Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

chyba tak, ostatnio coś słyszałam w tele jak mówili, tzn ost w tej serii. będzie od września cd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ..nie uda mi się, wszędzie ta korupcja! ..aż nie chcę myśleć o tym tygodniu.. 😴 dobranoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Tobie Pariss--coś zaszkodziło ? O tej godzinie spać. Fannky -- od jakiego września??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że Wy jesteście grzeczne kobitki i chodzicie spać z chwilą rozpoczęcia ciszy nocnej. Dobranoc , kolorowych snów. Ja tam jestem grzeszna i zostanę tu jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam was ale jak wyszłam rano to teraz wrociłam i jakas chora jestem rano napad kaszlu, potem bolał mnie okropnie brzuch a teraz jaka rozgrzana jestem hehe obym sie nie rozchorowała na jakas grype zoładkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Kwiatuszku w takim razie jeszcze raz dużo zdrówka!!!!!!!! Jestem padnięta!Wszystkim pracusiom życzę miłego dnia! i na dziś byłoby tyle.. iyi gecedir:) p.s.Bobo znów Cię zostawiam,przepraszam,ale wiem też(tzn. mam nadzieję:D)że mnie zrozumiesz,bo dzisiaj kolejny wyczerpujący trening. p.s.1 ja jak najbardziej byłam za agata kuleszą i bardzoooo się cieszę,że wygrała.. p.s.2 ale w środę to ja dopiero będę przeżywać:P dla tych co nie więdzą,finał YCD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę późniejsze, ale zawsze.....DZIEŃ DOBRY :D Ja nie zaspałam, a andrzejki już nawet odespałam :P A kto wygrał \"taniec\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja juz po sniadaniu. Taniec wygrala Kulesza ze Stefano. Vanili dzisiaj tez oddałam głos. Miłęgo dzionka! U mnie słoneczko pełną gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulesza?????? :( To ja nawet nie wiedziałam, że Trzebiatowska odpadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[czesc a ja się cieszę że Kulesza wygrała, Martę lubię ale uważam, że to było niesprawiedliwe że tańczyła z własnym chłopakiem. a tak w ogóle to tydzień mi się zakręcony szykuje :O byle do wiosny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zdesperowana juz nie wiem co mam robic. nie ma wogole miejsc na Słowacji tak wiec nici z wakacji na nastach. Teraz szukam Hurgady 4 a najlepiej 5 gwiadkowej all inclusive z Warszawy do 3000 moze wy mi pomozecie bo ja juz załamuje ręce i zaczne płakac. Ewentyualnie pogryze kogos jak bede miała spedzac te dni wolne w Warszawie. Pierwszy raz od lat moge w tych nidach wyjechac a tu taki pasztet ;) ratyjciue bo zaraz zaczne płakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w biurach podróży pytałaś?? oni są na bieżąco to czasami mają coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka1983
Witam Panie , wczoraj wrocilismy z Alanii , super urlopik, pogoda dopisala jeszcze wspaniale , woda morska takze pozwolila aby sie w niej zanurzyc. Polecam lato w listopadzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek godzinę chyba szukam juz cos ciekawego. Mam na względzie wymagającego kolegę i hotel 4 lub 5* HRG. Nie ma naprawdę nic. TErminy są dziwne bo albo z Wawy juz nie ma na wyloty na ydzien od 26.12 , zostały te na 2 tyg ale ceny od 4 tys póki co. ALbo jakies dopłaty do kolacji (obowiązkowe!) ok. 270-350 zł. Jak juz w Wezyrze było coś prawie prawie to sie okazało, ze powrót jest 01.12 o godz. 7.30 (wylot! ) wiec nici z zabawy i odespania. Idz do jakiegos biura jutro i moze Tobie cos znajdą jeszcze i sie pochwal jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka a skad leciałaś? Jak sklepy w Alanii, pootwierane? Pewnie cisza i spokój w porcie. Dziwnie tak, ale fajnie widzieć taką uśpioną Alanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, jak sobie dzisiaj tak porozmawiałam z kolegą o tym całym kryzysie :( to ja nie wiem, czy ja gdziekolwiek pojadę na urlop w przyszłym roku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia ja też sie tego obawiam. U mnie w pracy w tamtym tygodniu odcieli nam dwa Oddziały, w ciągu roku mają zlikwidowac rowniez biuro na Pomorzu. Zmniejszy nam sie przez to praca. Nasza szefowa sie obawia czy nie bedzie cięć etatów. Narazie jestem spokojna, ale lekki stres o jutro jest. Najwyżej jak dostanę wizę to zostanę w USA i bede na zmywaku siedziała :O ....albo lepiej jakiegos bogatego Amerykąnca załapię może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś tam Ci zazdroszczę, że masz wyjście awaryjne....ja to raczej uziemiona jestem, a na pewno nie mam szans na "Hamerykę". Jak tak się naczytałam, to tu, to tam, to naprawdę strach mnie obleciał :O Mam nadzieję, że nas tak szybko i w takim stopniu to nie dosiegnie...no i przede wszystkim, żeby ta praca była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle : cześć Paulinka :) nie sądziłam, że jeszcze można się w morzu potaplać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą Hameryką to żartowałam. Za daleko jak dla mnie. Gdybym miała gdzieś wyjeżdżać to wolałabym Europę. Mam koleżankę w Niemczech i kolegę Angola w Londynie wiec pewnie bym cosik wykombinowała, ale narazie o tym nie mysle. Ze względu na staż i speyfikę mojej komórki tak szybko nie powinni się nas pozbyć. Szefowa zresztą myśli raczej o przeniesianiu z działu do działu niż zwolnieniach.....tylko, że jest jeszcze jedna SZEFOWA i tu juz nie ma zmiłuj się. Nie przejmujmy sie na zapas. Jak nie w 2009 to w 2010 pojedziemy do Turcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację.....co się tam będę przejmować :) Idę teraz na angielski.....How are you ? Podjęłam tą walkę (w sumie nie tak dawno)...co prawda pojedyncze bitwy czasami przegrywam, ale ja jeszcze wygram tę wojnę :D :D :D Nie wiem, czy później będę miała jeszcze siły na forum, więc póki co to do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia o tej porze na naukę? Ło matko! Ja bym tylko się zaziewała. 🖐️ Własnie pozbyłam sie moich voucherów nieszczęsnych i przelałam kumpeli kasę na wycieczkę bo nie ma jak załatwić bo jest poza domem. Jedzie sobie do Sharmu 10.12 hotel 3* all Traf za 1230 zł. Dzisiaj zeszli z ceny. Cieszę się bo odzyskam moje 800 zł :D A jej wyjdzie za ten wyjazd 1.030 zł . A ja w domu!!!!!!!!!buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja nie dawno wróciłam z ang. uff zapowiada się ciężki tydzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×