Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Heloł Dżunia! Myślę, ze Fannky chce się odwdzięczyć za te winka szwagrowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe, no tak fannky : siostra może jakoś się oddzwięczyć - nawet jest to normalne, gorzej z Tobą (żarcik) bidulo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁOŁ! a czyją Fannky ;) ;) sprawdziłam na skrzynce i nie ma. Manuela sie nie odzywa, ale moze Bobo bedzie pamietac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Pariss, to nie tylko w środę sobie weź urlop, tylko od jutra...jeśli to tylko możliwe, bo inaczej to spędzisz w łóżku Święta, jak Cię coś zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D dobre Pariss......no myślę sobie, ze nasza Fannky nie dałaby się tak skrzywdzić.....nawet dla szwagra :P A takie pytanko (poza konkursem) : szwagier to Polak, czy Niemec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia ja bym chciała ale szkoda mi urlopu bo trzymam sobie. A jutro juz raczej powinno być luźno i we wtorek, chyba, że "stolyca" coś wymyśli. Fannky ma chyba zagranicznego szwagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie też wychodzę z tego założenia, że co jak co, ale jutro i we wtorek to luzy będą i idę do pracy, bo w Wigilię to nie pracujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego pomalutku podążam w kierunku mojego łóżeczka :P Dobranoc i miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jutro mamy robić zdjęcie pżegnalne dla naszych odciętych oddziałów i mamy mieć akcenty świąteczne. Wzięłam czapkę i moją skarpetę świąteczną. I zła jestem bo nie mam żadnej czerwonej bluzki. ŻADNEJ! dacie wiarę? Szok ;) Ja tez powoli wyłaczam kompa i kieruję się do chlupania i spania. Fannky moze ktos sie odezwie. Bobo to ma dobrą pamiec wiec licz na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Dżunia. Niech Ci się przysni ciepłe Bodrum :) A ja dzisiaj miałam sen zajebisty...śnił mi się lód i wiecie co to znaczy: nastepny rok spedzisz w biedzie i niedostatku...niezle co? Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj nie kombinujcie za bardzo :D szwagier polak ale 20 lat tu mieszka. a odwieczac nie mam mu sie za co :P on u mnie pije piwko ja u niego winko i jakos samo sie wyrowna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis dla Wszystkich Turkomaniaczek na szybkiego kotleta z piersi. Wrzucamy mięsko do jogurtu naturalnego na 40 minut a potem do torebki pełnej pokruszonych słonych krakersów i obtaczamy w tej oto panierce. Potem kierunek jest już tylko jeden : patelnia Smacznego palce lizać !! Z pozdrowieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcieeeee!!! Miałam format kompa,masakra! A moje ostatnie dni wyglądają tak,że wstaję późno,szykuję sie i wychodzę do pracy wracam późno i jestem padnięta,a na dodatek ten numer z kompem:/..no ale nic,żyje się dalej. Pozdrawiam Was serdecznie!Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje kochane! Nie mogłam być z Wami wczoraj, gdyż miałam gości, bo moja córcia wyprawiała urodziny (które ma dzisiaj) i długo się posiedziało. Ja dzisiaj sprzątam, myje okna i wszystko co możliwe przed świętami. Zajrzę do Was jeszcze wieczorkiem, jak nie usnę hehe. Buziaki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pracy, albo lepiej powiedziane raczej już po..... Ale dzisiaj luz :D :D :D Teoretycznie mam co robić, ale praktycznie odłożyłam sobie to na \"po świętach\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky kurczak w krakersach to moje dzieło :) pierś wrzucasz do naturalnego jogurtu na 40 minut a potem do torebki z pokruszonymi słonymi krakersami a potem na patelnię. Smażysz normalnie na oleju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo dzieki Manulea, zapomnialam wlasnie czyj to byl pomsyl i nie chcialo mi sie szukac, jutro wyprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a ja prasuje :P...ale się tego nazbierało.....cholerka....jakby co najmniej od Świąt Wielkanocnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł, ja zrobiłam piernika i się zastanawiam czy odrazu robić polewe czy dopiero jak przejdzie i bedzie twardszy. Nigdy nie pamiętam jak robię. Idę ubierać choinkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już mam ubraną , hahahaha a z pieczeniem Pariss cokolwiek mi powiesz to ja Ci uwierzę i przytaknę, taka zdolna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta! Widze ja tu za czesto nie zagladam ale nie mam czasu i jak przychodze to padam na pysk. Efekt dzis musialam was nadgonic i poczytac. Dzis w pracy tylko siedzielismy przy wigilijnym stole i w zasadzie 7 h sie zeszlo :p Jutro i w srode ide odbebnic po 8 h. Mam tylko najdzieje ze w srode sie zlituja i zwolnia wczesniej poniewaz ja prosto do rodzicow jade i chciałym chociaz pomoc nakryc stoł. Teraz własnie swiedze nad rozwalonym pokojem i po moim pakowaniu bałagan w srod nich jeszcze swiniakom sie zachcciało biegac. Oby jakas swinia ze mna nie pojechała do chin.Jestem w połowie spakowana i nie mam siły a wypadało by jeszcze ogarnac reszte. heh chyba spac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba pedem wszystko skoncze bo zamiadt pakowac sie 1h to ja juz tak od 17 posiedze i pakuje posiedze i pakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek, to uważaj na te swoje prosięta, bo je jeszcze pogubisz :D Fannky, jak ja Ci kobieto zazdroszcze :D Ale wrzucę jeden dowcip i idę dalej prasować : --Czad > Dwaj mali chłopcy stoją przed kościołem, z którego > wychodzą właśnie nowożeńcy. Jeden mówi:- Patrz, jaki > będzie teraz czad!Po czym biegnie do pana młodego i > woła:- Tato, tato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... widzę,że przygotowania do świąt idą pełną parą...mnie coś nie wychodzi....może jutro będzie lepszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunia nic wielkiego, otwierasz piwo/wino/wodke w zaleznosci od preferencji siadasz do komp ... i´juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia kawała mi sie podobał :) A ja własnie skonczyłam pakowanie. Nawet do tego stopnia ze przygotowałam w kupkach ciuchy na jutro na srode i na lot samolotem. Jedynie rzeczy na bierzoco np zarcie swin z lodówki jutro przed wyjsciem albo kosmetyki ktroe uzywam codziennie. Wiec luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×