Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

cześć. ja łaziłam jeszcze po sklepach, zawsze coś idzie jeszcze wyłowić z wyprzedaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari kiedy odwiedzasz Polskę? Fannky co ciekawego kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miło że jesteście. Pariss- ja miłam właśnie gościa i też zrobiłam szybką sałatkę , ale się już skończyła. Całe szczęście gość też pojechał. Karii - pewnie że bym poszła poszaleć na to disco z Frogii, ale troszkę za daleko 260 km. Fanki - Ty łazęgo , zawsze gdzieś się powłóczysz. Jak nie basen to solarium , to sklepy to jeszcze coś tam. Fajnie masz ,a ja ciągle na głowie gotowanie , gości itd. Ale mam nadzieję że już na dzisiaj koniec i posiedzę troszkę z Wami. Kochane wiecie że tylko 3,5 m-ca zostało do mojego wylotu.? Pozdrawiam i miłej wspólnie spędzonego wieczoru.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo przepraszam ! wiecie może moje psióły co dzieję się z : VANILI < MANUELĄ4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z naszym Kwiatuszkiem ? Zmodyfikowałam dzisiaj sałatkę z czerwonej fasolki ,Manueli , dodałam jajka na twardo w kosteczkę ,pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo a ja zrobiłam sałatkę błyskawiczną. makaron ryżowy, ogórek świeży bez miąższu, szynka konserwowa, szczypiorek, 2 łyżki majonezu i 6 razy skropić magii. Po prostu niebo w gębie. Zjedli juz pół miski a jak robiłam to się pytali czy rto na cały weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadła bym jakąś dobrą sałatkę. Pariss tylko taką czapeczkę z daszkiem beżową, lubię chodzić luźno na sportowo to będzie jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz w tamtym tygodniu pytałam o Kwiatuszka, ale cisza. Manuela pojawiła się w weekend i znikła, ale pamięta czasem o nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky polecam moją i zapraszam. Robi się w 30 min. Zanim ugotujesz makaron to pokroisz resztę. Zaczął się moj wieczór z AXN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- muszę spróbować Twojej sałatki. Możesz dokładny przepis posłać na Naszą pocztę albo na mojego maila? Dziękuje.c To dobrze ze Nasze dziewczyny o nas pamiętaja i wpadają tu chociaż na weekend 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--przypominam o programie na Discovery o 7 w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- a co masz na tym AXN-ie. ? Szczury wodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosa--> papierosy nie wiem po ile są dokładnie, ale wiem, ze są drogie. Jak kiedyś spojrzałam to mnie zatkało. Lepiej kup na wolnocłówce albo bierz z Polski. Z Itaki nie byłam nigdy, a Side jest spokojnym miasteczkiem. Są tam ładne plaże. Waluta naprawdę obojętna, jak masz w pobliskim kantorze lirzy to tez mozesz kupic. Zapłacisz wszystkim. Bobo zaraz prześlę na naszą skrzynkę przepis. O Meksyku pamiętam, ale w dzisiejszym programie sprawdziłam i bedzie Australia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss: dzięki, że odpowiedziałaś, bo widzę,że jesteście zajęte inną tematyką- więc już WAM nie przeszkadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--to nieprawda że papierosy są drogie w Turcji. W sklepach tytoniowych są bardzo tanie ok 3,-4 zł za paczkę Camel, Marlboro itp. ale są bardzo kiepskiej jakości i jakoś inaczej "pachną" jak nasze. Ja biorę z Polski i nie ma problemów. To nieładnie z ich strony że nie powtarzają Meksyku no ale na to nic nie poradzę. A co masz na tym AXN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotel Sun Club Side, jest 3-gwiazdkowy - nam wystarczy, opinie czytałam, są różne, ogólnie dobre- adekwatne do ceny. LIPIEC samolot z łodzi (z Warszawy jeszcze taniej...), 14 nocy, opcja all inclusive - całkowity koszt (oprócz wizy płatnej w Turcji) już z rabatem to 2330zł/os dorosła. To z Itaki...a są jeszcze inne tańsze np.2tys. też 14 nocy z all.clu. ale tam np. pisało, że hotel 3*** dla niewymagających klientów, więc wolałam dopłacić... A jak myślicie to się opłaca? po ile Wy płacicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw mam Wzór, za chwilę Zabójcze Umysły i Kryminalne Zagadki Miami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss czytam ten przepis i nie rozumie co to jest szklanka + 2 łyżki makaronu?? to są proporcje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi no bo to ma być szklanka i trochę wiec napisałam, że szklanka i jeszcze 2 łyżki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosa Twoj hotel jest bardzo blisko samego centrum Side także codziennie mozecie chodzic na spacerki na deptak. Hotelu nie znam bo z Itaki raczej nie wiem jakie mają. Cena jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Pariss ja myślałam, że ci coś ucięło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak to trudno napisać taki prosty przepis ;) W każdym razie szklanka ryżu i jeszcze z 2 łyżki żeby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosa78-- ja lecę do Alanyi 27.5 i za 14dni all kupiłam za 1875 zł w Alfa Star ale się targowałam że niby to jestem stałą klientką a byłam z nimi tylko raz w tamtym roku .Ale w bazie BP widniałam i się udało mimo że niby były już obniżone o 30%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba juz sie wyłączam bo kawa mi nie pomogła. Oglądnę tylko ten film do końca i idę spać. Bynajmniej jeden piątek położę się jak chcę i bede spac jutro pół dnia. Dobranoc, do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Pariss za przepis wygląda na pyszną, muszę spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jutro wypróbuje ten przepis. Dobranoc Pariss 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialam gosci :) nawcinali sie i poszli ;) Troszke zmeczona jestem po calym tygodniu i do tego chodze pozno spac. Bobo to odliczasz czas do wyjazdu? Jedziesz z cala rodzinka czy tylko z \"narzeczonym\";) Pariss- lece 17lutego na tydzien do Pl i mam nadzieje ze bedzie snieg, bo chcialam pojezdzic na sankach heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i Gosa oraz jeszcze jedna nasza kuzynka dałyśmy tyle ile pisała Gosa też w promocji, bo miałyśmy rabat za wczesną rezerwację(rezerwowałysmy w grudniu, a lecimy pod koniec lipca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×