Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Dżunia , sorki ale musiałam wypakować zakupy i spokojnie wypić herbatkę z cytrynką. Już jestem i czekam teraz na pocztę (naszą). Jeśli już śpisz to miłych snów!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia już śpi, to ja też idę pod prysznic i pomału w kierunku sypialni. Ale po kąpieli zajrzę tu jeszcze do Was , może któraś nie śpi i poklikamy jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merhaba:) Co tu się dzieje?szaleństwoooo widze było:) i tak ma byc:) U mnie zimno jak nie wiem i ma być -19 ...ale właśnie piłam sobie likierek pychotkaaa:D hehehe A wydarzenie dnia, to chyba bede miała w domu kota,bo moja babcia(która co prawda mieszka na parterze,czyli niby osobno ale razem) da sie namówić sąsiadkom na niego-które najpierw mnie zaczepiły jak odśnieżałam..ja mam mieszane uczucia,ale nie w tym rzecz...otóż jeśli macie pomysły bądź znacie fajne imiona dla kotów(póki co dla niej i dla niego,bo że tak powiem \"się okaże\" kim jest) to bardzo chętnie,bo właśnie w cztery kobitki tak siedziałyśmy i niby są jakieś opcje ale wiem że Wy jesteście pełne pomysłów :):):) to jak cos Wam wpadnie to czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo jeszcze też jestem,ale nie na długo...bo od nie pamiętam kiedy czeka mnie pobudka przed7 gdzie przy moich ostatnich godzinach wstawania to prawie jak środek nocy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dobry wieczór ja wróciłam z basenu i sauny ale cudnieee :) tylko głodna jestem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky fajowsko,tylko pozazdrościć:) ja dzisiaj byłam na solarium:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Froggi nie ma czego, wystarczy kupić 2 karnety i już :) ja na szczęście mam blisko mogę na piechotkę iść bo w innym wypadku pewnie już dawno bym zrezygnowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się nie dziwie,bo ja tak nie mam..tylko właśnie mogłam sobie pozwolić na wygrzanie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo❤️ czekałam i czekałam,napisałam emaila...teraz ja ide do wody więc nie wiem czy sie miniemy czy coś później skrobniemy,a jak nie to mówie kolorowych snów:) Całej pierwszej zmianie mówię dzień dobry!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO..:O ile wpisów... Dżunia i Bobo😴 nocne marki... A co u Pariss? tez myślę, że powinni ją jeszcze przebadać, chociaż z drugiej strony miałam podobny zabieg, laserowo, prywatnie,...wróciłam do domu weekend w łóżku i po sprawie...Pariss 🌼🌼 będzie dobrze. U mnie -15, a może więcej , bo ter. w zaciszu...ale za to jaki piękny szron! Pozdrawiam...Pariss, zdrowia i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Doberek z rana. Jak wam dzionek mija bo mnie zaczał sie malo ciekawie. Rano poczułam solidnie korzonki i nie mogłam sie podnieść. Ale polezałam chwile zjadlam jakas tabletke i dotarlam do pracy. Naszczescie nie mam az takiego ogromu pracy i mge sobie spokojnie dziergac zagladajac na neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Kwiatuszek czekam z niecierpliwością na zdjęcia :) Ja czekam na transport i zaraz jadę do szpitala, niech się dzieje co chce. U mnie jest -7 C i potworny wiatr wiec pewnie jak -15 C. Frogi dla kotki może Harika? To znaczy \"wonderful\" wspaniale, pieknie cos takiego ;) Byłaby taka orientalna. Miłego dnia 🌼 👄 Dżunia Twoje zdolności plastyczne są niesamowite :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzisiaj postanowiłam trochę popracować :P ......zobaczymy, czy mi się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!:) Pariss trzymamy kciuki❤️😘!!! Najlepsze jest to,że niby to będzie babci,ale wiadomo jak w jednym domu,poza tym zwierze i debatowanie nad imieniem trwało i trwa:p Mama powiedziała,że nie-tureckie:P hehe więc sie uśmiałam,ale \"harika\" jest super🌻 tylko sie okaże czy to on czy ona dzisiaj. Bobo tym razem Ciebie nie złapałam,takjak dzisiaj jednak nie wstałam przed7... Kwiatuszek ja też nie mogę doczekać się zdjęc,ahhh:) A u mnie bialutko,mroźno(niby-20) a te wszystkie drzewa i krzewy,przepięknie... Do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) W piątek mam się stawić rano na 7.30 z kapciami i piżamką na wszystkie badania. Lekarz bardzo sympatyczny, póki co. U mnie w pracy powiedziały, że dobry specjalista i do tego endokrynolog (zeby mi tylko jakiejs tarczycy nie wmówił :p) Lecę czytać jakieś bzdurne zarządzenie wydane przez Warszawkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem niby juz w połowie pracy i juz blizej niz dalej ale i tak mam dosc. Jeszcze szefa mam takiego głupiego ze szkoda gadac. dzis mam w planie meska robote bede zbijała łózko bo na niego weszłam przed wyjazdem i załamalam hehe. Mam nadzieje ze mi sie uda bo niewygodnie sie spi. Dzis moi wspołlokatorzy wymyslili ze chca kota i pozostaje to juz tylko w mojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje koleżaneczki! U mnie dzisiaj jest mroźno. Teraz mamy -13 a było - 20, a teraz pada marznący deszcz i pewnie na drogach jest bardzo ślisko. Frogi kota możesz nazwać.... hm... może Stejsi albo Mika, a może... może coś za chwilę jeszcze wymyślę. Jestem na urlopie więc będę miała na to czas. Przepraszam, że wczoraj już mnie nie było, ale padłam ze zmęczenia jak kawka. Pariss trzymaj się i wróć do nas cała i zdrowa. Kwiatuszek ale Ty masz zdolności :-) Łóżko jest do spania... Nie wiedziałaś o tym? Dżunia! Miłej pracy. Tylko się nie przemęczaj. Ja teraz idę robić obiadek dla mężusia, bo jak wróci z pracy to będzie głodny jak lew. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:O muszę się pochwalić! jaki mi przyszedł laptop 26x18 nie wiem jak będzie działał, bo 2 godz z tego mrozu nie można włączyć, ale klawiatura normalna, monitorem mały, ...cały zmieści się do damskiej torebki! na wycieczki super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, żebyś nie myślała o chorobie...jest sprawa! moja koncepcja, może byśmy założyły nowe własne forum?, oczywiście niezależnie od kafeterii....tu jest nowe na serwerze http://wedrowcy.netarteria.info/forum/index.php#3 Co Ty na to? Dżunia, Fanky, Bobo, Kwiatuszek....co o tym sądzicie? Jestem za! jadę na narty, zaglądnę wieczorem... Pa...zdrówka! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie w ten zimowy i zimny dzień. na rozgrzewkę po pracy idę na piwo ze znajomymi z angielskiego, mamy ambitny plan wrócić na 2 lekcję ale się okaże :P Pariss 🌻 grunt to myśleć pozytywnie. Vanili co do forum to pomysł ok, ale myślisz że mamy tyle ambicji żeby je prowadzić ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,że damy radę, już byłam na podobnym...a Pariss też działa na Turcji...to nie powinnyśmy mieć problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Pariss- a jest internet w tym szpitalu ? :D trzymam kciuki Frogi sorki, ale ja nie lubię kotów, więc imienia (wabienia) nawet nie jestem w stanie zaproponować :( Vanili - ja jak owca pójdę za tłumem, a laptopik ekstra :) Bobo - właśnie krótką przerwę sobie zrobiłam, a Ty co ? urlop ? czy chorusiana ? Fannky - nie przesadzaj z tymi browarkami : miał być chleb i woda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia - witam ponownie po obiadku.Ja jestem znowu na przymusowym urlopie ,do końca tygodnia.Koszmar!Jak na razie to moja córka jest chora.Kaszel i katar,że na oczy ledwo widzi.Jeszcze musiała pojechać na uczelnie zawieźć referat. Ja jeszcze jestem zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi aksamlar! Mowie Wam jaka świetna pogoda się zrobiła u mnie. CAły dzień sypało i trochę wiało, później wiatr ucichł i został tylko ten śnieg, taki mięciutki, bez lodu pod spodem. Pięknie wszystko wyglądało. Szłam najdłuższą drogą na przystanek dzisiaj. Miasto wyglądało super. Fannky co to za piwo? Woda miała być? :D Vanili, ale my miałybyśmy prowadzić tamto forum, do którego podałas linka? Nie wiem. Kiedyś na forum wakacje.pl stali forumowicze pokłócili się z adminem i założyli swoje własne forum, Karawanę właśnie. Na początku wszyscy się cieszyli i było super, ale pozniej ucichło i wrócili na forum wakacje. Takie \"swoje: fora nie są popularne bo nie wyskakują w wyszukiwarce i mało osób o nich wie. Ja nie wiem czy by się nam szybko nie znudziło. A wiadomo jak jest z czasem i trzeba tam zaglądać codziennie zeby jakieś głupie teksty się nie pojawiały (jak na forum USA np. tam jest makabra) . Bobo do końca tygodnia dali TObie ten urlop zebyś się dzieckiem zajęła po prostu ;) Kwiatuszek a zdjecia już mamy? łóżko naprawione? Frogi i jak kotek? Dżunia popracowałaś dzisiaj trochę czy znowu przekładałaś kartki? Internet w szpitalu? Chyba w prywatnym :D :D Nieźle by było jak bym sie tam z laptopem zjawiła :) Vanili ja też mam Acera i jestem bardzo zadowolona. Miłęgo wieczoru Kochane Psiółki i dziękuję raz jeszcze za miłe słowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-a ty to już jesteś zdrowa?Na taki spacerek się wybrałaś fiu,fiu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja żyję na bombie zegarowej :) Do piątku mam sobie tak chodzić a pozniej sie okaże przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×