Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Kolczi
Dziewczyny, dzieki za namiary na kamerke, ta od marzycielki nie dziala,ale drugie link to juz jest ok, chyba od Pariss dziekuje,az milo popatrzec:) a sluchajcie czy polecacie jeszcze jakis drink, alkohol w Turcji, bo raki odpada. ja nie znosze anyzu. W Portugalii opijalam sie B52 chyba tak to sie nazywalo to byl strzal jakiegos alkoholu na gorze absyntem, ktory byl podpalany i pilo sie jak sie palil, przez slomke- slomke wczesniej oblizywalo, zeby sie nie stopilo. i tak sie zastanwiam czy jakis taki drink jest w Turcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
Witajcie----------------:) Kolczi......no widzisz,a u mnie kamerki działają na obu linkach. Najważniejsze że kamerka działa:) Miło popatrzeć co? Pozdrowionka dla wszystkich i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczi w Turcji taki najbardziej pokazowy drink to w arbuzie może go pić ok 4 os. to mieszanka jakiś soków i alkoholi bliżej niezidentyfikowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojc dobrze pamietam tego arbuza. Pilismy we dwoje ale w efekcie miałam problemy z przejsciem koło basenu bo widziałam poprostu dwa hihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go też miałam i po znajomości barman ciągle nam coś dolewał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Dzięki za link wreszcie chodzacej na moim kompie kamerki:-) Rzeczywiscie miło popatrzeć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie mi tez po znajomosci zrobili takiego wyjatkow mocnego. najgorsze ze on jest pyszny a ja łakoma.........Przynajmniej widziałam dwa baseny. Jak by to była prawda to dwa identyczne baeny koło siebie to dopiero by była atrakcja i mniej ludzi w kazdym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola seniority jestem, żyje i staram sie nadrobić czytanie co tutaj popisałyście ;) Bobo juz sobie wyjechała (z tego co zdążyłam się zorientować), ale ma się fajnie :D Ja po wspaniałym weekendzie z Kari pomału wracam do rzeczywistości....Kari widać idzie to wolniej, bo się jeszcze tu nie uaktywniła ;) Pozdrawiaki dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roerkowa
hej!No ja zamierzam zabrać dolary,tylko zastanawia mnie fakt czy ta waluta wogole operuje w Turcji czy same liry.Owszem bede dolary wymieniac w Turcji,ale czasem jak czytam cos na temat turcji to czesto pisze,ze placi sie w dolarach czy euro dlatego mnie to tak zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak było już pisane mnóstwo razy w Turcji teoretycznie są liry, ale praktycznie zapłacisz i euro i dolarami prawie wszędzie. Dżunia jak było ?? opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cześć Dżunia wittajjj:D koniecznie czekamy na relacje:) a może jeszcze jakieś foto na naszą skrzynkę,jeśli robiłyście,a myślę,że tak było,ba!na pewno;) Fannky i Kwiatuszku a gdzie wy akurat piłyście te driny? Ja i moje koleżanki widziałyśmy przed wyjazdem tego arbuza:D i byłyśmy zachwycone:P ale w końcu tak wyszło,że nie spróbowałyśmy i korzystałyśmy z naszego all i pare razy byłyśmy w \"maniak restaurant\" -nasza nazwa :) - na pifku Efez.fajnie tam było,bo zaraz przy plaży i potańczyć też było można:P a na dodatek dostałyśmy chyba ze dwa razy gratisa w postaci zielonego likieru ...mmmm mniamiii:) p.s.dawno nie musiałam pisać dwa razy więc właśnie nadeszła ta chwilka i stworzyłam powyższy post po raz drugi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi znam ten ból pisania 2 razy, ale nie wiem czemu ja zawsze te najdłuższe stace :D ja tak jak i Kwiatuszek chyba pisał go u siebie w hotelu kosztował chyba 10-15 e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi ja takiego arbuza pilam w swoim hotelu BLue Star. Sadze że fannky tez piła w tym hotelu. Bo my kochamy ten sam hotel :p. Ona jeszcze w trwa w tej miłości a ja juz dokonalam zdrady na Kahya. Czy bedzie lepszy to sie okaze. Babka w biurze generalnie zachwala oba ale Kahya podobno jest lepsza. Kazdy ma inny gust. Jak ogladam zdjecia to wole Blue Stara. A czas na zmiany no i blizej portu i przy plaży. Cenowo mnie kosztuje drozej jakies 300 od poprzedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek ja raczej z obawy, że mogłoby być gorzej wolę blue stara. bo jak sobie pomyślę, że będę w tym samym mieście a miałabym gorszy hotel i 2 tyg miałabym sobie w brodę pluć. to dziękuję :) także ja chyba jak alanya to i blue star. ale zobaczymy może kiedyś tam wrócę i zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky i Kwiatuszek no tak właśnie się zastanawiałam gdzie tych znajomych macie:) ale nie dziwiło mnie to,bo obie byłyście już wiele razy:) A cena fajowska,bo w disco i innych pubach to dużo drożej z tego co pisałyście kiedyś 40-50e..właśnie rano mniej więcej przeliczyłam sobie na liry:P... !o muszę zapytać Bobo przy okazji jaki jest teraz przelicznik dolarów i euro na liry:) Fannky ja na początku też tak miałam pare razy także nie jesteś sama i tez zaczęłam kopiować ale że już od dłuższego czasu nic mi sie takiego nie działo,to dałam spokój,a tu masz..hehe Oczywiście odwiedziłam ju ze dwa razy naszą Alanyie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Dżunię to chyba myslami sciagnelam bo rano myslałam o niej i o Kari, ze zagineły gdzies w tym Madrycie. Zdjecia prosimy ladnie 🌼 Ruch tutaj od rana. Nie wiem jak ten drink w Alanii ale ten w Marmaris kosztowal 50E! i nazywal sie fish bowl. Zaraz wyszukam zdjecie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a z tego hotelu Blue Star daleko jest od centrum? Mozna przejsc sie pieszo czy raczej busikiem? Ja poluje na lasta w polowie czerwca, tygodniowych jest dosc sporo i sa dosc fajne ceny ale z dwutygodniowymi jest gorzej a taki wlasnie chce zlapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie poczytalam troche o tym waszym hotelu i fajnie ze na plazy rowniez dziala opcja all inclusive:) ale po takich 2 tygodniach lenistwa to chyba mozna przytyc:D zwlaszcza ze ja co zobacze to bym jadla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja tej str nie używam do kamer więc dlatego nie mam jej obczajonej ale już znalazła się w zakładkach ..już wykonałam jakieś dzikie wyliczenia swoje:p niech ta waluta spadnie,ostatnio był u mnie dolar po 3,21:) gdybym miała oś zaklepane to być może skusiłabym się na jakiś mały zakup,ale że tak nie jest to nie mam co myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa Truskawka cos około 500 m jesli chodzi o plaze. Natomaist przystanek autobusowy do centrum jest w połowie drogi na plaze. Z hotelu na plaze jest z górki ;). Ciezej wraca sie z plazy bo nie dosc ze człowiek umeczony plazowaniem to jeszcze pog oke. Ale naprawda spacery na urlopie to sama przyjemnosc. Tak jak do portu jest około 2,5 km które spacerkiem tez mozna przejsc. Ja polecam ten hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa truskawka lezac na plazy to nie przytyjesz bo w tym czasei daja na plazy tylko fretki i hamburgery. Hamburgery srednio mi smakuja. Wiecej jest przy basenach bo duzo wazyw, pita z dodatkami czasami dodatki sa tak dobre ze ach :p, i hamburgery. Reszte to juz w restauracjach na 3 posiłkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza. A ja mam doła nikc mi sie nie chce a przede wszystkim nie chce mi się pracowac. Ja juz bym chetnie dolacyzl do BOBO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. :) Ależ u mnie leje.. :( pogoda taka, że nic się nie chce... ja to w ogóle chyba przechodzę jakieś przesilenie wiosenno-letnie, bo lenia to mam już od dwóch tygodni..najchętniej to bym w ogóle w pracy się nie pokazywała hehe Chyba to zmęczenie organizmu już...dobrze, że to zostało już 2 miesiące do urlopu, to jakoś to przeżyję...ja też bym do BoBo już dołączyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×