Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Helloł :) Bobo jesteś świetna - w jednej odpowiedzi załatwiła całość - to mi się podoba :D Słuchajcie, a ja mam kurna problem, cała jakaś poddenerwowana chodzę, wkurzam się szybko, wręcz wybucham, za bardzo się może wszystkim przejmuję :(.....nie jest to zespół napięcia przedmiesiączkowego. Może znacie jakieś ..nie wiem ćwiczenia relaksacyjne, albo cóś....nie wiem.Tak normalnie jestem raczej pogodną optymistką i ten stan ducha w ogóle mi się nie podoba :( Może jakieś przesilenie.....nie wiem, ale jakbyście miały jakieś na to sposoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Dżunia - ty jak w tym kawale: Przychodzi baba do lekarza i mówi \"panie doktorze wszystko mnie wkurza\" -jak to panią wkurza ? -normalnie. To niech pani idzie do parku , usiądzie na ławce posłucha ptaszków i się pani uspokoi. Dzień drugi . Przychodzi ta sama baba do lekarza i mówi \"panie doktorze wszystko mnie wkurza\" -jak to panią wkurza ? -normalnie. była pani w parku , -tak i co? Jak te ptaszki tak zaczęły ćwierkać to tak mnie wkurzyły że..... -to może niech pani pójdzie do dyskoteki i tam pani wyluzuje. poszła . Dzień trzeci: Przychodzi ta sama baba do lekarza i mówi \"panie doktorze wszystko mnie wkurza\" -jak to panią wkurza ? -normalnie. była pani w dyskotece? tak i co Jak puścili tą muzykę to tak się wkurzyłam że..... A może niech pani spróbuje sex. A co to jest sex? To pani nie wie? Nie ! to niech się pani rozbierze i położy na kozetce i zamknie oczka. Doktor zaczął robić to co chciał , po chwili kobieta otwiera oczy i mówi: Panie doktorze niech się Pan zastanowi , albo Pan wkłada albo wyciąga bo już mnie Pan wkurza. Pozdrowionka i całuski , Gotuję obiad i spadam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia, to załatwienie wszystkich za jednym podejściem to była aluzja do mojego nagminnego przebywania na forum - rozumiem ? Tak jakoś się składa że nie bardzo wiem kiedy i za co się zabrać , tyle mam pracy. A tak w ogóle to codziennie Was czytam i tylko raz kiedyś mam siłę odpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżunia może za dużo stresów?? trudno tak doradzać na odległość ale ja bym się wyżyła fizycznie ( np. basen) albo jakiś relaks kino, sauna. może oderwanie od rzeczywistości Cię trochę zrelaksuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiem.....na wódkę pójdę i już :P ....może mi przejdzie ale faktycznie....jakiś basen muszę zaliczyć, bo już dawno nie byłam, no i jakiś seksik-antystresik by się przydał.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dzis zestresowałam bo wczoraj patrzyłam na kurs Dolara i był koło mnie 3,06 a dzis przeleciałam całe centrum i było po 3,13 i dla mnie to była ogromna roznica kasy. Naszczescie ten koło mnie nie wiem jakim cudem ale miało jeszcze 3,06. Jednak jest on na uboczu i mało go widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo :) Dżunia ja miałam to samo bardzo długo. Nic nie pomaga. Samo przejdzie po prostu. Ja próbowałam jakieś tabletki uspokajające itp. i nic. Kwiatuszek ja to juz nie mogę patrzeć na te kursy. Co spadnie jakies 3 grosze to zaraz przybije 4 i tak w kółko. Sama poluję bo chcę kupić jakąś dużą ilość, ale boję sie ze stracę za duzo. Lecę buszować po forach....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, słuchajcie w ramach mojej terapii poszłam sobie do kosmetyczki :D, wymasowała mnie, ponakładała różnych czarodziejstw i jeszcze raz wymasowała i świeczki zapachowe zapaliła i muzyczkę relaksacyjną właczyła i tak przez 2 godziny - ze trzy razy \"odpłynęłam\". a raz nawet mi się chrapło :P czuje się bosko :D :D :D, o jejku, oby ten stan pozostał na dłużej :D kursy walut - kursami, kłopoty - kłopotami.......nic mnie to narazie nie obchodzi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, Pariss, chyba mnie mocno przeceniasz :D Ale cieszę się, że we mnie wierzysz :D A piosenka jest cudowna.......i dokładnie taka jaka teraz potrzebuję :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff u mnie skończyły się remonty to dla odmiany mam gości od dziś więc ciągle coś się u mnie dzieje :) za to mój kolega z turcji pisze do mnie teraz codziennie maile, chyba się stęsknił :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie mało kogo to obchodzi :D ale idę do łóżeczka :D :D :D ....relaksik trwa........ Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia pewnie, ze w Ciebie wierzę. Takie proste słowa ;) Fannky a Kolega z Alanii czy przyjezdny? Zawsze mnie zadziwia ich dozgonna \"wierność\" - latami nawet. Naprawdę. Ja z koleżanką mamy takich co 5 lat za nami \"tęsknią\" co jakiś czas :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Dżunia 🖐️ Pozdrawiam wszystkie co przyjdą na \"drugą zmianę\" bo ja też już spadam powoli. Iyi geceler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agli5
Cześć dziewczyny!!! Czytam wasze informacje o Turcji i jestem zachwycona, że właśnie tam spędze urlop, co prawda dopiero w czerwcu ale nie mogę się doczekać. To moje pierwsze takie wakacje. Nie wiem czy dobrze zrobiłam wybrałam BP Triada na 2 tygodnie Alanya hotel Banana family suite, jade z dwójką dzieci a to jest oferta z katalogu family. Czy ktoś zna ten hotel? Będe bardzo wdzięczna za informacje. Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugą zmianę czas zacząć, więc zaczynamy.(ale to raczej nocka) Jest jeszcze ktoś ze mną ? Pozdrawiam wszystkie Te które były na pierwszej zmianie i śpią już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agli Hotelu nie znam ale pewnie znajdą się przyjazne duszyczki które Ci wiele na ten temat napiszą. Za to w Alanya się zakochałam , byłam w tym roku w Październiku ,zaraz po powrocie kupiłam wczasy na 2009 w tym samym mieście. Turcja jest piękna , jeśli to Twój pierwszy raz w Turcji to możesz być pewna że nie ostatni . Rano jak wstanie Pariss-- to na pewno da Ci dużo wskazówek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór super Turcja to piękny kraj ja jestem zachwycona i zakochana w tym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi--Twój czas się zbliża. 'Ty moja psiółeczko jak duszek ,po północy przychodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agli 5 , przeczytałam kilka recenzji na temat Twojego hotelu. Wszystkie na super. Położenie tez niedaleko portu, i centrum mówią tylko że ta dzielnica Obagol jest troszkę głośna, ale dasz radę, dzieci też będą zadowolone. W czerwcu nie będą chciały wyjść z wody , chyba żeby fala była zbyt duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach , najważniejsze , zapomniałam Cię pochwalić przed całym forum że nie spisz już tak długo jak zwykle i wystarczy Ci 4,5-6 h. POCHWAŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe lepiej mnie tak nie chwal na forum:P bo za dzisiaj już by tej pochwały nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do skype'a to przekazane tak jak prosiłaś i oczywiście dla Ciebie i męża pozdrowienia:) reszta będzie na emailu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co moja droga idziemy spać czy jeszcze "poszalejemy na kafe??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×