Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

no i znowu zapomnialam. Frogi w RT w te oferty trzeba klikac do konca na rezerwuj czy patrz ceny bo do tej ceny 599 doliczają opłaty i wyszlo 1100 zł ...nie lubie takich biur bez cen ostatecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku jeśli odp to nic nie dostałam,a jak nie odp to spoko loko tylko uprzedzam ewentualny powód mojego nie odpisania..słitaśnej rozmowy Ci życzę,bo ja aktualnie jestem jak OSA ...wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAjnie na tej tamie. A ja bylam tak blisko i nie widzialam tych widoków po drugiej stronie. W kazdym razie to tama przy Dimcay a Green Kanyon jest kolo Manavgatu wiec duuuzo dalej. Mimo wszystko tez piekne widoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi - co się dzieje że Ty wrrrrrr......? Paris- Kwiauszek, Fanki a która z nas nie była zestresowana przed naszym pierwszym lotem.? Pariss- Ty Nasza kochana weteranko od VII.2006 zaraz trzy letnią rocznicę możesz obchodzić. Postaw jakieś winko w lipcu to pojedziemy poświętować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziewczyny- a tam się płynie statkiem po tej rzece do tej zapory? Bo jeśli to jakiś krótki rejsik to może lepiej tam dojechać jakimś skuterkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach muszę się pochwalić , udało mi sie częściowo spakować i poprasować kilkanaście bluzeczek. Nic mi nie pisałyście co z tymi starymi milionami lira TR.- nie wiecie jak to jest z tą wymianą.Bo jeśli dobrze pamiętam to ostatnio w Polsce wymieniono pieniądze w PKO , rodzinie która przez przypadek znalazła worek starych pieniędzy z przed dewaluacji po zmarłym dziadku. Żeby tak chcieli w TR. Hm marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia jak wyglada ta wycieczka Bobo. Musisz pojechac i nam to opowiedziec i poprzec zdjeciami ;) A liry tez nie wiem. Moze niech Frogi albo Kwiatuszek zapytają swoje skejpy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss chyba prędzej Kwiatuszek:P ja się bardzo zastanawiam nad dzisiejszym ewentualnym gadaniem... Bobo masz wiadomość.. ehhh nie wiem co już mam sobie włączyć tak sie naładowałam i oczywiście teoretycznie bzdurą...:O:O:O nie mówiąc o tym że wracam do nauki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale pędzicie miałam do nadrobienia 3 strony, strasznie tu unas wczasowo już ale to super tzn. że mój urlopik już niedługo :) Kwiatuszek wyślij mi też zdjęcia zchęcią bym je obejrzała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zrobiłam furore w tych wałakach 5 minut sie smiał jak sie opanował to smial sie jeszcze kolejne 5 minut ale co niech sie przyzywczaja. on ma krecone włosy a ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Magda 🖐️ Frogi a co to za foch ??? I do książek marsz uczyć sie na koło :D i nie myslec, nie myśleć :) Ja sie zwijam juz bo to moja pora. Do jutra Turkomaniaczki 🌼 ...niech Wam sie śni Alanya, Antalya, Kapadocja i Kaniony ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi jutro odpisze musiałam przemyslec przy odpisaniu i potem ciagle kadałm przez skypa a teraz ide spac magdaole podaj maila to ci wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam u niecho w domu na wschodzie dopiero przechodziłam sama siebie. Nawet makijaz zmyłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie prowadzę długą rozmowę telefoniczną z naszą Frogi- Później wracam. Kwiatuszek jak możesz to dowiedz się o te stare liry , będę wdzięczna. Frogi- Ty kłamczucho , miałaś się uczyć a Ty gadasz ze mną i gadasz . Żartowałam z tą kłamczuchą , za to Cię lubię 😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo juz sie dzis nie dowiem bo polazł do domu a przeczytałam twoja informaje jak skonczyłam rozmawiac. Moze dowiem sie jutro ale nie jestem pewna. Sadze ze w Narodowym Banku Polskim mozna ale on jest w Warszawie. Nie zaszkodzi wziac i sie zapytac tam w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !!!! ale my lecimy !!!!! Ja sama nie nadążam zmieniać właściwości strony , dzisiaj to już trzecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek świetne zdjęcia, jakie widoki... jak ja żałuję że sobie nie pozwiedzam tym razem, moja Emilka jest zamała na takie wyciczki i pozostaje mi tylko hotelowa plaża no nic pewnie sobie to kiedyś odbije hihih jak mi dziecko podrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ciekawa
Na innym topiku znalazłam tą stronę,chyba FANKY ją podała i teraz znalazłam ten topik i chciałam napisać coś co skłoni do przemyśleń te dziewczyny, co zastanawiają się nad Kapadocją z małym dzieckiem itp. Wyczytałam oraz popytałam wsród znajomych znajomych itp. i nie jest to miejsce polecane dla małych dzieci :-( Córka sąsiadki mojej chrezstnej była w Turcji w podrózy poślubnej, jest zachwycoona Turcją, ale mówiła,że takie zwiedzanie z dzieckiem 3-4 letnim jest męczące...., Podbudka ok 3:30, bo o 4 wyjazd z hotelu... W autkoarze gwar, hałas, jedni śpiewają, drudzy piją wódkę...Przewodnik głośno mówi itp. Ona sama była zmęczona, jak oko przymknęła na chwilkę to nawet nie dało rady się zdrzemnąć, bo cały czas harmider, rozmowy, śpiewy itp, a jak już zdawało się,że zasypia to nagle trzebabyło wstać, bo była wysiadka na zwiedzanie.... Podziemne tunele to też nie miejsce dla malych dzieci... Dziecko 6-7 letnie TAK, ale młodsze to już zależy od rodziców, od tego jakie mają dziecko, czy śpi np w dzień, czy zaśnie w hałasie, czy wybudzone będzie grzeczne, czy marudne itp (a pewnie każde dziecko wybudzone ok 3 rano zasnąć będzie chcialo w drodze, w autokarze...). Dziecko może grymasić, być znudzone ciągłym chodzeniem, czy oglądaniem rzeczy do sprzedania itp. Kapadocja jest cudna, kto zresztą był w Turcji z reguły mói,że jeszcze tam wróći, więc i ja raczej nie pojadę teraz do Kapadocji z moim 3, 5 letnim dzieckiem, a może kiedyś tam wróćę, nawet za 10 lat to dziecko będzie starsze to wtedy pojedziemy do Kapadocji Każdy niech sam sobie przemyśli, czy woli z małym dzieckiem odpocząć, czy użerać się w podrózy, nosić je podczas zwiedzania, uciszać płacz itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym nie pojechała z dzieckiem chyba na żadną wycieczkę, ale wiem że ludzie jeżdzą i zwiedzają także na upartego się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę że nie zwiedzają tylko męczą siebie i dziecko. To dla dorosłych jest może nie męczące ale ciężkie a ja sobie nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ciekawa
No właśnie, dobrze Bobo napisała,że jest to chyba cięzkie zwiedzanie, w dodatku "bylejakie", bo człowiek zajęty dzieckiem, idzie w pośpiechu itp. Może nawet zdjęcia sobie nie zrobi, bo mu dziecko zacznie płakać, marudzić itp (dzieci rózne są i nawet grzeczne jak aniolek dziecko moze byc zmeczone, wyczerpane, zle i marudne :-( ) Przeczytałam trochę Waszych "wpisów" i chyba Bobo i Pariss były w Kapadockji, to wiedzą,że to jest długa droga i właśnie dorosłego może to nie zmęczyć, wytrwa, a dziecko nie zrozumie,że "musi" jechać w autokarze,że "musi" isć itp, zamiast siedzieć na plaży czy w pokoju itp. Ja nie wiem, czy w ogóle coś zwiedzę z dzieckiem, może jaką tak, ale taką by podróż była krótka, może uda coś się zwiedzić na "własną" rękę, gdzieś dojechać busem itp. A jak nie to będziemy korzystać z uroku hotelu i plaży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ciekawa
Nie wszyscy zwiedzają Kpadocję, zwłaszcza jak jadą z dzieciakami ... A nawet nuie wszyscy mogą ją zobaczyć, bo nie ze wszystkich miejscowości jest ta wycieczka organizowana... Podobno z miejscowiości takich jak: Dalyan, Sarigerme, Oludeniz, z Marmaris, Bodrum chyba tez nie ma wyjazdow do Kapadocji... Ja lecę w sierpniu - hotel *** Acar , około 3 km od Alanyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ciekawa , popieram Twoje poglądy i cieszę się że Ty mnie rozumiesz. Ja na pewno nie pojechała bym na te wycieczki z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×