Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość gosa78
Ja też wybieram się do Turcji na przełomie lipca i sierpnia i też zastanawiam się nad wycieczkami. Mam 4 letnią córkę i nie wiem czy brać tą 2dn. wycieczkę do Kapadocji.. ale decyzję podejmę na miejscu w Turcji- zobaczę jak tam dziecko np.reaguje na pogodę, klimat, bo wydać tyle kasy i 2tyg. leżeć na plaży to chyba bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie też o wycieczkach fakultatywnych zdecyduję na miejscu. Fakt, że wycieczki mogą być męczące, ale ciągłego leżenia na plaży też dziecko może nie wytrzymać... Chciałabym zobaczyć Kapadocję, Pamukkale i chyba itak się tam wybiorę, jeśli dziecko będzie dobrze się tam czuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś kto był w Turcji na tych wycieczkach z dziećmi niech się wypowie, a tak jak napisała gosa78 zdecydujesz na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce jak byliśmy np w górach to tam przeważnie cały dzień chodziliśmy np. po Krupówkach itp. Jakoś dziecko miało siłę tak chodzić, trochę mąż ją nosił, ale ogólnie nie byliśmy umęczeni taką wycieczką. Wiem, że to nie to samo co 2 dn Kapadocja, czy odległe Pamukkale, ale mimo to chyba zaryzykujemy i na pewno gdzieś pojedziemy, chociaż w jedno z tych wspaniałych miejsc, chociaż wolałabym w oba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popytajcie na tym forum: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=660 może ktoś był z takimi brzdącami. A jak miałabym wybierać miedzy Pamukkale a Kapadocją to zdecydowanie KAPADOCJA, i to 2 dni. Wtedy chociaż dzieciak wyśpi się w nocy w hotelu. Poza tym wrazenia o niebo lepsze niz Pamukkale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. To w pierwszej kolejności wybierzemy się do Kapadocji (mam nadzieję, że dziecko jakoś to zniesie). Razem z nami jadą też dwie inne pary (rodzinka) z małymi dziećmi, więc razem będzie nam tam raźniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
hej dziewczynki1:) jak wlasnie zarezerwowalam wycieczke do Alanya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do :no jak jak: A w jakim miesiącu lecisz? z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wśród bywalców tego topiku nikt nie ma małych dzieci także my ci chyba nie pomożemy tak w ogóle to 🖐️ na wieczór a teraz przywitałam się i mogę iść spać 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
lece 30.04. do 9.05 lece z kolezanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo dzień dobry!:) Prawie południe a z rana nikogo? nowość:D:D:D może dlatego,że wszyscy sie rozmarzyli,bo temat wyjazdów usilnie wrócił:) co oczywiście bardzo cieszy... No nic to będę dalej podglądać co tu sie dzieje,a teraz pooglądam sobie Alanye:):):) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj fannky, ja to tak: po pierwsze szok przeżyłam : tyle nowych nicków - mało tego nawet czarnych - witajcie kobitki 🖐️ w pewnym momencie nawet pomyślałam, że mi się tematy pomyliły - chociaż wypowiedzi i owszem o Turcji - tak już sobie jakoś uzurpowałam prawo do naszej starej grupki klepiącej niekoniecznie tylko o Turcji :) Ale miło, że tu się tak gęsto zrobiło. No a po drugie : walczę z tym moim katarem (wg zaleceń Bobo) - w sumie nierówna walka, ale czuję, że pomału zaczynam zwyciężać. A po trzecie : jutro wyjeżdżam do tych Niemiec, więc roboty, przygotowań no i oczywiście nerwów co nie miara - nie będzie mnie tydzień. Mam nadzieję, że w hotelu będę miała neta i sobie trochę podczytam co tu naskrobiecie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po któreś to miało być : witaj frogi więc,żeby nie było : witajcie wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być i fannky bo ja już też jestem :) witam drogie panie :) Dżunia podejrzewam że nowych nicków dojdzie znacznie więcej na jesień jak już wszyscy powracają zakochani w Turcji do szarej rzeczywistości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zgłaszam dzisiaj 🖐️ Hej Frogi, Dżunia, Fannky i nowe Koleżanki 🖐️ Ja już prawie mam weekend. Słoneczko u mnie świeci i jest ciepło. TRochę się u mnie porobiło w pracy i atmosfera przez dwa dni była taka sobie. Dżunia udanych zakupów życzę w Metzingen jak sie Tobie uda. A Sttutgart też się Tobie spodoba. Bardzo lubię to miasto, latem szczególnie. Pisz do nas czasem :) Dolar dzisiaj po 3,64 a Euro 4,66 - niewielki spadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej hej Pariss jak dobrze usłyszeć takie inf,niewielki ale zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha!A ja właśnie sprawdziłam,że mogę u mnie dostać liry tureckie,jak dobrze ohh jak dobrze:classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to ile są u nas liry?? może warto jednak by od razu tutaj wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem Ci Fannky,że najpierw sie ucieszyłam a teraz właśnie ine wiem jak się opłaca,bo ja ostatnio miałam tylko euro i tam na miejscu wymieniałam, tak że 100e=180lira... U mnie we Wrocławiu najniższą cene widziałam po2zł,ale nie wiem czy to nadal jest bo widziałam zaraz po2,13(tzn.dzisiejszy kurs na giełdzie) i w innym kantorze jest po2,40zł. I co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym kupowała tak do 2.20. z euro też nie wiadomo jak będzie. z resztą na miejscu też może różnie być oni sobie przeliczają według własnego kursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja bym kupiła trochę lirów jak są w kantorze. Euro zawsze można dokupić jak stanieje a poki co mozna z lirami jechac. Macie tutaj fajny konwerter walut, mozna sie bawic i sprawdzac co ile kosztuje. http://tnij.org/cugw Do wieczora 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny skoro byłyście już w Turcji to jaką walutę najlepiej tam zabrać? Euro czy dolary? Po ile tam są papierosy??? Ograniczam ale popalam nadal...może uda się rzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłyście w Side? Ja tam lecę na 2tyg (koniec lipca), z Itaki. Leciałyście też kiedyś gdzieś z Itaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Dixi: Magda czy to ty MOJA SIOSTRA BLIŹNIACZKA (mieszkająca w innym mieście)czy ktoś ma podobny pseudonim?? czytałam Twoją wcześniejszą wypowiedź- też lecisz do Side (a przecież lecimy razem..)..Jak to nie ty to PRZEPRASZAM że się pomyliłam...Pytam na forum bo komórkę masz wyłączoną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajowska ta str Pariss, dzięki:) A ja powoli zaczynam się szykować na wieczorne disco jako moje urodzinowe:D Wszystkim więc życze miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Do gosy - tak to ja Twoja siostra bliźniaczka!Ha!Ale żeśmy się fajnie spotkały na tym samym \"temacie\", chociaż zauważyłam, że koleżanki piszą tu na rózne tematy... W sumie nic dziwnego, że się tu \"spotykamy\", bo razem lecimy do tej Turcji i każdy kto tam leci może tu wejść, bo wystarczy wyszukać hasło \"Turcja\"... Pozdrawiam wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje psióły . A ja tu chyba sama dzisiaj zostanę . Dżunie do moich ukochanych Niemiec jedzie,Frogi na Disco urodzinowe poszła. Frogi-- a ja pod Twoim oknem trzy godziny moknę z góry na mnie pada deszcz.......... a Ty na Disco.Ja myślałam że urodzinowa impra odbędzie się w domku.No trudno wracam z powrotem na pieszo do domu. Dziewczyny które lecą do Side i Alanyi -gratuluję wyboru miejsca. A jest tu ktoś ze stałych bywalczyń.? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ale jaja! Jednak jest w tym prawda, że bliźniacze dusze zawsze się odnajdą. Pozdrawiam :) Frogi baw się dobrze, dużo prezentów życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia to jak pzyjedzie z Niemiec to tylko mercedesem ;) Nie da rady przyjechać inną furą z miasta Merca. Bobo ja jestem. Zrobiłam pyszną sałatkę i się objadłam niesamowicie. Zaraz pęknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora:) Bobo-to trzeba bylo sie zabrac na disco razem z Frogi, w koncu jest karnawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×