Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Żyjecie?? Fanki to rozumiem już na granicy, ale co Wy moje psióły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoBo63 jesteż niezniszczalna :) Zazdroszczę Ci tej energii życiowej ... naprawdę. Jutro biorę się za lepienie pierogów , przygotowałam już farsz z grzybów i kapusty, wrzucę je do zamrażary i będzie z głowy a tutaj tyle rzeczy do przygotowania, bo Wigilia jest u mnie :) Pozdrawiam Wszystkie Turkomaniaczki te w Polsce i te poza granicami naszego pięknego kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałam wolne i umyłam wszystkie okna . W weekend doprowadzam mieszkanie do błysku ( tak jak Pariss ) i powoli przygotowuję się do świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuela-- witaj wreszcie , co się z Tobą działo kobieto. Co do pierogów to też tak robimy , nie powiem ile robimy bo byście pękły ze śmiechu , ale robimy je wcześniej i mrozimy osobno żeby się nie pokleiły. I wigilia już gotowa, + 11 potraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuelko----Twój pasztet z selera robi furorę , ja osobiście rozdałam ok 25 przepisów i wszyscy go chwalą .Ja piekłam 4 razy,robiłam teżTwoją sałatkę, tylko za mało moczyłam ok.15 min rodzynki i była taka jak była. Rodzynki nie wszystkie odmokły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoBo63 zrób Tiramisu to dopiero miodzio :) A cóż miało się dziać kochana , tak Jak Pariss duuużo roboty, urywające się telefony i ciągle nie mogę wyrobić się z pracą. A poza tym kupowanie prezentów tez mnie pochłonęło. Może jak uda mi sie to jeszcze kilka przepisów podrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuelko , nie mogę się skusić na placki a poz tym jak widzę tiramisu to widzę jakby sam cukier w środku. A ja nie przepadam za słodyczami ,wolę Twój pasztet i sałatkę. Muszę dbać o linię Hehehehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcieeeeeeeeeee!!!! chyba po raz pierwszy od kiedy pamiętam tak się cieszę,że nastał weekend:)))) ten tydzień nie należał do najlepszych i obym szybko zapomniała a chandra minęła,wr!z resztą mam zamiar naładować się pozytywnie turkish i reggae music:D ktoś tu jest? Bobo-odp. Manuelko,ja zamierzam wypróbować Twój pasztecik na święta,taka niespodziewanka dla moich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem skarbie , czekałam tu na Ciebie. A co do tygodnia to faktycznie współczuję , a jak ma wyglądać to doładowanie Turkisze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo:P żadnych podtekstów na myśli nie miałam uprzedzam:D właśnie włączyłam winampa z moimi najj turkish i gotowe:) a w ogóle wpadłam już jakiś czas temu na pomysł,że można by podglądnąć Sylwester w Alanyi przez kamerkę...tylko,że zamierzam iść do pracy i ja nie skorzystam;poza tym zastanawiam się czy będą działać?ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Froguś-- masz maila , a co do kamery to Ci opowiem bo ja będę na Sylwka w domu i jeśli nie najdą mnie sąsiedzi i nie spiją mnie albo ja ich to zaglądnę na kamerki. Czy oprócz Nas jest tu ktoś jeszcze?????????????????? A co z Naszą Pariss---- nie rozumiem ,znowu w pracy?? Ona ma przer......ne z tą swoją koleżanką. Przez nią zostaje po godzinach.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi -- masz maila na poczcie. Co do kamer to obiecuję że zdam Ci relację bo ja chyba na 99% będę w domu. Jak nie spiją mnie sąsiedzi to będę tam zaglądać. A gdzie to reszta naszych forumowiczek. Co z Pariss-- przez ta paskudną koleżankę któryś dzień po godzinach zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prawda,współczuje naszej Pariss..musieć z kimś takim pracować to tragedia więc wiemy czego między innymi życzyć naszej Pariss na nowy rok:D... ale nie zmienia to faktu,że mogłoby nas tu być bardziej tłoczno.. a gdzie nasz Kwiatuszek?ciekawe co u Kari? a ja odpisuje oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co jest z Pariss---pozazdrościła koleżance i zapadła w popołudniową drzemkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też na to wpadłam,ale nie chciałam już głośno mówić hehehe:p a o jakiej koleżance mówisz Bobo?a Madagaskar tez chciałam,ale tworzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są nieźli , ta zebra i lew. Twórczyni Ty moja twórz!!! powieść z tego będzie miłosna ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , Hi, Hello!!!! Pariss dzisiaj wyszła prawie normalnie z pracy i zostawiła swoją koleżankę samą z umową do rozliczenia..hi..hi.. taka mała zemsta. Ona mi nie pomaga a ja jej tez. Olewam to. Moze dostaniemy jakies dobre premie to w koncu kupie sobie moje wymarzone buty ;) Wyspałam się już, kawkuję i zaraz zabieram się za porządki w swoim pokoju. Jutro tylko okna i jakies inne \"drobne\" prace. Vanili baw się dobrze i zaglądaj do nas w przerwie miedzy układaniem kolcków a czytaniem bajek :D Manuelka się odezwała :) Też zalatana? A moj tato dzisiaj zrobił cos dobrego na deser. Jakis mus jabłkowy zapiekany pomiedzy kromkami bułki paryskiej. Chrupiące i dobre. Bobo ja oglądam jednym okiem AXN jakies kryminały. Dobra, zabieram sie do roboty. Bonia Ty się nie stresuj tą Turcją. Jedyne co mnie przeraża to to, ze z tym maluchem bedziesz jechała do Pamukkale. To naprawdę spory kawał. Spójrz sobie na mapę Turcji. Tam jest zawsze chłodniej u góry i na zachodzie. Kąpiel w basenie Kleopatry Wam odpada wiec nie wiem co tam bedziecie robić, ale skoro nocujecie to moze zatrzymacie się tez w Meryemana w domku Marki BOskiej, tam gdzie spedziła ostatnie lata swego życia. Jet tam ładnie sanktuarium. Moze zachaczycie tez o miasta nad zachodnim brzegiem np. Marmaris czy Oludeniz. Masz jakis program tej wycieczki? Samo Kemer jest cudowne, otoczone górami, spokojne. Tutaj poczytaj niektóre wątki:: http://www.karawana.fora.pl/turcja,9/ moje są te pod nikiem Kate. Jest własnie Kemer i Antalya. W Side byłam kilka razy przejazdem, raz nocowałam. Twoj hotel jest w Titryengol to kawałek od Side, ale hotel przyzwoity. Na pewno nie bedziesz miec problemu z zagrzaniem mleka czy wody dla malucha. Gorzej ze sklepami wiekszymi w tamtych rejonach, ale komunikacja w Turcji jest w porządku i jak tylko kogoś zapytacie to Was skieruje do pobliskiego marketu. Nie wiem jak to jest w środku zimy w tamtych rejonach, ale mam nadzieję, ze podzielisz sie z nami wrazeniami po powrocie i wrzucisz nam kilka fotek. Jak Wam starczy czasu to polecam wycieczkę do Antalii, do starego miasta. Juz naprawdę idę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiedziałam że spałaś!! To już idź , ja też wychodzę z pieskiem, Zaraz wracam Ty tez wróć.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie zakończenie tygodnia w pracy jak najbardziej Ci się należała Droga Pariss:) hehe uwielbiam takie zemsty:P:P:P Ja stworzyłam co miałam..broń nie wiem co nie miłosne! To ja też robię przerwę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się przerwijmy , ja poczytam maile .pa. A o której wracamy???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... ja też męczę Madagaskar :) Pozdrawiam Was dziewczyneczki :) Frogi rób pasztet, bo warto. Mamy przed sobą cały weekend free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm skoro przerwa to ja będę bardzooooo późno potem ...także od razy wszystkim tutejszym psiapsiółom życzę bajecznych snów😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuelka,już się skończył.szkoda , superanckie są te zwierzaki no nie?? A jakie masz plany wyjazdowe na następny sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze niezle sie rozpisałyscie. Własnie wrociłam z zakupoów i nic poza czymsc do jedzenia nie kupiłam. Wypatrzyłam sobie fajna czapke ale wczesniej nie kupiłam bo była zilona czapka i rozowa ale szalik mozna było juz dokupic rózowy. Jak dzis sie pojawił zielony szalik to była tylko rozowa czapka i sie wscikłam. Pantofle mi sie zadne nie podobały i ogólnie katastrofa. Jutro mam plan łózko łózko łózko i pidzama. W tygodniu pobiegam za tym szalikiem i czapka. Musze zobaczyc gdzie sa New Yorkery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek-- to zawsze z tymi ciuchami tak jest, jak coś jest to drugiego nie ma i na odwrót . A co mile spędzonej przez Ciebie soboty w łóżku, to mam nadzieję że nadrabiasz już Chiny, bo tam przez wszystkie dni nie zmrużysz oka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie postanowiłam powypoczywac bo juz zmeczona jestem tym rokiem a tu niby bedzie sporo wolnego ale beda zabiegane i pełne wrazen.Ech juz mysle ze za dwz tygodnie to juz bede lulu aby wczesnie wtac bo po zmianach o 8 mam samolot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×