Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Crazy woman, ja nie mam pojęcia. Nie jestem dobra w prezentach i też mam problem. Albo podpytaj rodziców albo daj po prostu pieniadze i mała sobie coś kupi. Shazza kamerka 3 jest na moje oko, w parku, ktory znajduje sie niedaleko hotelu Kleopatra Goden Sun. 1000 razy koło niego przechodziłam i nigdy tam nie weszłam bo zawsze gdzieś sie spieszyłam. Oni w tamtym roku mieli walsnie tam kamerki ale teraz jest inne ujęcie. On jest wieczorem ladnie oswietlony i na pewno mozna tam zrobić piekne zdjecia w plenerze. Z Twojego hotelu jak bedziesz szla to na pewno go znajdziesz po drodze do centrum, po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiecie co ja na prezenty komunijne i z okazji chrztu (w święta byłam matką chrzestna po raz drugi już z czego sie bardzo ciesze) daje złoto teraz kupiłam kolczyki i łancuszek myśle że złoto dla dziewczynki jest najlepszym prezentem, no chyba że sobie sama określi co chce tak jak np pierwsza, którą trzymałam do chrztu powiedziała że chce meble do pokoju no oczywiście nie kupiłam ale kase w kopercie dałam a na pozostałe okazje złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym pierwszym linku, na dzien dzisiejszy jest: Kamera 1 - ulica w Alanii ale nie wiem gdzie to moze być ;) Kamera 2 - plaża Kleopatra juz na samym jej końcu w drodze do Konakli Kamera 3 - jak pisałam wyżej, park Kamera 4 - mi nie działa Z kolei w drugim linku: http://www.alanya.tv/tr/AlanyaCanl%C4%B1Kameralar/ Kamera 1 - widok z twierdzy Kale na Alanię Kamera 2 - nie mam pojęcia , ale taki obrazek widziałam juz u Vanili gdzieś w zdjęciach Kamera 3 - znowu widok z góry wchodząc na Kale Kamera 4 - plaża Keykubat, po wschodniej stronie Alanii Szkoda, ze zrobili na tej sronie takie panoramiczne, ja wolę jak ludzie sie ruszaja i są kamerki na zywo. Lecę na zakupy, paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa u mnie też nie chodzą bo ja używam przeglądarki opera ale jak sobie włącze przez internet explorer to moge i tam nie musze mieć wtyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, hola, mehaba, cześć, hi :D ostatnio słyszałam takie coś: ja: myślę, więc jestem on : o kurcze zniknęłaś :D niby lekko dokuczliwe, ale mnie rozbawiło :D :D :D Dowcipki podesłałam na pocztyjki, więc proszę lukać, a kto ich nie znał to i troszkę posmiać się :D Byłam dzisiaj na wystawie psów rasowych w Cz-wie, tyle prześlicznych czworonogów się naoglądałam, że ehhhh. Pieski troszkę zestresowane były (nowe zapachy, nowe otoczenie), ale dawały radę. Fajnie było, aż mi się pieska zachciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie kupiłam :O Dżunia a Ty z Wiosną jedziesz do Turcji? chociaz pewnie bedzie sie obawiac i wybierze Ciechocinek. A merhaba napisalas po prostu jak sie wymawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre pytanie Pariss......qrczę muszę się nad tym zastanowić ;) Chociaż, czy Wiosna moze trwać aż do Jesieni - oto jest pytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, chciałam kupić COŚ po prostu. Najbardziej buty chciałam mierzyć bo sobie w necie wyparzyłam a nie wiem czy mam ten sam rozmiar co w innym modelu. No i ich nie było. No nie było! I dalej nie wiem nic. I torebkę chciałam jakąś, ale jakieś drozyzny mi się podobają jak zwykle. Poza tym jakoś szkoda mi na wszystko kasy bo sobie myślę, ze wszystko kupie w Stanach, tylko ze przez cale lato jak szara mysz bede chodzic. a najgorzej jak NIC tam nie kupie bo wiadomo jaki gust mają Amerykanie :D Podpytaj tą Wiosnę co planuje. A jak nie bedzie trwac do jesieni to jego strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry 🖐️ wróciłam :) dzięki za wspomnienie o mnie :) wróciłam dziś w południe ale jak tylko rozpakowałam walizkę miałam gościa :) na szybko przeczytałam co pisałyście bo nie zaglądałam tyle dni. Normalnie nie było czasu :) pierwszy raz zwiedzałam miasto a nie siedziałam na dupie w domu :) fajnie było ale krótko, trzeba będzie chyba częściej jeździć niż 1 na parę lat :) teraz idę poleżeć odespać swoje. miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Witaj Fannky 🖐️ . Zdjecia dla mnie zrobione? Malinowa truskawka chyba coś sie Tobie pokręciło :D Z Alanii do Bodrum dolmuszem bys jechała chyba z 20 godzin. Ja nie wiem gdzie jest aquapark koło Alanii, ale chyba koło Side czy Belek, a nastepny w Antalii w Beach Parku. W Beach Parku byłam ale nie w aquaparku. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! :) Bardzo wszystkim dziękuję za rady odnośnie prezentu! :D Też myślałam o złotych kolczykach, ale to chyba zostawimy dla chrzestnych :P Poprzeglądałam net i doszłam do wniosku, że kupimy małej komunijny album do zdjęć, bo mój facet i tak będzie robił za fotografa więc później wywołamy wszystkie zdjęcia i dołączymy do tego albumu, to sobie mała wybierze jakie zdjęcia włoży do albumu. Widziałam takie albumy na necie w różnych cenach i niektóre naprawdę bardzo łanie wydane więc myślę, że fajną pamiątkę będzie mieć :) Pozdrawiam Was i miłego poniedziałku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziś pierwszy dzień w pracy, sezon w pełni więc chaos tu panuje. tak Pariss mam jakieś zdjęcia jak już dojdę do ładu z wszystkim to wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi aksamlar! Crazy woman, dobry pomysł z tym albumem. Zawsze to bedzie ładnie wyglądało. Wiem, ze takie albumy nie są tanie, ale bardzo ładne. Fannky trzymam za słowo ;) Truskawko to o jaki aquapark Tobie chodziło? ;) Kurcze dolar poszedł do góry o 5 groszy i jutro przed pracą polecę kupię trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
hej wszystkim:) chcialam sie tylko "pochwalic" ,ze za 10 dni wylatuje do Turcji na urlop:) postanowilam, ze zaczne ten topik czytac od poczatku, moze cos ciekawego sie dowiem,zeby byc troszke przygotowana na ten wyjazd. poki co kołuje mi sie w glowie pytanie, ile to kasy przydaloby sie wziac ze soba...?jako ,ze z niemiec lecimy to w euro i czesciowo liry.mamy halbpension

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy co chcesz zobaczyc, kupic itp. Ja bym wzieła lepiej wiecej niz mniej. Jak mozesz wziaśc 200 E to wez ale jak mozesz 500 to bierz 500 najwyzej przywieziesz z powrotem. Po co pozniej załowac ze jest za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss poszły na naszą pocztę :) ja mam all inc. i nie nastawiając się na zakupy biorę ok 300 e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola kobitki :D trochę nie na bieząco jestem....Fannky, a Ty gdzie się bujałas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie tam jest. Ten rynek prawie jak w Krakowie taki ogromny. ładnie wszystko odrestaurowane. Super! A Tobie Fannky służą te sauny i inne SPA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
no tak tez myslalam 200euro ,zeby wziac.jade z kolezanka-cos tam na pewno zwiedzimy,ale jestesmy raczej nastawione na plażowanie-mam nadzieje,ze bedzie juz ładna pogoda:) poki co na pewno chcemy do łazni tureckiej i na kajaki,a cos innego to moze jeszcze zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×