Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

no qrcze teraz pooglądałam fotki....SUPER - przede wszystkim modelka 🌻, ale ryneczek też niczego sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to kiedyś byłam w Zamościu......ale wieki temu, jeszcze tak ładnie tam nie było :) Ale te tulipanki jakie cudne Bobo...Ty "badylarko" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to przesadziłyście :D starówka faktycznie piękna powiem wam że za każdym razem mnie zachwyca. tam jest dużo do zwiedzania. poza miastem jest przecież roztoczański park narodowy też super . piękne lasy i tereny, było co zwiedzać. ja pisałam pracę lic. o Zamościu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze to tak daleko. Ode mnie to kawał świata. Chyba do Turcji mam bliżej :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dla Ciebie jeden z najdalszych miejsc Polski :) ja jechałam pociągiem ponad 10 godz !!! makabra. prędzej do stanów bym się dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ostro: prawie psy tam dupami szczekają, ale muszę przyznac, ze tereny przepiękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu to kresy. wieś na wsi i chyba dla tego mają jeszcze takie dziewicze tereny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laseczki. Wszystkim bardzo dziękuję za życzenia i ciepłe słowa . A co wy powariowałyście z tą 2-u 3-y krotną srebrną rocznicą , to ja mam żyć 150 lat czy jak? Szaza szkoda że nie pisałaś wcześniej o rocznicy , ale i tak życzę Ci również samych wspaniałych dalszych dni pożycia i doczekania diamentowej rocznicy. Co do moich tulipanków ,to mimo mojej choroby (leżę w łóżeczku przeziębiona i na antybiotykach),byłam dziś w moim ogródeczku i zakwitły następne , strzępiaste , płonące i papuzie kilka fioletowych . Ale najbardziej czekam na zielono-białe i czarne. Do mojego wylotu zostało 36 dni , ale ten czas zasuwa. Pozdrawiam Miłego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo zielono- białe to moje ulubione u mnie już zakwitły :P i lubię papuzie jak mają kilka kolorów w 1 kwiatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky jak Ty jechałaś 10 to ja pewnie z 20 godzin :D To ja juz wolę te Stany. Najfajniejsze, ze powiedziałam mojej kumpeli w USA, ze ja lecę 28 a bede u niej 29. uświadomila mnie jednak, ze przeciez ja bede u niej tez 28-go koło 15. Czyli wychodzę z domu o godzinie 6 rano a o 15 jestem w Chicago :D :D musze pospac w samolocie. Bobo trzymaj sie zdrowo i wklej zdjecia tych czarnych tulipanów Ja musze oddać kompa siostrze i ide spać. Paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky, ale ty szprycha się zrobiłaś. ładne fotki i ten ryneczek faktycznie śliczny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie troszkę zaszczepiłaś Fannky...moze się wyrwę tam z moja Wiosenką, bo toż on z "Polski A". Pariss, Fannky, uciekam do łazienki, bo jutro mam szczytny cel byc na 7 w pracy, a dla mnie to nie lada wyzwanie :D Mam nadzieję tu usłyszeć : Kari, Bobo, Frogi... bo cośikuj cichutko ostatnio u Was :( Pozdrawiam cieplutko wszystkie dziewczyny.....Szazza, Magnolia,Vanili Crazy women...cholerka....sorki potrenuję jeszcze trochę i wymienię wszystkie :D Ale się tu nas nazbierało :D SUPER!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Kobietki ja też chciała bym zobaczyć zdjęcia fannky z wyprawy do zamościa i tulipanki BoBo 63 tak je zachwalacie a ja ich nie widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestańcie opowiadać głupoty nic się nie zmieniałam a jak już to w szerz :O:O:O Pariss ja jak wyszłam z domu o 5 to u siebie w domu byłam o 16 :D Kocham Cię Polsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomódlcie się przed snem Modlitwa wieczorna 'każdej kobiety': Ojcze nasz, który jesteś w niebie. Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie. Daj mi faceta i ma być bogaty. Ma mieć Ferrari - za cash nie na raty. Duże mieszkanie, a najlepiej willę. Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez chwilę. Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę, śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę. Oglądać romanse, biżuterię kupić. W życiu mym nie będzie mógł się nigdy upić. Nie chcę nigdy widzieć jego własnej matki. Ja wydaję kasę - on płaci podatki. On nie ma kolegów - ja mam koleżanki. Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki. Złotych kart bez liku, czeków co nie miara. Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki :) Dzięki Dżunia za pozdrowienia :D ja to się tak ogólnie witam i pozdrawiam, bo faktycznie sporo nas tutaj na tym topiku i czasem nie sposób wszystkich wymienić ;) i kogoś nie pominąć przez przypadek.. ;) Pariss--> jak tak przeglądałam na necie te albumy, to faktycznie niektóre są dosyć drogie, ale wiesz jak okładki ma z białej skóry i dodatki ze srebra.. szok Ale na szczęście jest spory wybór więc coś wybierzemy :) Mamy jeszcze trochę czasu.. fannky-->haha niezła ta \"modlitwa\" :P Uściski z GD !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzień :O Padam.... Do wieczora bo wiecej nie moge sie rozpisywać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też padam. sezon w pełni więc w pracy sajgon. już mam dość tych dostaw jedna za drugą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ! Co tu tak pusto ? Żadnych nowych wiadomości ? Życzę miłego wieczoru.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola dzień rzeczywiscie jakis taki do kitu :( Jutro jadę do Germańców.....ale na szczęscie pojutrze juz wracam :) Jak ja już pragnę urlopiku, a czytałam gdzies, ze euro ma byc wkrótce po 4,30...tylko ciekwa jestem w jakich rozliczeniach, bo u mnie w kantorze i owszem, ale w skupie, w sprzedaży 4,50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. Ja jestem taka chora że nie mogę się nad lapkiem pochylić bo mi z nosa leci, do tego mam gorączkę i na dodatek moja kadrowa zadzwoniła że pierdoła lekarz źle wystawił mi zwolnienie i jutro muszę się zwlec z łóżeczka i pojechać do niego żeby mi to zmienił. Tulipanki kwitną już dwa zielono białe rozkwitły a czarne chyba na końcu. Wyślę Wam fotkę czarnego jak tylko zakwitnie. Fanny pomodliłam się -dobre. Ale mnie już chyba posłuchał i tak nie pomogło . Dzunia -mnie też wq-ia to Euro mogło by już spaść do poziomu 3,80. Dobrze że marzenia nic nie kosztują ! Miłego pobytu na zachodzie. Pozdrawiam i miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, Przyszłam do domu a tu tv nie działa :O to się wkurzyłam i tak sobie siedzę i siedzę, czytam gazety, kompa nie chce mi sie właczać...az tu nagle biorę pilota i DZIAŁA! No to się odbraziłam i właczyłam też kompa :D Dzień jakiś dziwny i w pracy i wogóle. Rano kupiłam trochę dolców, ale sie zgapiłam bo mogłam w piątek kupić. Skacze ta waluta nam nieźle. Cały czas nie mam odpowiedzi z hostelu czy są wolne miejsca na moj termin cholerka. Bobo trzymaj sie ciepło 👄 Dżunia kup sobie tureckie słodkości u Turka w Germany ;) Znowu Stuttgart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Heh...jak ten czas szybko leci, niedawno bylo wesele, wybawilam sie super, odpoczelam i do tego bylo cieplutko w PL, ze mozna bylo pojezdzic otwartym kabrioletem:) Za to teraz mam w domu roboty do zajechania, moje nowe szafy sa gotowe, wiec ukladam, segreguje, przenosze...nie wiem kiedy to sie skonczy, a na dodatek piekna pogoda i cos niecos wypadaloby zrobic na zewnatrz. Musze sie spiechac z tym balaganem bo pod koniec maja... Dzunia zawita do mnie w gosci;) Bobo -nie daj sie chorobsku, pogon ja;) Pariss -zazdroszcze Ci ze niedlugo polecisz tam, gdzie ja chcialabym przynajmniej jeszcze raz byc! MEXICO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ! Pariss,w piątek był u nas Turek i przywiózł mężowi 2kg słodkośći prosto z Istambułu ja jestem na diecie to myślalam że te \'\'baklala\'\'utrzymają się trochę tzn.z tydzień.W niedzielę przyjechał brat z bratową nie miałam żadnego ciasta do kawy więc wyjełam ciasteczka z lodówki położyłam na stół i w mig poszły wszystkie,potem mój mąż płakał że mu wszystlkie zjedli.Obiecałam że cały bagaż podręczny to będzie baklała. Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Kari hola! To juz na miejscu jestes, w domu? Sprzatasz bo Dżunia przyjeżdża? hi hi...;) Shazza nie drażnij mnie z tymi słodkościami. Za chałwą tak aż bardzo nie przepadam, ale lokum, nugatowe batoniki z orzechami, ciasteczka, no i baklava mniam mniam... Ja wlasnie zalatwilam znajomym voucher ze Scana. Voucher wart 2,500 a zaplacą 2,000 wiec beda do przodu troche. Dziewczyna na forum sie oglaszala i sie dogadalismy wszyscy co i jak. Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman wiesz dzisiaj jeszcze przyszlo mi na mysl odnosnie Twojego prezentu, ze mozna zrobić zdjęcia na przyjeciu i zrobic z nich ksiazke w Empiku! Na stronie Empiku ściaga sie program, obrabiasz w domu wszystko i wysylasz i odbierasz w Empiku. Ładnie to wyglada i nietypowo. Milego wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki! A co tutaj takie pustki? Czyżby pogoda wygoniła Was z domu? Kari-witam Cię po dłuższej nieobecności.Ja czuję się już lepiej,biorę antybiotyk,syrop i scorbolamid,i staram się troszkę leżeć. Myślę,że do końca tygodnia wyzdrowieję. U mnie rano była piękna pogoda a teraz się ochłodziło i popadało. Pariss-T to masz wejścia nawet w Scanie rabaty załtwiasz. Poszukaj nam lepiej taniej waluty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- ma racje co do tej książki, jest piękna , ja właśnie na tegoroczne Walentynki dostałam taką.Bardzo piękny prezent i jak na dzisiejsze czasy to tani i nietypowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×