Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

chyba tak, ostatnio coś słyszałam w tele jak mówili, tzn ost w tej serii. będzie od września cd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ..nie uda mi się, wszędzie ta korupcja! ..aż nie chcę myśleć o tym tygodniu.. 😴 dobranoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Tobie Pariss--coś zaszkodziło ? O tej godzinie spać. Fannky -- od jakiego września??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że Wy jesteście grzeczne kobitki i chodzicie spać z chwilą rozpoczęcia ciszy nocnej. Dobranoc , kolorowych snów. Ja tam jestem grzeszna i zostanę tu jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam was ale jak wyszłam rano to teraz wrociłam i jakas chora jestem rano napad kaszlu, potem bolał mnie okropnie brzuch a teraz jaka rozgrzana jestem hehe obym sie nie rozchorowała na jakas grype zoładkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Kwiatuszku w takim razie jeszcze raz dużo zdrówka!!!!!!!! Jestem padnięta!Wszystkim pracusiom życzę miłego dnia! i na dziś byłoby tyle.. iyi gecedir:) p.s.Bobo znów Cię zostawiam,przepraszam,ale wiem też(tzn. mam nadzieję:D)że mnie zrozumiesz,bo dzisiaj kolejny wyczerpujący trening. p.s.1 ja jak najbardziej byłam za agata kuleszą i bardzoooo się cieszę,że wygrała.. p.s.2 ale w środę to ja dopiero będę przeżywać:P dla tych co nie więdzą,finał YCD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę późniejsze, ale zawsze.....DZIEŃ DOBRY :D Ja nie zaspałam, a andrzejki już nawet odespałam :P A kto wygrał \"taniec\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja juz po sniadaniu. Taniec wygrala Kulesza ze Stefano. Vanili dzisiaj tez oddałam głos. Miłęgo dzionka! U mnie słoneczko pełną gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulesza?????? :( To ja nawet nie wiedziałam, że Trzebiatowska odpadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[czesc a ja się cieszę że Kulesza wygrała, Martę lubię ale uważam, że to było niesprawiedliwe że tańczyła z własnym chłopakiem. a tak w ogóle to tydzień mi się zakręcony szykuje :O byle do wiosny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zdesperowana juz nie wiem co mam robic. nie ma wogole miejsc na Słowacji tak wiec nici z wakacji na nastach. Teraz szukam Hurgady 4 a najlepiej 5 gwiadkowej all inclusive z Warszawy do 3000 moze wy mi pomozecie bo ja juz załamuje ręce i zaczne płakac. Ewentyualnie pogryze kogos jak bede miała spedzac te dni wolne w Warszawie. Pierwszy raz od lat moge w tych nidach wyjechac a tu taki pasztet ;) ratyjciue bo zaraz zaczne płakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w biurach podróży pytałaś?? oni są na bieżąco to czasami mają coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka1983
Witam Panie , wczoraj wrocilismy z Alanii , super urlopik, pogoda dopisala jeszcze wspaniale , woda morska takze pozwolila aby sie w niej zanurzyc. Polecam lato w listopadzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek godzinę chyba szukam juz cos ciekawego. Mam na względzie wymagającego kolegę i hotel 4 lub 5* HRG. Nie ma naprawdę nic. TErminy są dziwne bo albo z Wawy juz nie ma na wyloty na ydzien od 26.12 , zostały te na 2 tyg ale ceny od 4 tys póki co. ALbo jakies dopłaty do kolacji (obowiązkowe!) ok. 270-350 zł. Jak juz w Wezyrze było coś prawie prawie to sie okazało, ze powrót jest 01.12 o godz. 7.30 (wylot! ) wiec nici z zabawy i odespania. Idz do jakiegos biura jutro i moze Tobie cos znajdą jeszcze i sie pochwal jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka a skad leciałaś? Jak sklepy w Alanii, pootwierane? Pewnie cisza i spokój w porcie. Dziwnie tak, ale fajnie widzieć taką uśpioną Alanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, jak sobie dzisiaj tak porozmawiałam z kolegą o tym całym kryzysie :( to ja nie wiem, czy ja gdziekolwiek pojadę na urlop w przyszłym roku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia ja też sie tego obawiam. U mnie w pracy w tamtym tygodniu odcieli nam dwa Oddziały, w ciągu roku mają zlikwidowac rowniez biuro na Pomorzu. Zmniejszy nam sie przez to praca. Nasza szefowa sie obawia czy nie bedzie cięć etatów. Narazie jestem spokojna, ale lekki stres o jutro jest. Najwyżej jak dostanę wizę to zostanę w USA i bede na zmywaku siedziała :O ....albo lepiej jakiegos bogatego Amerykąnca załapię może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś tam Ci zazdroszczę, że masz wyjście awaryjne....ja to raczej uziemiona jestem, a na pewno nie mam szans na "Hamerykę". Jak tak się naczytałam, to tu, to tam, to naprawdę strach mnie obleciał :O Mam nadzieję, że nas tak szybko i w takim stopniu to nie dosiegnie...no i przede wszystkim, żeby ta praca była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle : cześć Paulinka :) nie sądziłam, że jeszcze można się w morzu potaplać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą Hameryką to żartowałam. Za daleko jak dla mnie. Gdybym miała gdzieś wyjeżdżać to wolałabym Europę. Mam koleżankę w Niemczech i kolegę Angola w Londynie wiec pewnie bym cosik wykombinowała, ale narazie o tym nie mysle. Ze względu na staż i speyfikę mojej komórki tak szybko nie powinni się nas pozbyć. Szefowa zresztą myśli raczej o przeniesianiu z działu do działu niż zwolnieniach.....tylko, że jest jeszcze jedna SZEFOWA i tu juz nie ma zmiłuj się. Nie przejmujmy sie na zapas. Jak nie w 2009 to w 2010 pojedziemy do Turcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację.....co się tam będę przejmować :) Idę teraz na angielski.....How are you ? Podjęłam tą walkę (w sumie nie tak dawno)...co prawda pojedyncze bitwy czasami przegrywam, ale ja jeszcze wygram tę wojnę :D :D :D Nie wiem, czy później będę miała jeszcze siły na forum, więc póki co to do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia o tej porze na naukę? Ło matko! Ja bym tylko się zaziewała. 🖐️ Własnie pozbyłam sie moich voucherów nieszczęsnych i przelałam kumpeli kasę na wycieczkę bo nie ma jak załatwić bo jest poza domem. Jedzie sobie do Sharmu 10.12 hotel 3* all Traf za 1230 zł. Dzisiaj zeszli z ceny. Cieszę się bo odzyskam moje 800 zł :D A jej wyjdzie za ten wyjazd 1.030 zł . A ja w domu!!!!!!!!!buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja nie dawno wróciłam z ang. uff zapowiada się ciężki tydzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×