Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Dziewczęta i jak tam? Chyba po raz pierwszy witam wszystkie=))) Mam nadzieje,że u Was święta w jak najlepszym porządku...ja wyjeżdżam i tak jak moja kochana Bobo wracam w niedziele. Do usłyszenia! 😘😘😘 for everyone🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ten Bożonarodzeniowy poranek ;) Wszystkim jak najlepszych humorów życzę :D U mnie też Pariss nie było najlepiej wczoraj :( , mam nadzieję, że dzisiaj będzie zdecydowanie inaczej.......byleby nie gorzej. Frogi, Bobo, bawcie się na swoich wyjazdowych/odjazdowych Świętach. A Kwiatuszku .....niech ten wyjazd będzie przygodą Twojego życia....no i oczywiście zrób dużo fotek. Fannky : Frohe Weihnachten...czy jakoś to było :P Manuela, jeśli jadasz karpia...to mam nadzieję, że uważałaś na ości, bo coś Cię tu rzadko widać :D Pozdrawiam jeszcze raz cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zapomniałam o Vanili - wybacz moja droga, ta skleroza w moim wieku to już norma :D Mam nadzieję, że ulepilaś już coś z tego swojego, wczorajszego proszku i zapewne jest cudownie ;) A fotkami się nie przejmuj - rzucaj je na pocztę - ocenimy kolektywnie.....znaczy obiektywnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt! U mnie już jakoś lepiej z humorem. Mam nadzieję, ze juz tak zostanie. Frogi baw sie dobrze na wyjeździe :) Nie wiem czy któraś z Was zagląda czasem na blog skylaar o Turcji i Alanii. Wczoraj nadrobiłam znowu zaległości po jakimś czasie i ma tam świetny wpis na temat przesiadywania Turków w kafejkach netowych, Poczytajcie sobie w wolnej chwili, z humorem i naprawdę realistycznie opisane. Notka Ruch Zimowy z 07.12.2008r. http://tur-tur.blogspot.com/ trzeba zejsc nizej na stronce. Miłego dnia Kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dalej ja :) Zaraz bede ogladac Vinci a pozniej Swiadek koronny. Nie pamietam czy to ogladałam ;) A poki co wracam do mojego przewodnika po Meksyku.... nie pisałam Wam jeszcze, ze moja super koleżanka z pracy dostała wiecej premii niz ja, tym bardziej nie bede mogła znowu na nią patrzeć... :O niech te święta trwają jak najdłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któa to tu chciała przeczytać 20 stron po powrocie? ;) Chyba nie dam rady tyle nabić :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro_krakow
w Turcji polecam okolice DALAMAN , ja bylem w Marmaris , hotel blisko centrum , prawie codziennie disco , w dzien ; nurkowanie , rafting , rejsy ......... no i bar bo w cenie , he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jaro, Też byłam w Marmaris i okolicach. Dalyan, Oludeniz, Fethiye z Marmaris Rodos...ach! Super! Uwielbiam Turcję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Po spacerze......i znów jedzenie...niech te święta wreszcie się skończą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Vanilli! Chociaz jedna przyszła mnie odwiedzić. Jak miło. Ja jutro mam w planie jechać do sklepu i kupic sobie w końcu moje wymarzone buty bo juz sie zastanawiam nad nimi od wrzesnia. DOjrzałam w końcu do tej decyzji i postanowiłam, ze jak bedzie moj rozmiar to nie ma siły zebym ich nie kupiła. Nie mogę sie doczekać jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, jesteś niesamowita....buty po świętach... ,,. a szwendam się tak po sieci...jutro w planie były narty, ale śniegu jednak mało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to juz wszystko wyszwędałam po sieci :D Ruszyć mi się nie chce. jutro pośmigam po galeriach i sklepach. Nie najadłam sie za wiele wiec nie jest źle. Czytam i marzę o moim Meksyku. Śni mi się po nocach plaża z palmami i bielusieńkim drobnym piaskiem i turkusową wodą. Ogólnie mam przez to mega doła, ale co tam. Świeta sie w końcu skończą i znowu do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ale robisz smaka na ten Meksyk... ..mnie wylicytowali laptopa dzisiaj ....i muszę kasę wydać.. ..a oprócz spaceru po wertepach, nie dotknęłam cywilizacji, dzisiaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili żebyś wiedziała, ze smaka to ja mam na ten Meksyk. Tak bardzo się boję o to, ze nie dostanę wizy :O Patrzyłam na samą wycieczkę do Meksyku bo pomyślałam, ze jak nie pojadę do Stanów to polecę do Meksyku. Wyobraź sobie, ze wcale mi sie to nie opłaca! Cenowo wyjdzie to samo jak pojechałabym do Stanów do przyjaciółki na dwa tygodnie i na 1 do Mexico, a tyle samo kasy wydałabym lecąc tutaj z biura na 2 tygodnie. Paranoja jakaś! Mowie juz po podliczeniu naprawde wszystkich wydatków. A same loty patrzyłam- bo tam na miejscu te 12$ za nocleg to juz zadne pieniadze- i wychodzą mi najtańsze na własną rękę ok. 4 tys! Musiałabym popytać znawców jak te koszty obniżyc i nie lecieć przez Stany bo to tez problem z wizą. Do sierpnia musze uzbierać jeszcze 1000 dolców, nie wiem jak tego dokonam :D resztę już mam. A jakiego laptopa sobie kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili żebyś wiedziała, ze smaka to ja mam na ten Meksyk. Tak bardzo się boję o to, ze nie dostanę wizy :O Patrzyłam na samą wycieczkę do Meksyku bo pomyślałam, ze jak nie pojadę do Stanów to polecę do Meksyku. Wyobraź sobie, ze wcale mi sie to nie opłaca! Cenowo wyjdzie to samo jak pojechałabym do Stanów do przyjaciółki na dwa tygodnie i na 1 do Mexico, a tyle samo kasy wydałabym lecąc tutaj z biura na 2 tygodnie. Paranoja jakaś! Mowie juz po podliczeniu naprawde wszystkich wydatków. A same loty patrzyłam- bo tam na miejscu te 12$ za nocleg to juz zadne pieniadze- i wychodzą mi najtańsze na własną rękę ok. 4 tys! Musiałabym popytać znawców jak te koszty obniżyc i nie lecieć przez Stany bo to tez problem z wizą. Do sierpnia musze uzbierać jeszcze 1000 dolców, nie wiem jak tego dokonam :D resztę już mam. A jakiego laptopa sobie kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Manuela! Lubię czytać sobie od czasu do czasu bo naprawdę dziewczyna fajnie pisze. Wszystko tak jak naprawdę to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a nie wiem jakiego...małego, tyle wiem, i mam dać kasę.. Meksyk drogi z biura! ale jakos ludzie z przesiadkami tam docierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to sponsorem jesteś? ;) Przesiadki mnie nie przerażają, ale ceny ;) Juz bym chciała zeby był luty, marzec i zebym wiedziała w końcu na czym stoję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podobały mi się reklamy Galatasaray :) piękne fotki, obejrzałam też Budapeszt na jej fotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuelka a jestes fanką Galatasaray cim bom bom? Ja jestem, i nawet mam koszulkę :) damską oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. swieta, swieta i po swietach. ja sie jakos specjalnie nie objadlam ale to nie zmienia faktu ze po powrocie chleb i woda :O ide dzis jeszcze polazic po miescie moze cos sie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! O, i Fannky się znalazła po świętach. Przyłączę się do Twojej dietki chlebowo-wodnej, ale czy nie sądzisz, ze chleb ma za duzo węglowodanów i lnie epiej bedzie na samej wodzie ?:D Zebysmy sie nie utuczyły jeszcze bardziej tym chlebem ;) Po buty jednak nie jadę bo u mnie sklepy nie są otwarte wiec pewnie w centrum to samo. W poniedziałek zdążę. Za to słoneczko u mnie dzisiaj jak w Alanii. Patrzyłam na kamerki a tam 17C, jak ja im zazdroszczę takiej pogody. Chodzą na samych bluzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry po świętach. Ale to szybko minęło. Teściowa mnie wygoniła wcześniej bo już nie mogła na mnie patrzeć. Pariss--- Daj mi linki do kamer w Alani go po awarii kompa musiałam przeinstalować Mozillę i nie mam w zakładkach kamerek. Ja się nie objadłam za dużo , pilnowałam się. No i po świętach ! Zaraz Nowy Rok i znowu wolne.O jak to dobrze. U mnie dzisiaj za oknem czarno i ciepło, ale zima ! Miłego weekendu psióly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo a czym tak podpadłaś, ze teściowa Cię wyrzuciła? Prezenty się jej nie podobały? ;) Kamerki masz tutaj: http://www.alanya.bel.tr/kamera.asp Ja siedzę w termoforze bo jajniki mnie strasznie bolą. Butów nie kupiłam bo w tym sklepie co byłam nie było. W poniedziałek muszę pędzić odrazu żeby mi nikt nie wykupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim!!!!! wracam do Was z utęsknieniem! wkurzona na inne fora....szkoda było mojego czasu! ...Izrael jakieś naloty prowadzi... ...jutro z samego rana jadę na narty, bo śnieg już leży... ...dopiero się opalałam i już narty! ale ten czas szybko leci.. ...a mam boleści, zjadłam za dużo śledzików...nie wiem, co mnie tak wzięło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak VAnilli widziałam dzisiaj w tv co się tam dzieje. Ta wojna to się nigdy nie skończy. Dla mnie oni są niereformowalni. Za bardzo dumni z siebie, za bardzo lubiący \"akcje\" , lubią jak coś się dzieje, są uparci. To samo jest w Turcji z Kurdami. Z tym też nigdy nikt nie zrobi porządku. Taka prawda. Ale jakoś powoli po cichu sobie żyją...od czasu do czasu dając znać o swoim istnieniu, czy to jedni czy drudzy. Fajnie masz, ze jedziesz na narty sobie poszusować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta, święta i po świętach....no i całe szczęście,że już po :P A tu jest jeszcze ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Dżunia , jestem. A co u Was jak po świętach? Pariss--- z teściową to żartowałam. Sama już chciałam do domku. Wiesz jak to jest wszędzie dobrze..... Miałam właśnie gości i tak nie miałam jak odpisać. Co do kamerek to dzięki Pariss -- ale nie mogę ich uruchomić bo nie mam zainstalowanych odpowiednich dla XP wtyczek a sama tego nie zrobię , musi być mój syn informatyk. Bo jak ja zacznę instalki to wirusy na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×