Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

A nie wszystkie śpią. Dopiero nadrobiłam czytanie od wczoraj. pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu rozprawki się toczą.O wyjazdach o powrotach Hm. Pariss------- nie wyjeżdżaj do Hameryki bo kto mi będzie ciacha kupował (przypominam się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko , witamy w kraju . Ja byłam w Październiku i też miałam super pogodę. A jak patrzę na pogodę w Alanya to aż żal że tam mnie nie ma. Tu okropna Polska jesieniozima a tam pięknie i ciepło. To na razie gaduły bo tyle się z Wami nagadałam że strach pomysleć. Chyba mnie nie lubicie co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Wczoraj odpadłam nie wiem kiedy. Nawet Majewskiego nie oglądałam. Bobo ja pamiętam :) Dzisiaj jadę do sklepu greckiego na zakupy. Maja podobno baklavę i kadayif i inne pyszności. Nie mogę sie doczekać. Iyi gunler! p.s. Frogi jak sie pisze tureckie literki bo nie potrafię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie piękny dzień! słońce wlewa się dosłownie oknami...nie pamiętam takiego ciepłego grudnia ..i kwitną stokrotki... ..poczytałam wczoraj o tym kryzysie....może u nas nie będzie tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też słonko świeci, co nie zmienia faktu że mam burdel w pracy i domu. wszędzie jakieś remonty :O oby do końca tyg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tam po turecku.....a ja Wam tu ....Good Morning :D :D :D Szkoła nie poszła na marne hehehehehe ;) U mnie też wspaniale słonko świeci i jest nawet ciepło, chociaż trochę mnie to niepokoi, bo na nartki pojechałabym już, otworzyć sezon :D Miłego dnia i dla pracujących : mało stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku ( tzn jak co roku :P ) mam zamiar W KOŃCU nauczyć się jezdzić na nartach, na razie umiem tylko na dupie ewentualnie sankach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja prawdopodobnie zrezygnuję z tego Egiptu...połączenie mi nie pasuje i musiałabym całą noc spędzić na centralnym albo lotnisku, w dodatku sama! boję się, bo kasę bym miała, a tam z aparatami i dokumentami /czytam na forach ,że są kradzieże i to przy basenach/...a już pokazują się oferty na lato i za ten tydzień będę mogła kupić 2 tyg. , a i towarzystwo ...i pewnie wyląduję w Marmaris...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Podjadłam moje słodkości i zasnęłam.... Teraz nie mam na nic siły. Zimno mi i łamie mnie w kościach, chyba zaraz się naszykuję spać. Wezmę coś na rozgrzewkę to moze mi przejdzie. Boli mnie tez cały dzień żołądek. Jakas kolka mi tam siedzi. Zrobiłam zdjęcia moich słodkości, ale nie dam rady juz zgrywać. dzisiaj. Jutro. A poza tym co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbuje jakoś ogarnąć się w chaosie :O i jak zwykle same problemy dziś miałam wymieniane drzwi nie dość że nie takie jak były zamówione to nie wykończył tak jak było mówione :O jednym słowem masakra :O teraz idę na basen i saunę może się zrelaksuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero dotarłam do domku z biura podrozy. Wczoraj tyle mylslałam bo miałam dwie decyzje wyjazdu i nie mogłam sie zdecydowac. Ale dzis wszystko juz kupiłam zapłacone paszporty zdane i czekam tylko na 27 grudnia. Tak wiec jednak wygrały Chiny i jade. Musze narobic duzo duzo zdjec. A od dzis chyba chleb z Dzemem :) ale raz sie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo Sigma no no no :) Kwiatuszek naprawdę zaszalałaś, ale jestem w 100% pewna, ze nie będziesz żałować. A jak tam z pogodą w Chinach o tej porze? Musisz koniecznie zrobić pełno zdjęć i nam podesłać pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda niewiele cieplejsza niz u nas. Zdjecia napewno wrzuce na naszego maila ciekawa jestem tylko jak ja przezyje lot 10 godzinny z Paryza do Szanghaju chyba jajo zniose. Do Paryza to szybko ale to drugie mnie przeraza tym bardziej ze ja długo nie moge siedziec w jednym miejscu. ja nawet w pracy wstaje obtancze w pokoju i ide do biurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie wiem jak ludzie latają tyle godzin. Wezmiesz książkę, przewodnik i trochę poczytasz. Pośpisz trochę bo to w nocy bedzie i jakoś zleci moze. Jakies gazety kolorowe typu Gala czy inne pierdołki co się szybko czyta weź. Jakąs mp3 moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem....., ale się uczę ....angielskiego :D, jutro kolejna bitwa, więc nie mogę tak dwóch z rzędu przegrać :P, ale luknę jeszcze tu do Was może trochę później :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie jakos niedowiezam ze tam jade. Ale moze tak lepiej bo jak uwierze to juz nie bede mogła sie doczekac a tak luzik. Swieta zakonczenie roku finansowego powinno zleciec. Jakies prezenty pod choinke i zleci. Lece w nocy wiec z gazetami nie bede szlała. Zreszta moj kolega ma gadane wiec mi nie pozowli sie nudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, Kwiatuszek, aż przysiadłam....ale fajnie....ale trochę nie za drogo??? jest to co prawda 8 dni, ale co w to wchodzi? - nie doczytałam szczerze powiedziawszy ;) Z tego co słyszałam to loty do Chin mozna już za ok 2 tyś. dostać (w dwie strony oczywiście), a tam powinno/jest stosunkowo tanio...no chyba, że Sylwek szalony ze smokiem jest w programie :D Niezaleznie od wszystkiego super !!!!!!!! I rzeczywiście weź dobry aparat, a potem relacja fotoreporterska na poczcie :P..... ....ja też bym chciała do Chin :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę cena jest ostateczna ze wszystkimi opłatami. DOdatkowo płatna jest tylko wiza za 180 zł no i bilety wstępu 180 $ plus swoje kieszonkowe. Ja wysłałam Wam na maila moje słodkości. Ciasteczka te obsypane cukrem pudrem to kurabiedes - nie byłam w Grecji to nie wiedziałam, ale znalazłam w necie własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogo jest ale raz sie zyje. Sprawdzałam ile kosztuje bilet jak bym miała kupic dzis na moj lot. 5.231 zł. Bo to Airfrance i do Paryza i do Szanghaju i z Pekinu. Ale oni napewno maja z nimi umowe ze im sie opłaca tym bardziej ze airfrance jest jedna z najdrozszych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×