Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Hej! Dzunia ładne życzenia 🌼 Bum tą stronkę znam bardzo dobrze. Bez niej jak bez reki ;) Angelica, a dokładnie jaki patrzysz termin? i skąd wylot? Jaka jest różnica miedzy trafem a Arsi? Nie mogę na Triadzie sie dopatrzec Trafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Pariss, dziś znów przeglądałam tą ofertę Triady i po prostu myślałam, że zwariowałam albo wzrok mnie myli... Wczoraj w tej cenie patrzalam na hotel 3 gwiazdkowy z HB, dzis patrze a tam pisze ze 4* i podczas pobytu all inclusive : O Patrze na termin 15 lipca. Jednak nadal to jest TRAF... Ale jeśli to jest już 4 gwiazdkowy i opcja all inclusive to jesli wyląduje w Side, bedzie moze mniej bolało... W Side nie byłam, w Alanyi tez nie byłam. A zawsze przez ten tydzień da się coś zorganizować, okolicę pozwiedzać, wycieczki jakies wybrac :) Ahh jak ja już bym chciala mieć to zarezerwowane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam świątecznie :) ja właśnie wcinam pyszne ciacho i popijam kawką :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego Alleluja! Innka też o nas pamiętała 🌼 Ja w końcu też zjadłam ciacho. Zresztą wczoraj już mazurka też skubnęłam. Angelica tak sobie popatrzyłam na te hotele z Triady i widzę, ze większość 4* jest w Alanii, może akurat się uda. Z drugiej strony jak mowię. Nie byłaś ani tu ani tu wiec wszystko jedno. Na stronie jest mi ciężko sprawdzać i wchodzić w te hotele. Masz moze katalog? Jakie tam są hotele 4* w Side? Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pariss, nie mam katalogów, tzn mam taki ściągnięty z ich strony. Powiem Ci, ładne te hotele , jeśli wyglądają tak, jak w katalogu.. Tylko , że powstał kolejny problem i jestem, oburzona. Dżwignęli cene o 300 zł ! : O : O Jak to jest z tą gwarancją ceny? Bo jest taka opcja że za 55zł można wykupić taką gwarancję. To jest jakies granie w balona z klientem chyba... Jestem wsciekla:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem zła...:O Moja turecka drużyna Galatasaray dzisiaj dała ciała i nie ma już szans na Mistrzostwo w tym roku :O Bedzie mistrzem tylko do maja i koniec...ale w nastepnym roku bedzie lepiej ;) Angelica prawdopodobnie była jakaś promocja i się skończyła. Teraz bedzie następna pewnie. Licz na swoją intuicję i bierz co Tobie pasuje. Dżunia jak tam święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, widziałam... oglądałam dziś sobie turecki kanał , między innymi były wiaodmości i mówili o sporcie i o piłce : ) Szkoda, że nic nie rozumiałam. A potem leciał dość ciekawy program, z tego co zdązyłam się zorientować o tureckiej wsi. Ahh przydałaby się ta znajomość tureckiego : ) Co do wycieczki podejrzewam, że sie po porstu pomylili, a teraz zorientowali... we wtorek idę do biura i mam nadzieję, że zrobię w końcu rezerwację. Marzę już o wakacjach.. A Ty Pariss, w tym roku też Turcja? Czytałam, że wybierasz się do Meksyku . Fajnie się masz, tez zawsze chciałam :):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm...można by prawie powiedzieć : Świeta, Święta i po Świętach ;) Ja osobiscie nie przepadam za tymi Świętami, a zwłaszcza za dniem jutrzejszym. Niby teoretycznie nie kwalifikuje się do oblewania mnie woda...ale wiesz jak to jest : z braku laku dobry kit :D Więc zapowiada sie dzionek w chatce....chyba, że gdzies autkiem przemknę..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelica niestety Turcję odpuszczam w tym roku :O 😭 Jadę do Chicago do kolezanki i stamtad wlasnie do Meksyku. Chociaz tego biletu jeszcze nie kupiłam bo myślę i myślę....Dolar mi spada i cena biletu rowniez, obserwuję i w ciągu tygodnia spadło o ok. 100 zł wiec sporo. Aż sie boje co bedzie po świętach. Do góry czy na dół? Dżunia ja to wogóle nie lubię świąt, niestety żadnych. Taki dziwoląg jestem, niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto to wie, sytuację na rynku mamy taką, że nic nie jest pewne :O Wydaje mi się, że możesz poczekać jeszcze kilka dni. Jak zobaczysz, że rośnie , to szybko kupisz, żeby znów nie urosło zbyt dużo : ) Tyle nerwów z tymi wakacjami... Ale naprawde fajnie masz, długo będziesz tam w Meksyku? Jedziesz do jakiejś wypoczynkowej miejscowości (Acapulco i te sprawy ? :D), czy będziesz \"objeżdzać\"? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja też zaliczam się w takim razie do dziwolągów ;) A teraz zmykam w kierunku łazieneczki i łózia :D Dobrej nocki kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie zarys jest taki, ze lecę 28.08 do Chicago, yuppie! i od 6.09 do 11 lub 12 chce pojechac do Mex do Playa del Carmen to jest na płw. Jukatan. Tam mam wypatrzony hostel, nie hotel. Jest tam polskie biuro organizujące wycieczki i chce z nimi pojechac na 2 dniowe zwiedzanie Jukatanu. Pozniej jeszcze moze ze dwie we wlasnym zakresie. Na plazowaniu mi nie zalezy za bardzo, wsytarczy jden dzien i tak caly czas bedzie pewnie slonce podczas chodzenia. O ile nie trafie na huragan jakis bo to akurat ta pora. Pozniej wrcam do USA i stamtad do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super!! Będę trzymać kciuki, żeby pogoda dopisala 🌼 Mi na razie z takich dalszych podróży zostaje palec po mapie... Nawet pare lat temu kupiłam sobie przewodnik po Meksyku, ale jak na razie stoi na półeczce... Ale w nastepnym roku, jak dobrze pojdzie, planuję troszkę dalszą eskapadę. Trzeba zacząć oszczędzać : ) I chyba po przyjeździe będziesz musiala zalozyc nowy wątek tutaj, o Meksyku : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaczęłam od przewodnika parę lat temu. Przeczytałam go od dechy do dechy, i w tym samym czasie poznałam przez skypa Meksykanina. Bardzo sympatyczny chłopak, ale juz z nim jakoś się urwał kontakt. Chociaż obiecałam mu, ze jak bede kiedys jechac to dam mu znac. Co takiego planujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się powoli zwijam Angelica. życzę Tobie jutro mimo wszystko suchego dnia ;) 🌼 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich bardzo konkretnych planów nie mam, ale wiem, że chcę :):) Marzy mi się ta azjatycka część swiata: Indie, Indonezja. Ale Ameryką Południową też bym nie pogardziła: Wenezuela, Brazylia. Choć w tych przypadkach musialabym miec jakąś solidną obstawę chyba... Ahh dużo mam takich marzonek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, pierwsza jestem :) i wylewam na Was wirtualne wiadro wody.....chlup!!! :D Angelica młoda jesteś, na takie drogie wycieczki przyjdzie czas. TEraz lepiej po swoim podwórku europejskim i północno-afrykańskim pochodzić i zobaczyć co tam jest. A później zostaną dalsze destynacje....Co się odwlecze to nie uciecze. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też nie lubię dzisiejszego dnia, chociaż już z siostrą wspominałyśmy że to i tak już nie te czasy. kiedyś woda lała się wiadrami a teraz jakieś 2-3 dzieciaczki latają z butelką wody ale i tak lepiej nie kusić losy i siedzieć w domu :) ewentualnie pójdę na rower bo pogoda nawet dopisuje :) wieczorem mają przyjść znajomi to po świętujemy trochę :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej : ) Nie cierpię tego dnia aaaaaaaaaaaaa : [ Pariss, co prawda, to prawda, ale i tak mnie ciągnie w daleki świat : O Teraz muszę pilnować, żeby mi sie wszystko powolutku układało... : ) Ale się z rana najadłam. Jutro będzie chyba 5 kg więcej... : ( miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koleżanki święta święta i po świętach a jak tam wasze samopoczucie, wypoczęte i zrelaksowane czy zmęczone jak ja dwudniowymi wędrówkami po rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Co fakt to fakt, święta, święta i już po... Ja to sobie wzięłam 2 dni wolnego, żeby po tych świętach odpocząć :P Jak zwykle było tyyyyle jedzenia, że na 2tyg świętowania by starczyło, ale oczywiście rodzinne ustalenia są zawsze takie same, że nie szykujemy dużo, bo i tak się nie zje, ale co roku to samo wychodzi hehe :P i człowiek nawet połowy nie spróbuje, bo nie jest w stanie... Odnośnie lanego poniedziałku, to rzeczywiście ja też wczoraj mówiłam, że za moich czasów to całe zgraje latały z wiadrami, a teraz klika dzieciaczków z plastikowymi polewaczkami... Dobrze, że chociaż pogoda dopisała i wczoraj zrobiliśmy otwarcie sezonu - grill nad jeziorkiem :D Pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja jestem wypoczęta. dzisiaj znowu ładna pogoda. W pracy nikomu nie chce sie pracowac, jak w piątek. Mojej szefowej nie ma przez 3 tygodnie, Dyrektor za ścianą niegroźny. Luzik! :D Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×