Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Cześć :-) Odpisali mi maila z ITAKI, lecimy z łodzi liniami Corendon Airlines, nie ma cateringu w samolocie (na życzenie dodatkowo płatny jest ). Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia 22tys-2.500 spokojnie wystarczy na 2 tygodnie. Jakąs przyzwoitą 3 w centrum dostaniesz. Nie kupuj jeszcze, ja mysle ze tak w w czerwcu, lipcu sie zobaczy jak wyglada sezon i jak ludzie kupują i jakie sa ceny. Marzycielka oczywiscie, ze mozesz tutaj zagladac. My jakos dalysmy rade przebrnac przez zime od poprzednich wakacji i Tobie tez sie z nami uda. Kupujcie tylko powoli tą walute. Po 50 czy 100 dolarów czy euro, na co starczy w danym miesiącu. Tego nigdy za wiele. Roerkowa, waluta obojętna. Wymieniamy na miejscu na liry. Frogi czyli Bobo juz sie prazy i biega po Alanii, ech! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz mi sie tu przyznawac ktorej nastepnej bedziemy zzdroscic? a ja dzis nałam szefowi karty urlopowe do podpisania tak wiec i Alanyia i Hurgada zabezpieczona w 21 dni urlopu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzıewczeta.Jestem juz w Alanya. Kochane moje . Jest pıeknıe.Zmıan wıekszych w Alanı nıe zauwazylam.Dzıewczyny co do wızy to uwazajcıe z Funtamı bo rano okıenko na Funty bylo nıeczynne ı nıkt nıe kwapıl sıe go otworzyc .Wybor byl albo dolce albo euro .Dobrze ze mıalam to ı to bo musıala bym stac ponownıe w kolejce do zmaıny waluty. Hotel bardzo pıekny jak na swoje 3*+. Pıekna restauracja ı bar wewnatrz ı na zewnatrz przy deptaczku. Parıss-- to o co mnıe prosılas jest nıeosıagalne w TR tak mı powıedzıal pan w 3-ej Apt. Bede pytac w ınnych. Frogı sms-y mozesz pısac caly czas .anı ja anı Ty nıe placımy za nıe. Wıesz juz ze bylam ı zalatwılam pomyslnıe Nasze sprawy. Internet w otelu mamy takı szybkı ze stracılam 30 mın zeby otworzyc str.kafeterıı. Goraco pozdrawıam. UWAGA w sobote o waszej 16:00 jestesmy na kamerze nr2. Pomachajcıe nam.Kto ma tel. do mnıe nıech puscı strzalke ze mnıe wıdzı.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Bobo ale fajnie, że już jesteś na miejscu cała i zdrowa :) ja niestety nie będę mogła zaglądać na kamerkę bo w tym czasie będę siedzieć w samolocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo fajowsko,że jednak przebrnęłaś przez te 30min:P i napisałaś:) Więc pierwsze relacje już mamy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też nie:( jestem w pracy tak jak Ci pisałam ale pewnie Pariss Cie wyluka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sobie nastawiłam przypominacz :p i tez bede machała. Kamerka nr 2 czyli łatwo ja znalezc bo jest na zakrecie ulicy i po stronie Kleopatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
Witaj Bobo! Normalnie poczułam klimat,chodz go nie znam:) Super,że macie takie warunki. Ja też będę w sobotę o 16 na kamerce nr 2:) Samych przyjemności Bobo!!!!!!! Pariss---------dzięki za miłe,pełne otuchy słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky mılego wypoczynku ı baw sıe superancko. Mı skora juz pachnıe anyzem Rakı od poludnıa do wıeczora. Frogı nıe moge sıe zalogowac do swojej poczty .Probowalam 30 mın ı nıc. Przeraza mnıe predkosc ınternetu w otelu. napısalam do was 2 post y godzıma mınela. pozdowıonka dla wszytskıch naszych manıaczek.Tu na Was wszyscy czekaja. pozdrawaım ı ucıekam do baru na Rakı.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Bobo tylko pozazdrościć jasne, że teraz uciekaj do baru korzystaj z uroków Turcji !!! :) odezwij się jeszcze jak będziesz miała okazję i cierpliwość bo znam te hotelowe połączenia i komp. :) u mnie nie było kropki :D i nie mogłam żadnej strony wpisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i tak szacunek że Bobo przybyła na net. Ja jak wyjedzam to staram sie trzymac z od tego sprzetu jak najdakej. Przynajmniej 2 tyognie nie estem w uzaleznieniu. Bo u mnie komputer to juz choroba w dodatku nie do wyleczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
Kwiatuszek ja nastepna do pozazdroszczenia (chyba). Jade 7 czerwca,ale do Kusadasi. ktos moze mi podac link do kamery,w ktorej ma pojawic sie Bobo? pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczi tutaj masz link tam są nr kamer http://www.netalanya.net/canli_kamera1.asp Bobo ja tez tak miałam,musisz zwrócić uwagę czy nie masz jakiegoś polskiego znaku a nawet literki \"i\" bo oni maja z kropeczka i bez...coś wiem na ten temat,bo miałam tak w tamtym roku jak usiłowałam dostać się w ważne sprawie na skrzynke z uczelni...jak sie uda to będę wiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielka podała inna str -mi ona np nie działa także która Ci będzie pasować Kolczi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide na meczyk do pokoju,grają moje zespoły ale jestem za Barcelona:D pozdrawiam Turkomaniaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej to ja będe po Kolczi bo lece 17 czerwca aaaaa jeszcze tylko 3 tygodnie sssuuupppeeerrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jeszcze zostało kupe czasu bo za 6 tygodnie bede popijała raki albo swoj lubiony drink jen with sprite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przegapiłam Bobo. Nastawiłam sobie przypomnienie i tez bede siedziec i machac :) 🖐️ i puszcze strzałkę oczywiście 🖐️ Ja tez mialam kiedys problem z netem. Nie dosc ze nie moglam adresu wpisac to literki i klawiatura jakies dziwne. I dalam sobie spokoj. Poza tym polaczenie bylo tak wolne ze szlag mnie trafial. Mi jak srona sie nie wlaczy po gora 30 sek to juz nie czekam. Bobo wogóle bedzie na ostatni mecz w Lidze tureckiej. W sobote. To sie bedzie dzialo dopiero. Moje Galatasaray niestety juz nie bedzie mistrzem :O ale za to pewnie Besiktas, chociaz nawet nie wiem kto gra w finale. No i Fenerbahce tez nie bedzie yuppie! :P Bobo wypij za nas to raki :) Kurcze to jak ja to znalazłam na stronie tureckiej apteki? Trudno, jak bedziesz jeszcze gdzies przechodzic to zapytaj ale specjalnie nie zawracaj sobie głowy. Dzieki z góry 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ja jestem Cim bom bom Aslan ;) re re re ra ra ra Galatasaray Galatasaray com bom bom :D :D nawet koszulkę mam - damską ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) Pozdrowionka dla Bobo :) Kurcze,niestety ja w sobote popoludniu to będę z Poznania wracać z uczelni :/ Ale miejmy nadzeije,że WAM uda się zobaczyć Bobo :) ps. dziewczyny...głupio,że pytam...ale co to są raki?.....?.... ps2.czy na lotnisko w sprawie wizy potrzebne są funty? z tego co się orientuję to raczej euro,no chyba że znowu o czymś nie wiem... Buziaaaaaaaaaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkaa raki to jest turecka wodka anyzowa. Pije sie ją albo czystą albo z dodatkiem wody mineralnej niegazowanej i wtedy robi sie biała jak mleko. Najbardziej popularna to ta: http://www.mey.com.tr/images/haberler/gorsel_06.jpg a tu po zmieszaniu z wodą: http://www.qomiq.com/depo/komikresimler/nisan08/sallama-yeni-raki.jpg i dobrze bardzo komponuje sie i smakuje z rybą. Od tego roku od maja placic mozna za wize oprócz euro i dolarów rowniez w funtach (pisałam o tym ;) ) Kosztuje 15 E lub 20 $ lub 10 GBP. Mysle, ze okienko do placenia funtami bylo zamkniete dlatego, ze lot byl nocny. Poza tym pewnie cos sie zmienilo bo zawsze w jednym okienku mozna bylo placic wszystkimi walutami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ole ole ole Barcaaaaa :D:D:D:D:D haha 2-0! jeeeaaaaaa !!!!!!!!!!!!! Pariss mi sie tylko śmiać chce, bo N. jest za Fenerbahce:P i jak odpadli to coś tam mi mówił właśnie...a to będzie ciekawie w sb:) ja akurat ligi ich nie znam ale słyszałam o galatasaray i im kibicowałam:) ale moje najj to FC Barcelona:) Odpisałam emaila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka to jest anyżowe,podobno coś w rodzaju uzo które z kolei jest greckie..nie wiem nie piłam:P dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wódki ouzo nawet lubię takie typowo anyżkowe, za to raki jest dla mnie ohydne i smakuje jak samogon, bleeeeeeee. wolę czystą :classic_cool: póki co napiłam się romazzotti i idę spać bo rano trzeba wstawać do roboty :O 🖐️ dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wiadomo,każdy woli co innego :) Nie przekonam się dopóki nie spróbuję :D Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×