Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Frogi ja mam to wyłączone na nk. Ja nie wiem kto jest i nikt nie wie czy ja jestem. Poza tym na nk zaglądam juz coraz rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- nie pisałam bo trzymałam kciuki i nie miałam czym klikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo mam nadzieję, ze Twoja rodzina jakos to wytrzymała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj ostatki i wszyscy gdzieś się porozłazili , jakoś sobie poradzili i nie poumierali z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe w końcu masz zaradną rodzinkę Bobo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie ok. Bo tak byłoby na mnie ;) Juz chyba dzisiaj nie ma nic ciekawego w tv wiec bede sie zmywała powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłej nocy Turkomaniaczki a kto spać nie idzie , proszę na NK. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na dobranoc oglądam sobie ziomowe zdjęcia jednej z Nas:) Dzisiaj też myknę wcześniej do łóżeczka więc... Iyi gecelr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na dobranoc oglądam sobie zimowe zdjęcia jednej z Nas:) Dzisiaj też myknę wcześniej do łóżeczka więc... Iyi gecelr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łózeczko zrobione.....dobranoc Turkomaniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu zmęczony jest , i dwa razy to samo pisze. hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie tylko -2 . Fanki --trzymaj się i ubieraj się grubo bo nam zamarzniesz.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam! Nie patrzę na temperaturę, ale ciekawie to nie wygląda przez okno. Do tego wieje. Fannky uieraj sie ciepło brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, sałatka z makaronu ryżowego zrobiona,mogę jechać do teściowej.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ją robię :) a oprócz tego sałatkę owocową bo mi się jej zachciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest -3,2 także nie jest źle. Ciśnienie 1000 hPa lekko prószy śnieg. Sałatkę zjadłam ostatnią porcję na śniadanie. Od teraz żyję na puszkach i słoiczkach i mrożonkach ;) Zaczynam pracę ze zdjęciami, jak ułożę dzisiaj jeden album 250 to jestem Wielka :) Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola dziewczyny :D ....a u mnie było - 18 stopni (nocką oczywiście), więc chyba mnie nie przebijecie ;) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) U mnie jest śnieg ale na szczęście już od wczoraj nie pada... Ja dzisiaj z kolei oparzyłam sobie paluszka,a właściwie opuszkę niefajnie:/ bo dzisiaj idę sobie popracować- NARESZCIE!!!:D Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na turecką zupę z paczki. Ezo Gelin czyli zupa Panny Młodej. A na travel and living Syria i Damaszek, Aleppo i ich kulinaria. Oj bede głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówcie o jedzeniu :O od rana coś podjadam robię i dalej wcinam :O dobrze, że weekend ma tylko 2 dni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky masz tak samo jak ja. Dopiero co jadłam zupę a juz bym cos zjadła znowu. Tak jakbym sie chciała najeść na całe 40 dni ;) Od jutra dietkuje ostro wiec dzisiaj sobie moge jeszcze podjesc. Jescze mam cały czas te 3 ciacha tureckie mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola Panienki! Wrocilam z pieknie zasniezonej Polski, na poludniu sniegu bylo po kolana. Trzeba bylo kopac tunele w sniegu zeby wyjechac z parkingu, ogolnie bylo cudownie ze wzgledu na ten snieg:) Pierwszy raz widzialam jak odsniezano dach samolotu. Przylecialam, wysiadlam a tu temperatura 10° i swiecilo sloneczko:) Ciesze sie ze poznalam osobiscie nasza Dzunie i wcale sie nie dziwie ze ma rwanie wsrod mlodych mezczyzn:) Mam nadzieje ze spotkamy sie jeszcze, a moze ktoras mnie tu odwiedzi?? Dzunia zadeklarowala sie na pewno do mnie przyjedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych ktore zjadly obiad :) Gość w eleganckiej, drogiej restauracji zauważył, ze kelner, który prowadzi ich do stolika ma w kieszeni łyżki. Z początku nie zastanowiło go to, ale gdy usiadł przy stoliku, zobaczył, ze kelner obsługujący jego stolik również ma łyżki w kieszeni. Inni kelnerzy na sali także. Poprosił kelnera bliżej i spytał: - Po co wam łyżki w kieszeniach? Kelner odpowiedział: - Kilka miesięcy temu nasze szefostwo zleciło firmie Artur Andersen zrobienie analizy procesów. I wyszło, ze średnio co trzeci klient zrzuca łyżkę ze stołu. Przez co trzeba iść do kuchni i przynieść świeżą. Dzięki temu, ze mamy łyżki pod ręką zaoszczędzamy jednego człowieka na godzinę, a wydajność wzrasta o 70.3%. Klient zdziwił się, ale wkrótce zobaczył, że każdy kelner ma przy spodniach cienki łańcuszek, którego jeden koniec przyczepiony jest do paska, a drugi znika wewnątrz rozporka. Zaciekawiony przywołał kelnera i zapytał: Zauważyłem, że każdy z was ma łańcuszek przy rozporku. Po co on wam? Kelner: - Nie każdy jest tak spostrzegawczy jak pan. Ale skoro pyta pan, to wyjaśniam - również ten łańcuszek zalecił nam Artur Andersen. Wie pan mam go przyczepionego do ...no wie pan. Gdy idę do toalety, To rozpinam rozporek i wyciągam łańcuszkiem, dzięki czemu, po oddaniu moczu nie musze myc rak i wydajność wzrasta o 30%. Gość pokiwał ze zrozumieniem głową, ale zaraz wyjawił swą następną wątpliwość: - Dobrze. Rozumiem, ze wyjmuje pan łańcuszkiem, ale jak można się nim posłużyć do schowania? Jak wkłada się go z powrotem?- ...? - Nie wiem jak inni, ale ja łyżka. ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×