Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Dżunia również się cieszę,że Ci pomógł taki relaks:) sama bym chętnie skorzystała..ale chyba nawet nie mam czasu Agli5 ja też w tym roku w drugiej połowie września byłam po raz pierwszy w Alanyi i też wróciłam zakochana-w miejscu oczywiście...Myślę,że nie będziesz żałować:) i tak jak mówiła Bobo63 jak Pariss się zjawi to na pewno napisze coś dla Ciebie bądź Kwiatuszek,bo one obie takie weteranki i zawsze pomagają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ledwo widzę,ale i tak musze jeszcze chwilke siedzieć...ten tydzień dość pracowity u mnie,ale i tak z tego co pisałaś to masz więcej na głowie...także kochana jak chcesz to uciekaj spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja pisałam że chcę? A broń Boże ,chcieć to ja nigdy nie chciałam ale muszę czasami te 4-5 godz. poświęcić na sen.Aż szkoda , życie tak szybko mija a my przesypiamy 1/3 życia , to straszne. Pozdrowionka dla Skeypa. i duże buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niestety dość brutalna prawda, ale skąd mielibyśmy wziąć energię?:) Ja też uciekam.BUziakiiii Bobo:) A pierwszej zmianie życzę pięknego poranka i miłego dnia,w końcu piątek:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Tobie też Frogi-- słoneczkaak i ciepłych dni. A widziałaś ile stopni w naszym City 22-23,to straszne że u nas 1-2 Ja chcę do Riviery !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tak ,pierwszej zmianie i tej co zawsze zaczyna , czyli Fanki pozdrowionka. Szkoda psióly że nie macie 2-giej zmiany , czy nocek na kafe. Bardzo gorące pozdrowionka od nocnej zmiany. Bobo i Frogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi- a jest jakiś problem? 27.05 .2009 godz.23:00 lotnisko Ławica Poznań. Polecam i zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 dni w słonecznej Alanyi , co Ty na to . Kup jakiś bilet i lecimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanciaa
hej czytam ten topik bo w maju wybieram sie do turcji :) zastanawialam sie nad side i alania i widz e ze dobrze wybralam zachwalacie alanie i tam jade pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zancia--Najlepsza Twoja życiowa decyzja. Ja nigdy tego nie pożałuję lecę kolejny raz w maju i mam nadzieje że nie ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanciaa
hotel doris aytur wybralam tani hotel bo ja lece na tydz a chce zobaczyc kapadocje i pammukale wiec w hotelu 3 dni no i chce wlasnie ta alanie zwiedzic a lece 13 maja a Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lecę 27.05 ale na 14 dni. Mogę Ci z góry powiedzieć że nie planuj zwiedzania bo na Alanyę jest za mało 7 dni a Ty planujesz 2 dni w Kapadocji i 2 dni w Pamukkale. Jest to nie realne. Z tych wycieczek wraca się ok. 21-23 i nie jesteś w stanie wypocząć na następną. Zrób sobie jedną 2 dniową w tych 7-miu dniach i tak wrócisz Tam za rok. Wtedy zrobisz Pamuukale. ja tak zrobiłam i nie żałuje. W Alanya jest naprawdę co zwiedzać i przepiękne są plaże i słońce. A ludzie jacy mili. Sama zobaczysz,raj na ziemi. Wycieczki kupuj w Biurach na ulicy 1/2 ceny od proponowanych przez rezydentów. Polecam Biuro Pacho-Tours. Jakbyś trafiła na Tureckiego przewodnika który mówi świetnie po polsku o imieniu Oktaj , to masz pewne że podróżujesz z mokrymi majtkami ( ze śmiechu)przez 2-a dni do jego ulubionej Kapadocji ( tam sie urodził)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanciaa
Bobo dziekuje za rady skorzystam ale pammukale to moje marzenie i jest 1 dniowe palnuje tez isc na plaze kleopatre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje Panie! Ka już po pierwszej kawce. Fanki-- soooooorry że dzisiaj ja pierwsza. Weekend za pasem , aż się chce żyć!!!!!!!! Miłego dnia psiólom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja i również dzień doberek wszyskim :D .....a ja tam polecam Wybrzeże Egejskie i już :D :D :D czas do pracy, ojej jak to fajnie, że dzisiaj już piąteczek ;) Bobo...jesteś niesamowita, czy Ty w ogóle sypiasz???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo wybaczam :D ja już nie będę pewnie pierwsza bo do pracy będę przychodzić na 11 jak zawsze a nie o 8 jak teraz ( to było tylko zastępstwo :D ) a po 2. mam gości w domu moja siostra z niemiec z siostrzenicą przyjechała więc nie mam kiedy zaglądać z rana.paradoksalnie czas mam dopiero w pracy :D Pariss- kolega miejscowy- mnie też rozwala ta ich tęsknota i miłość :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mocno weekendowo :D A co tu tak pusto, tylko ja i....echo,echo,echo..... Z tego co kojarzę czas raczej nieimprezowy.....a rozumiem...wszystkie śmigają w przebraniu Św. Mikołaja :D :D :D A tak właśnie : dostałyście coś na/od Mikołaja?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeszcze wam kawał opowiem: Dzwoni pracownica do szefa: -Szefie nie będzie mnie dziś w pracy, bo jestem chora. -Hmm, a co Pani jest? -Jaskra analna. -Że co?!?!?!?! A co to takiego!!!!!!! -Po prostu nie widzę dziś takiej możliwości, żeby ruszyć moja dupę do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim i przesłam prezenciki dla was z okazji Mikołajek :) Wiecie co moja wycieczka jest pod znakiem zapytania poniewaz przy tak małej grupie Air France nie zgodziło sie na bilet zbiorowy i firma zmieniła na FinAir i trzeba dopłacic 200 zeta. Zysk taki ze mamy 8 godzinne zwiedzanie Helsinek na koszt firmy i 2h krótszy lot do Pekinu. Wycieczka liczy 10 osob i kazdy ma do poniedziałku czas na podjecie decyzji. Albo dopłaca albo 100 % zwrot kosztow. Jesli jedna osoba sie nie zgodzi to odwołuja cała wycieczke. Teraz mam zwalony weekend. Do tego w pracy miałam niezłe spiecie i jak poskarzy sie szefowi to klops. Super weekend sie zapowiada. Zamiast odpoczac to ja sie bede denerwowała. I chce aby ten weekend szybko przeleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku to może zadzwoń w poniedziałek i powiedz, że jesteś chora na jaskrę analną :D ...nie przejmuj się, życie jest zbyt piękne, żeby sobie je marnowac jakimiś \"denerwowaniami\", a już zwłaszcza paprać sobie weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałam ten weekend spokojnie sobie spedzic na czytaniu ksiazki w łózeczku. Musze odpoczac bo padne. A ja juz nawet walute mam i sie nastawiłam. Licze na to ze jak juz ktos decyduje sie na taka kase to 200 juz nie bedzie przesada a dodatkowo wyjdzie jeden cały dzien i zwiedzenie Finlandi a to dodatkowa atrakcja. Wiem tylko ze 4 osoby maja jechac z Poznania wiec moze to byc dla nich kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi aksamlar! What a day! Jak kiedyś nie pojawię się przez dłuższy czas to znaczy, ze siedzę za morderstwo koleżanki z pracy i mojej szefowej :D :D Ja się wykończę. Dzisiaj miałam ten stan o którym wczoraj pisała Dżunia. Bez noża nie podchodź...Nawet koleżanki z drugiego pokoju nie przychodziły bo się \"bały\" :D :D Dobrze, ze jest weekend bo jutro juz bym wybuchła i źle by się to dla mnie skończyło pewnie. Dzisiaj zwolnili też jedną dziewczynę u mnie. Żal trochę bo była pracowita a ta z większym stażem nie potrafi wogóle Excela otworzyć a co dopiero w nim pracować, a u nas to podstawa prawie. Cóż, życie. ... CAły czas mam nerwobóle w klatce, wzięłam jakieś tabsy ziołowe na uspokojenie, śmierdzące jak nie wiem co, ale nie pomagają.... Kwiatuszek no Ty się masz z tym wyjazdem, chorera! Mam nadzieję, ze bedzie OK. Własnie na innym forum wyczytałam, ze trzeba się tam ostro targować, jeszcze bardziej niz z Arabami czy Turkami. SPokojnie można zbić nawet 90% ceny wyjściowej. Prawdpodobnie oszukują też na wymianie i mozna spotkać fałszywe 50 jenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak sie czułas Pariss bo ja dzis w pracy wybuchłam. I nie wiem czy facet w poniedziałej nie pojdzie na skarge do mojego szefa jak nie zrobił tego jeszcze dzis. Przestałam sie zastanawiac na Chinami do poniedziałku musze poczekac. Wkazdym razie szef podpisał urlop i zaniosłam dzis do kadr tak wiec przynajmniej to zaklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agli----> szukam coś o tym Banana, ale nie ma za wiele zdjęć. Piszą wszędzie, ze to blisko plaży wiec pewnie koło Kleopatry. Byłoby super bo to prawie centrum. Na pewno bedzie sie Wam podobać. W czerwcu pogoda juz jest unormowana i bez zadnych atrakcji takze OK. zancia---> twoj hotel jest w Mahmutlar to trochę spory kawałek do centrum i na wschód Alanii. Z lotniska trochę sobie pojezdzisz zanim dojedziesz, ale hotel ma dobre opinie. Skoro ma byc tanio bo i tak w nim nie bedziesz to spoko. Nie wiem jak wyrobisz z wycieczkami bo roznie jest i w rozne dni jezdzą. DO Pamukkale to naprawdę spory kawał drogi. Za to Kapadocja powalająca. W maju weź coś z długim rękawem w tamte rejony (Kapadocja, Pamukkale) bo może być chłodno. Jedziesz z GTI wiec nie ma obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nio...nareszcie się pojawiłyście :D :D a tak uzupełniając \"wybuchanie\"..to ja miałam to w środę :( i niestety wybuchłam i puściłam taką wiązankę, że .....teraz to mi wstyd ! To może jakiś wirus jest :D ale powiem Wam.....nie ma to jak masaż i muzyka relaksacyjna, no albo imprezka.....ale takowa to mi się jutro szykuje :D :D Te nasze nocne marki : Bobo, fannky i frogi, to pewnikiem przystąpią do dysputy, ale po północy :P Manuela przeanalizowałam przepis na sałatkę : no i jest na miarę moich możliwosci....być może na Mikołaja coś mi się uda stworzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba spadam. Jutro bedę \"na nockę\" :D Poczytałam sobie o moim Meksyku bo miałam plan, ale już się rozmył raczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×