Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Frogi to dobrze, ze pomagacie i powtarzacie, w końcu doświadczenie macie nabyte, prawda? A Ty na jaki termin się szykujesz? i jaki hotel i biuro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak będziemy tworzyć grupę samą w sobie :) na wycieczki będzie nas komplet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss na wrzesień(byc moze w tym roku pierwsza połowa),biuro w tym roku prawdopodobnie exim a hotel*** na razie nie powiem więcej,żeby nie zapeszyć!:P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to co wiem na pewno to 2tygodnie,all i nie sądze,żeby inny niż te*** :) nam to wystarczy... Za to już wiem ile musze nadrobić w samej Alanyi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie Frogi, ze juz myslisz bo rzeczywiście pozniej moze byc duzo drozej. Ja wyłączam komputer i się żegnam. Do jutra Turkomaniaczki :) Iyi geceler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo i Pariss dziekuję za kamerki już dodalam do ulubionych.Widzę że sezon się zacząl dla naszych weteranek,więcej nas przybywa po porady.Pracownica biura podróży przeslała mi na poczte swoje prywatne zdjęcia z hotelu Kleopatra była tam we wrześniu.Hotel spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza nie ma za co. Ja idę do łóżeczka,bo jutro do pracy na 6-tą. Do jutra!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hallo :) Froggi wy się lepiej nie zastanawiajcie za długo niestety w gti już się skończyła promocja -15 %. i dziś pytałam dla kolegów jest 3300 :O dobrze, że ja swoją wcześniej zrobiłam jestem ok 850 do przodu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Cóż za pustki tutaj..?poniedziałek i wszystkie ciężko zapracowane..biedne moje🌻 Ja już po egzaminie(dopiero połowa za mną:( ),ale tez zaraz uciekam na trochę do pracy,aczkolwiek w trochę innym charakterze:O... Fannky wiem właśnie...mam nadzieje,że i ten 1marzec to nie za późno..a co z Twoimi w takim razie? Miłego popołudnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorientuj się w biurze jakie i do kiedy są promocje, żebyście nie przegapiły. jeszcze nie wiedzą tego bo są w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Juz od 12-tej próbuję wejśc do netu i nic. CO chwilę dzisiaj ktoś tu do mnie przychodzi a sama jestem wiec rzucam wszystko. Rano nie dali mi zjeść śniadania, co ja gryza bułki to ktoś włazi, ech! Fannky teraz jestes do przodu a pozniej jak bedziesz. Za 3.300 to ja juz mam dwa razy w roku wyjazd ;) Frogi ile egzaminów jeszcze Tobie zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi w Eximie jest promocja do 16.02 tylko, wlasnie sprawdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze pamiętam to ostateczna cena mojego wyjazdu jest ok 3500 :O:O strasznie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... patrzę i nie wierzę! mój hotel dziś 3269...to ja z gwarancją ceny dałam 900Pl mniej, a x 2 to jestem 1900 do przodu,,,ale za HB dziś bym tyle nie dała! waluta w górę, frank dziś skoczył...to biura korzystaja i podnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3200 za hb ????????????? ja z siostrą 1700 mniej więc to był bardzoooooooooo dobry pomysł rezerw. wcześniej. to taka nowa lekcja na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze lepiej wczesniej...tylko wiesz, Fanky, kupiłam Kretę, a ona jest niestety droższa od turcji i Egiptu...a hotele marne, no chyba,że ktoś ma dużą kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ubiegłym roku miałam Turcję all 2tyg, za dużo mniejsze pieniądze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie bede wspominać mojej Turcji za 1482 zł za 2 tygodnie w czerwcu ....hi...hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że europa jest jednak dużo droższa.. i jak tu nie jeździć co roku do Turcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie! Piszecie o cenach na dzień dzisiejszy.Sprawdzilam z ciekawości ile zaoszczędzilam i co się okazuje ?Za dwie osoby mamy 900zł w kieszeni.Chyba nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anbaza
Witam, To znowu ja. Znowu gdzieś wyczytałam, że aby polecieć do Turcji trzeba mieć paszport ważny conajmniej poł roku. Ja dopiero mam zamiar go wyrobić bo poprzedni stracił ważność w 2005 roku. A zaliczka wpacona na lipiec...Odpiszcie proszę bo siedzę jak na szpilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky cała prawda z tą Europą. Ja dopóki nie wejdziemy do strefy euro to Europę odpuszczam sobie, jeszcze zdążę. Anabaza ---> paszport musisz mieć ważny CONAJMNIEJ pół roku przed wjazdem do danego kraju a nie ważny pół roku i dopiero podróżować :) Możesz dzisiaj odebrać paszport i dzisiaj na niego jechać gdziekolwiek. Problem jest jak jego ważność się kończy. Jesli jest np. 4 miesiące do końca ważności paszportu to wtedy nie wpuszczają do niektórych państw. Tak to wygląda. Lecę do domu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolega trochę przestraszony ceną :) czy możecie mi polecić jakiś hotel w alanii np 3***. Bobo i Froggi wy byłyście. możecie mi podać nazwę i w którym miejscu on jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wangrafka
Jadę do hoteli Arsi***. Opinie są ok. o tym hoteli, więc może będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky Zobacz ten hotel OZGONDOL 3* -all ,opinie są różne,ale cena dość przystępna ,tak jak już wcześniej pisałam znajomi byli i we wrześniu jeszcze raz tam się wybierają.Podobno wszędzie blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ..ale robicie ruch...spoko, zdążycie kupić....z drugiej strony myślę, czy te biura nie wykorzystują sytuacji i tak napędzaja ceny? a moze potem lasty będą tańsze?...w końcu kryzys!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky na 02.09 to ma być o ile pamiętam,tak? TRochę popatrzyłam na to co jest i za wiele do zaoferowania nie ma. Tzn. gdybym jechała sama to ok, ale komuś doradzić cięzko, bo nie wiadomo czego ktoś oczekuje. Spójrz na Aska Kleopatra Beste z GTI 2685/2 tyg all 3* CO prawda jest po drugiej stronie portu i spory kawałek od Blue Stara, ale w jego okolicy nie ma nic ciekawego. Ewentualnie Kleopatra Dreams Beach z GTI za 2802 zł/2 tyg all 4* Przy samiusieńkiej plaży Kleopatry, a Blue Star nieco wyżej i na wschód nieco. Jakby chcieli to fajny 4* Eftalya REsort jest też z GTI ale to w Konakli i musieliby dojezdzac do centrum dolmuszem - 2.861 zł Fannky piszę to szukając na bieżąco i mi wyszło w GTI, że BLue Star jest cały czas na ten termin za 2.861 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie turczynko-maniaczki 👄 Fanki , za byłam w Kleopatra West na wprost plaży Kleopatry do morza30m. do centrum ok. 1,2 km 10min pieszo ,BP Alfa Star. Cały hotel ruskich i kilkoro Polaków. Ale mam miłe wspomnienia - nie było źle. Warunki w Hotelu do przełknięcia za te pieniądze.Basen czysty , pokoje czyste, obsługa na 4 , jedzenia i picia nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×