Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Fanki - mam nadzieje że Twoja mamusia wie, że ciasto trzeba: rozwałkować posmarować je niedużą ilością margaryny na całości ,składać,smarować, składać, smarować i składać następnie rozwałkować i kroić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wie, kiedyś robiła tzn. w trakcie ugniatania parokrotnie smarować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co dziewczynki , kończymy ten dzionek. Jutro to się objem pączusiów i faworków. Pariss-adres masz więc rano tylko napisz o której będziesz. Koło mnie jest boisko , możesz spokojnie lądować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Fanki , rozwałkować , smarować , składać, smarować , składać, smarować , składać,rozwałkować i kroić. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczynki miłego objedzenia się jutro:) Śpijcie i śnijcie o tych wakacjach,wygranych,plażach i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss - o wygranej napisz dużymi literami na kafe żeby było widać z daleka. Fanki - nie ma sprawy, do jutra. A wyjdą z tego chrusty lub faworki jak kto woli. Frogi - kolorowych snów i szukaj tych wczasów. A może Ci się coś przyśni i spełni . Życzę Ci tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Turko-maniaczko-pączko-zajdaczki. Dzisiaj ja pierwsza otwieram ten przemiły dzień 🌻🌻 Miłego dnia 1-sza zmiano. dołączę do Was wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola, ja już dwa pączunie zaliczyłam....a niech sobie idą w bioderka, a co mi tam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Bobo, Vanili dziei za pączki ;) Dżunia dobra jesteś. Ja czekam jeszcze chwilkę, narazie zjadłam bułkę i niech się ułoży. Pączka nie kupiłam, Mam za to jabłko w cieście i wiśnie w cieście francuskim. Nigdzie nie było żadnych dobrych ciastek cholera 😠 Miłego dnia z pączkami i chrustami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam. ja jeszcze pączka nie jadła bo dopiero kupię jak będę szła do pracy. I tak właśnie wygląda moja dieta :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ..u mnie sypie śnieżek! cudo... pączków nie jem! ciastek też, bo już w spodnie nie wchodzę! dieta.. :O wiecie, przeraża mnie ten kryzys, czytam wczoraj, że biura mogą plajtować, bo wstrzymano kredyty...i czy my pojedziemy na te wakacje? Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky dzisiaj sie nie dietkuje. Post jest od nastepnej środy. Wtedy bedziemy sie zamartwiac ;) A dzisiaj jeszcze faworki sobie podjedz. Vanili bedzie dobrze. Cos znajdziemy dla siebie. Moze waluta sie odbije nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Pariss dzisiaj nie, jutro też nie. a wakacje tuż, tuż :O mi nie jest chyba dane być szczupłą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie : co można zrobić z samych białek ( które zostały po faworkach :) ) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra już znalazłam w necie jakiś przepis na keks, żeby nie było to wam też wkleję :P ps. wiedziałyście że białka można mrozić ?? :) keks z białek 1 szklanka bialek (okolo 10 sztuk, ja daje roznie od 7 do 10 wlasnie) 1 szklanka cukru 1 kostka masla lub margaryny 1 szklanka maki tortowej 3/4- 1 plaska lyzeczka proszku do pieczenia szczypta soli bakalie: rodzynki, orzechy wloskie i laskowe, czekolada, wisnie, papaja, ananasy - naprawde co kto lubi Ubic bialka ze szczypta soli na sztywno. Dodac cukier i ubic na gesta mase. Wlewac powoli rozpuszczone i chlodne maslo na przemian z maka wymieszana z proszkiem. Najlepiej lopatka lub lyzka, zeby nie zniszczyc piany. Dodac bakalie. Ja daje dosyc duzo - szklanke, poltorej icon_biggrin.gif Mozna jakis zapaszek jak kto lubi, skorke pomaranczowa. Naprawde pelna dowolnosc i dzieki temu, za kazdym razem mamy inne ciacho Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faworki wyszły pyszne, choć przepis trochę zmodyfikowany. zamiast śmietany piwo. pychaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no kochane, ja już na diecie, ani jednego pączka!...:O:P:O ale, kupiłam czarne skórkowe oficerki,,, już na nastepną zimę, bo teraz trafiłam na mój rozmiar i cholewkę, bo kryzys! i wino francuskie na ..ostatki... ..i możecie się śmiać, nie wchodzę w żadne dźinsy, dziś związałam sznurówką za szlufki, bo nie zapinam guzika.. i nie dopina się zamek... nie mam wyjścia! zero paczków i faworków!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście jeszcze jakoś się dopinam, ale czasami też na wdechu :O nie chce mi się iść na basen ale po pączkach i faworkach to MUSZĘ !! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliknijcie też na Tarkana tylko najprawdopodobniej nie będzie się chciało wyświetlić wtedy należy kliknąć na fotki na dole i wtedy możecie sobie słuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fannky podjadłas sobie faworków? Na basenie spalisz wszystko. Dont worry. A jak wyszo to ciasto? Vanili normalnie mnie rozśmieszyłaś tą sznurówką :D DObrze ze post za pasem. Ja zjadłam jedno małe jabłko w cieście i takie ciasto francuskie z wiśnią (na wagę są i są dość małe) i do tego pączek. Niestety pączek był tak niedobry, ze chyba juz wogóle nie mam ochoty na słodkie. Manuela ładna ta melodia i te obrazki ze Stambułu piekne. Och ta moja Turcja! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :D nie mam nic ciekawego do powiedzenia, ani napisania, ale przesłałam Ci Pariss na pocztę fotki, które ubawiły mnie do łez (do Bobo i Kwiatuszka również, bo nie wiedziec czemu mam tylko te adresy). Puszczę jeszcze na naszą pocztę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie rozśmieszyłyście z tymi waszymi pączkami , jedzeniem i nie. Fanki ja nie chciałam pisać o tym piwie bo pomyślała byś ze jestem nie poważna , za skąd Twoja mamusia wzięła ten przepis z piwem? Dziewczyny jedzcie te pączki ja zjadłam już siedem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 pączków????? Ja po tym jednym jestem tak zmulona że ledwo żyję. CAły czas czuję ten lukier i tłuszcz :O Matko 7 pączków! Bobo niezła jestes. Lecę na pocztę zobaczyc co Dzunia tam wymyśliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja słyszałam dziś w tvn i sprawdziłam przepis na necie :) wyszły pyszneeeeeeeeeeeee. a piwo to jeden z moich ulubionych napoi :classic_cool: Pariss pytasz o to ciasto od Szazzy?? też dobre. ale chodzi za mną ta sałatka z makaronu ryżowego, muszę zrobić w weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia widziałam to ostatnio gdzies na interii czy wp. Tragedia tak wisiec bez majtek a wszyscy naokoło robią zdjęcia ... Lepiej zeby sie Tobie nie przydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki , ale pączka jadłam oh!!! mówię wam . Pan który dostarcza nam materiały do produkcji kupił pączki z dżemem z róży , to koszmar. Mogła bum 10 takich zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ja pytałam o to ciasto z tych białek. A to od Shazzy to zapomniałam napisać, ze zdolniachy jesteście bo dla mnie to za trudne było i poza tym kaloryczne chyba. Choć pewnie pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×