Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

uff przebrnęłam przez to co napisałyście :) ja uważam że 7 dni nawet bez zwiedzania to stanowczo za krótko. Wiem, że lepsze to niż nic ale odliczając prawie 2 dni na podróż zostaje 5 dni na miejscu. Czas tak szybko leci że w sumie w tym czasie człowiek nawet nie zdąży się rozpakować :O tylko człowiek się rozmarzy :)) a ja dziś przy poniedziałku już stres miałam. w sobotę lecę do siostry, wchodzę dziś na pocztę a tu \" ważna informacja od wizzair\" wchodzę a tu pani lot został odwołany !!! aż się spociłam. Na szczęście okazało się że to lot powrotny i tylko o 1 dzień przesnunęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alanya leży 135 km od antalii dokładnie i jedzie się autobusem ok 2 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski,ale macie tempo!!!nie nadążam czytać:)ale to dobrze-topik żyje:) Już nie mogę się doczekać mojego wyjazdu.Pariss,sprawdzałam program Aspendos na linku,który mi podałaś,stąd ta Carmen...myślisz,że nieaktualny? Też ciekawa,tak jak Ty lecę z Itaki,ale wybrałam Cleopatrę live,może nie super standard,ale plaza Kleopatry po drugiej stronie ulicy:)Oby pogoda dopisała,bo nie zamierzam siedzieć w hotelu. Do wakacji zostały mi 23 dni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka Ty się tak nie ciesz, że plaża tak blisko po drugiej stronie ulicy bo to szeroka dwupasmówka :P a oni wiecznie trąbią :) ale spoko do wszystkiego się człowiek przyzwyczai i po 2 dniach nic wam nie powinno przeszkadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ------> dokładnie ja za pierwszym razem byłam 7 dni i tylko sie rozdrazniłam. Jak patrzyłam na tych co zostaje jeszcze dłuzej to im strasznie zazdroscilam. Ale lepszy rydz niz nic. A co do odliczania czasu to przy drugim wyjedze do egiptu to dopiero mam na maksa poniewaz jade 1 sierpnia o 8 rano (hotel 14 km od lotniska) a wracam nie 15 rano tylko 16 ;) Czyli wykorzystam maksymalnie. a co do jazdy do hotelu to moze troche podalam za duzo. Zreszta to jest zalezne od tego czy hotel lezy przed , centrum czy za Alanyia. Fannky------> no z tymi 2 h bywa różnie. Raz jechałam szybko bo małym busemi i wszyscy ludzie jechali dalej niz Blues Star wiec wywalili nas wczesniej za to drugi np zwiedzałam wszystkie pobliskie hotele i ludzie wychodzili jak muchy w smole a Blue Star był na koncu nie mowiac juz o przerwie w połowie trasy na stacji beznynowiej gdzie musieli pojedzic na wielbladach. To jest strasznie wkurzajace bo człowie po godzinie nie ma az takiej ptrzeby jesc i korzstac z wc chyba ze sytuacja alarmowa. Tak wiec raz jechałam 3.5 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ---------> mne Blue Star wyszedł bokiem i mnie nawet nie przeraża dwupasmowka przy hotelu grunt że mam przy plaży. A na spacerki to bede chodziła do portu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek u mnie na szczęście transfer jest w miarę sprawny bo na miejscu jesteśmy nad ranem ok 5-7 rano więc każdy jak najszybcije chce być na miejscu. mi tak szczerze chyba ten blue star też już wyjdzie bokiem :) lubię go ale co za dużo to nie zdrowo, dlatego myślę że w tym roku ostatni raz póki co tam jadę. trzeba się przerzucić na inną część kraju :) waham się między marmaris a bodrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice ostanio sie pytali czy mi sie nie nudzi tak jedzenie ciagle w to samo miejsce wiec im odpowiedziałam ze nie jade w to samo miejsce - zmieniłam hotel wiec w inne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia704
Dziewczynki, dziękuje bardzo za wskazówki. Marzycielka a w której połowie września się wybierasz? Ja w drugiej połowie tak mniej więcej od 14 września, bo tak urlop będzie;) Z jednej strony też czekałam na solidnego lasta, a z drugiej... padne na zawał po drodze..bo urlop nie do przesunięcia raczej. Bezstresowo zaczne zatem szukac czynnie pod koniec sierpnia. Poki co jak słusznie zasugerowała Pariss pozostaje czekać na relacje innych Dziewczyn z urlopów i obserwować co w biurach podróży piszczy;) Mam tak dość już pracy i miasta, że już nawet na plaże moge busikiem jeżdzić...z upływem czasu moje wymagania beda malały;) byleby mi zadne robaczki pedraczki nie towarzyszyły zbytnio w pokoju;))) pozdrawiam i czekam na wszelkie relacje z pobytów w Turcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
Ja zaplanowałam urlop także w drugiej połowie, od 16 września.Nastawiłam się na lasta i mam nadzieję,że trafię coś ciekawego,będę rezerwowała przez internet.Zacznę szukać początkiem miesiąca i myślę ,że tak jak w maju ,trafią sie dobra okazje:) Oczywiście ten wyjazd stoi jeszcze pod znakiem zapytania:(? Jeśli nie wypali we wrześniu,to bedę czekała do przyszłego roku-do maja,o jejjjjjjjjjjjj. Jednym słowem mówiąc mam do wyboru-jechać teraz na 7 dni lub w maju przyszłego roku na 10-14 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
robaczki mi nie straszne,ale pająki to prawdziwy szok,są tam pająki? Zuzia------Ty lecisz sama czy zabierasz przyjazną duszyczkę? Jeśli to nie sekret,to ile planujesz wydać na te wakacje,bo ja właśnie wprowadziłam się do nowego domu i to prawdziwa skarbonka:( Mój mąż ciągle przelicza ,że za wakacje miałby bramę,czy furtkę i tak cały czas:) Nasze wakacje muszą więc być dość tanie,dlatego liczę na lasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och! Jak oglądnę sobie Ostry Dyżur z dr Luką Kovacem to chodzę jak pokręcona przez godzinę. Co za facet!!! 👄 Marzycielka i Zuzia---> czekajcie spokojnie narazie. Jesli chodzi o wyjazd na 2 tygodnie to tylko absolutny last Was ratuje bo ceny moga byc duzo wyzsze i na takie jak w maju nie ma co liczyc szczerze mowiac. Moze lepiej bedzie na wyjazd tygodniowy, ale tez nie bedzie tak kolorowo. Pisalam juz Wam, ze najlepsze oferty sa wlasnie teraz albo juz zima mozna zamowic sobie cos fajnego (najwczesniej w listopadzie) - wtedy wplaca sie jakas zaliczke typu 30-40% a reszta dopiero 30 dni przed wyjazdem. I tak mozna wlasnie upolowac jakis dobry hotel nawet 5* za niewielkie pieniadze, a jechac dopiero we wrzesniu. W tym czasie zbierac kaskę i walutę. Walute zreszta tez mozecie kupowac od czasu do czasu zeby pozniej bylo mniej do wydania. Teraz dolar i euro mają dobry kurs. A w Turcji obojetnie co sie ma bo i tak najlepiej wymieniac jednak na liry. W sierpniu zobaczymy jak wyglada sytuacja i moze cos zamowicie fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaków w Turcji nie ma w hotelach. To raczej w Tunezji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:D jak Wasz poniedziałek? u mnie chyba tylko sam poranek do11był ok a potem chyba im później tym gorzej..:( bu,jak to w poniedziałki Bobo nie dzwonie już żebyś mogła się spakować:P marzenkaa i marzycielka37 - jeśli u mnie dobrze pójdzie to może są szanse,że gdzieś się na lotnisku czy już w samej Alanyi zobaczymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi własnie byłam w trakcie pisania do ciebie tylko na złosc moj zwierz postanowił spac na kolanach i łep trzyma na reku i za nic nie pozwala pisac chyba ze jedna reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi poszedł drugi :p Nasza Bobo to chyba juz spakowana i siedzi na walizce hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do Ciebie,Kwiatuszku już wrócił:) Myślę,że Bobo jeszcze nie siedzi :P a co tu taka cisza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jutra musze złapac wene ;) Dobranoc wszystkim. Bobo jak bys juz tu była dzis ostani raz to życze udanego wypoczynku w Alanyi i czekam na kartke. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ale tempo uuuu wiecie ja byłam dzisiaj na zakupach w niemczech super przeceny mają na ciuchy można zaszaleć, jak zwykle w moim przypadku zaszalałam z ciuchami dla Emilki ale sobie też nie żałowałam Pozdrawiam Was wszystkie a i Bobo udanego urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selam! Frogi masz rację z tytmi poniedziałkami. Ja wczoraj na chwilę tylko kompa włączyłam i koniec. Bobo o której lecisz jutro? Zrób nam pełno zdjęc, szczególnie głównej ulicy w Alanii, tej od portu, deptaku. Jak Ty masz super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
frogi---------być może się zobaczymy,ale raczej nie poznamy:) U mnie sprawy się trochę popindoliły. Za kilka dni wchodzą fachowcy od kostki brukowej i..............jeśli zabraknie nam kasy na ten kolosalny wydatek,to nici z naszego tegorocznego wyjazdu do przecudnej Alanyii:( Z drugiej strony mam już dość tej wiecznej piaskownicy przed domem i wreszcie będzie pięknie i czysto,a Alanya,raj na ziemi poczeka do przyszłego maja:) Przykro mi wiecie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) BoBo----> udanego urlopu!! Wypoczywaj i baw się dobrze! Faktycznie mnie też jakoś wczorajszy poniedziałek dopiekł, że już nawet nie miałam siły nic pisać wieczorem... marzycielka37--> no to trzymam kciuki, żeby się Wam udało jeszcze w tym roku odwiedzić Alanyie :) ! 🌼 My już za tydzień idziemy do biura dopłacić resztę kasy i zapytać o szczegóły. Może się już dowiemy kiedy konkretnie wylatujemy... :) W niedzielę trochę kasy wydałam na sandałki z ecco, czapeczkę i parę innych drobiazgów. Teraz już mam wszystko na wyjazd odnośnie ciuchów. Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczątka,mam pytanie-jak jest w Turcji z papierosami? brać z Polski czy nie?wiem,że mogę kupić na wolnocłówce,ale kiedyś mi się zdarzyło,że brakło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka1320-->mój facet też właśnie miał z tym zagadkę, bo pali, ale ku mojemu zdumieniu stwierdził, że w sumie to nie będzie problemu z fajkami, bo rzuca palenie. Zaskoczył mnie maksymalnie hehe i juz od jakiegoś czasu konsumuje gumy nikorette ;) Ale pierwsza myśl to była taka, że bierze fajki z Polski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja mówię wszystkim dzień dobry Bobo życzę wspaniałego wypoczynku ,wracaj z wrażeniami ,czekam na relacje 🌼 Dla wszystkich mam ,matek i mamusiek -WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO [serce ]❤️ ❤️ Miłego dnia kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×