🌼.. oj, ale wątek, bo nam jeszcze admin usunie temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, moja drużyna turecka dzisiaj daje 3-1 w końcu, bo coś ostatnio cieńko przędą. 5 miejsce w tabeli jak na mistrza to przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak, światowa dziewczyna, światowe życie :P .....tylko z tym Askim, to nie do mnie chyba.....ale cóż, niech się zwie, jak chce... Ja zmykam poodsypiać co nieco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia każdy kolega z Turcji to Askim. No, niechby oni wiedzieli, ze my tak nie sądzimy ;) hi..hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, tak wygram jak Ty te miliony....ale będzie problem, bo muszę pociąć tę koszulkę i porozsyłać po kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w końcu chwilka na kafe. :) kurczę wy widzę w najlepsze tu świętujecie, pijecie itd :) wszystkiego naj.. tym świętującym 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Vanili że poprawiłyśmy Ci miejsce , ja jutro ze służbowego jeszcze kliknę. Goście wpadli i wypadli , takich lubię. Herbatka , kawka i po kawałku pasztetu z selera i kopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Je tu oglądam sobie Taniec z Gwiazdami po cichu. Podoba mi się jak tańczy Lesz i Kulesza. Idę zrobic sobie szybki prysznic i w łózku skończę oglądać a pozniej jeszcze film....i jutro poniedziałek :O Kwiatuszek to pewnie do kna poszła na "Pioruna" :D bo nie wiem gdzie sie podziewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie , Kwiatuszka naszego gdzieś wcięło. Pariss-- i już nie zajrzysz do nas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz w łóżeczku. Nie wiem co oglądam. Trochę tańca, trochę Zagadek z Miami :) Ciekawa jestem kto wygra. Moze tez wolę Kuleszę bo ta Lesz takie miny strzela ze mnie wkurza trochę i wiecznie taka \" pokutnica\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to Kaśka Skrzynecka ma zajebistą kieckę. Marzę o takiej. Jak wygram milion to sobie kupię taką całą świecącą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gram na komp i tylko czasami zerkam na tele :) czekam na ost odcinek teraz albo nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×