Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss Ty chyba myślisz o dwóch różnych drinkach. są 2 różne opcje. w arbuzie jest taki czerwony drink a ten fish jest błękitny. piłam oba to wiem :D Malinowa ja w Polsce nie umiem nawet 0,5 kg zrzucić za dużo pokus. W turcji chudnę jakieś 3-4 kg bo dla odmiany tak jem tylko arbuza inne rzeczy jakoś mnie nie zachęcają do spożycia, no chyba że zupa pomidorowa o północy wtedy jakoś niebiańsko smakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikir74
Witam ! Czy ktoś jedzie do miejscowości Avsallar – Hotel Alaye Resort & Spa 10 czerwca ze SkyClub ? Może ktoś był z was w tej miejscowości. Jeśli tak to proszę napiszcie ile się tam jedzie z lotniska. Pytam ze względu na mojego 3 letniego syna? Czy w autokarze są toalety, czy są przystanki. Co możecie powiedzieć o samej miejscowości. PS. Świetne forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikir ja niestety nic nie wiem o tym hotelu ale jak znam turcję to autobusy nie mają toalet, a przerwy to zależy od kierowcy my nigdy nie mieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czesto leciałam z miasta na ta zupe o płnocy pomidorowa mniam. Rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj na skrzynke. heh a ja własnie siedze w domu ogarnełam chałupe i dosłownei siedze i nic nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fati75
witam czy ktos z Was był w hotelu Titan Garden? jesli tak to czego mozna sie spodziewac, jakie pokoje, obsluga, jedzenie itp.. wybieram sie tam z rodzinka, dodam ze bedzie to moj "pierwszy raz" w turcji.. prosze o rady ktore moglyby nam sie przydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jakim biurem jechac
Chciałam uzyskać radę, z jakim biurem loklanym jechac do Kapadocji, kto z Was był w Kapadocji z lokalnym biurem - jak było i jaka nazwa biura? Słyszałam o Lenie i Mariolce oraz w Side o Trojanusie...Kogo polecacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jakiego biura jechac - na 319 str jest inf na temat jednego z biur,była z nimi Bobo i wróciła bardzo zadowolona.. coś tu cisza strasznaaa...ja się usiłuje uczyć a Wy? Miłego piąteczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołeczka
hejka:) ja była w Titan Garden 13-20.05 mam wiec swieze informacje, pytaj o co chcesz:)) pozdrawiam wszystkie udzielajce sie::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Wczoraj nie mialam sily juz pisac, tylko poczytałam. Ktos pytal o autokary. W autokarach sa toalety, ale rownie dobrze mozesz jechac busem. ZAwsze kierowca w drodze do hotelu zatrzymuje sie na \"herbatę\". \"Herbata\" to naciąganie turystów na lody, picie i inne atrakcje na przystanku. Nic tam nie kupujcie tylko ogladajcie. Takze czas na toaletę jest. A jakby w czasie drogi dziecku zachcialo sie do ubikacji to po drodze zatrzymuje sie jeszcze w kilku hotelach rozwoząc gosci wiec zawsze mozna wyskoczyc do wc kolo recepcji. O Titan Garden jest pelno opinii na forum gazeta.pl Turystyka-Turcja. Dobry, popularny hotel w Konakli. Dzisiaj znalazłam wlasnie fajna oferte na 3.06 do Konakli do hotelu 4+ tydzien za 730 zł a dwa tygodnie 1074 zł! http://www.gti-travel.pl/pl/lmselectoffer.html?hid=342 moze sie uda wkleic. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ciedze juz w pracy w dodatku ledwo przytomna. Ciekawe jak ja przetrwam 7 h i 10 minut. W wawie leje i jest zimno. A ja chodze i ziewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikir74
gule gule Pariss Dzięki za odp. Widzę że jesteś tu jedną z głównych rozgrywających na tym forum. Może więc coś wiesz o miejscowości Avsallar przed Alanyą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
Witajcie.................. Ja też chętnie dołączyłabym do BoBo:) Pogoda mnie dołuje i nie mam ochoty na nic. Pakujmy się i wyjazd:) Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fati75
fioleczka chcialbym sie dowiedziec o wszystko co moze okazac sie orzydatne i istotne.. hotel, obsluga, plaza, jedzenie, baseny, rozrywka dla dzieci itp.. czy korzystalas z jakiegos miejscowego biura podrozy? jak ksztaltuja sie ceny? co warto zobaczyc w samej Alanyi, co warto kupic i gdzie itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do samego hotelu to ja ci nie pomoge. A co do wszelakich informacji na temat turcji to warto przeczytac około 20 stron i dowiesz sie wszystkiego. A co do biur lokalnych to ja korzystam zawsze z Jolcia&Adams i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) wpadam sie tylko z Wami przytwitac:) u mnie szaro,buro i ponuro,mokro i czasami deszczowo... uciekam bo o11:30 mam koło zaliczeniowe,brrr!:( miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi I keep my fingers crossed for you! 🌼 👄 Na pytania odpowiem jak wrócę do domu wieczorem bo teraz jestem w pracy i nie chce sie tutaj tajniaczyc na dluzsze wywody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampersiara
Dziewczyny w przyszłym tygodniu lecę do Turcji na wakacje do Alanya do Hotelu Plaza. Chciałabym dowiedzieć się jak tam jest od dziewczyn które były. Drogo, tanio, bezpiecznie, niebezpiecznie i czy ten hotel jest ok.Słyszałam że w tym roku zrobili jakiś remoncik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja od wczoraj w domu nie mam net, ale mam nadzieję, że po południu już będzie. u mnie też leje a z rana miałam ambitne plany okna pomyć. później chciała kaloryfery pomalować ale nie miałam pędzla. widocznie nie jestem stworzona do roboty :D:D:D a muszę się jeszcze wieczorem spakować bo jutro nie będę miała czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pampersiara co do alanyi to chyba musisz jednak poczytać na topiku cofnij się jakieś 20 str i tam masz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pampersiara odpowiedzi na Twoje pytania są na pierwszej stronie topiku. O to samo pytala założycialka tego tematu :) Duzo bylo tez powiedziane w ostatnich dwóch tygodniach. Poszperaj bo takie pytania są powtarzane co chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinooka z rynsztoka
Pariss, ten link do hotelu Eliz Beach 3+ przedstawia się super, tylko że nie mogę znalezc o nim opinii na holidaycheck.com hmmm, dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola:D ...tak mi się przypomniało wraz z Dżunią i Kari,pozdrawiam! Pampersiara jak wrócisz to bardzo chętnie dowiedziałabym się relacji z tego hotelu,gdyż mam go na oku... Jak dla mnie największy minus to taki,że nie jest przy plaży Kleopatry Pariss i Kwiatuszku dziękuje:):):) Jestem po..nie było tragicznie,ale się okaże..w poniedziałek następne dwa!a pt sb ndz pracuje..ale dzisiaj po pracy ide na impreze:D i to nie byle jaką:P właśnie wczoraj po23 moja arkadaszka powiedziała mi,że jej chłopak się oświadczył wiec z imprezy z okazji ich 2 letniej rocznicy zrobi się chyba bardziej zaręczynowa:D:D:D:D:D:D mówie Wam emocjeeeee,że hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alin_ka26
Dziewczyny ! Gdzie znajdę kurs wymiany FUNTÓW na LIRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
frogi-----------właśnie przeglądam zdjęcia z Plazy i ona stoi przy kleopatrze:) tak piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×