Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość fati75
a co za atrakcje kryja sie pod haslem Alanya Tour organizowane przez biura, zastanawiam sie czy z takiej wycieczki nie skorzystac.. co do delfinarium juz sie chyba przekonalismy, warto sprawic dziecku przyjemnosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam. ja juz mam luz, mala spi wiec moge odspanac po calym dniu zabaw :) czytalyscie o tym wypadku air france? az mnie ciarki przeszly, takie znane linie :( Pariss jadlam juz tego precla dobry jest. teraz jeszcze nie mialam okazji byc w sklepie bo tu niedziela i poniedzialek jest wolne bo swieto. pozdrawiam reszte towarzystwa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenyy jest już 20 a ja się dopiero melduje,ale wstyd:P już nadrabiam:) a póki co pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dziewczynki ,powiedzcie mi gdzie jest Manavgat i co jest tam ciekawego .Może w nazwie tego miasta jest jakiś błąd ale Wy wiecie o co mi chodzi.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss bardzo dziękuje za wczorajszego emaila...😘 Słoneczko:) Wisze już dwa emaile,sorki dziewczyny wszystko nadrobie jutro:) Dzisiejszy poniedziałek był jakiś bardziej łaskawy dla mnie.. a spotkanie z Bobo przez kamerki było pełneeee emocji ahhh:) Kwiatuszek Ty też się wybierzesz,prawda? Fannky ile ma ten szkrab Siostry? dzieci są fajneee,chociaż wczoraj w pracy dwa stoły wymieniły ostre zdania-mówiąc delikatnie,właśnie przez bachorki:P Szazza do Manavgat jest wycieczka fakultatywna,rejs po też rzece,ale nie wiem na ile to ciekawe bo nie byłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi mala skonczyla 3 latka, ale jest cudna gada chyba wiecej niz ja a myslalam ze to nie mozliwe :D a te jej haselka czasami takie ze ja klade sie ze smiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky takie maluchy to są najfajniejsze. A te ich mądrości? ...hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taka iskierke w rodzinie-z reszta jestem jej niedoszłą chrzestną -ale ma już 6 lat:P ale bardzo dobrze pamiętam jak była młodszą, teraz też jest taka pocieszna ale wyrosłaaa,że hej!i nie wiem kiedy te 6lat minęło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi tez sie wybiore przed kamerki A co do dzieci to ja juz mam taka 10 letnia i ta dopiero jest juz madra i dorosła. Babcia jej juz stringi kupiła a jak mama kupiła buty n obcasie (taka mała kosteczka ale mysli ze to conajmniej szpilka 15 cm ;) to do babci jak idzie po schodach to tak stuka aby wszyscy wiedzieli ze idzie dorosla dama na obcasach hihihi A u mnie pomalutku sie normuje i zaczynam czytac wkoncu ksiazki. Jak najmniej TV i kompa bo wkoncu wzrosc strace. A od jutra codziennie basenik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie o przypomniało mi sie cos. Jak zobaczycie na moj suwaczek i te sliczne usteczka laluni to ja takie miałam jak pierwszy raz byłam w Turcji. Tak sobie w wodzie poparzyłam usta ze mi całe spuchły. Tylko wtedy tak smiesznie mi nie było. A teraz wyjrzałam przez okono godzina 21 a jasno. Szkoda tylko ze to czerwiec taki a potem znowu sie sciemnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziak79********
12 czerwca lece do Turcji, pierwszy tydzien objazdówkam drugi w hotelu dinler w Kargicak- czy ktoś z szanownych forumowiczów był w tym miejscu i może podzielic sie opinia na jego temat? z góry bardzo dziekuje za wszelkie info ...iiiii....odliczam dni do wyjazdu :)))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek to musialas fajnie wygladac z takimi ustami :D :D Ja chyba sie powolutku bede zwijac bo dzien mialam w pracy wyczerpujący i jutro znowu to samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki Pariss:) Kwiatuszku to nie wesoło miałaś...yh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jak pekły i opłukała je słona woda. Alez to była rozkosz. Prawie chodziłam po wodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mówię...cześć...poraz pierwszy dziś :) Oczywiście dziękuję Ci Pariss-za odpowiedź ;) Ty zawsze odpowiesz :) Kochane,jak dobrze pójdzie to też Wam pomacham do kamerki,najlepiej byłoby się zgadać razem z Kwiatuszkiem-tego samego dnia o tej samej godzinie :) Bo wkońcu mamy wyloty w tych samych terminach w ten sam region-Alania ;) A jeśli chodzi oten samolotAir France...to mnie tez ciarki przechodzą...widać,jednak zdarzają się katastrofy lotnicze :( Okey,na dziś kończę Dobranoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja juz po sniadaniu i ide z mala na spacer kroliki w parku ogladac :) milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Fannky udanego:) Ja sobie dzisiaj troche pospałam ,a teraz piję herbatke malinowo-truskawkową, na dworze ok20st i jest przyjemnie...a dzisiaj po zajęciach chyba poleniuchuje bo jestem zmęczona ostatnim tygodniem:P milkaa21 i Kwiatuszku faktycznie,przy okazji możecie się zobaczyć jak się zgadacie i będziecie kolejnymi dziewczynami z forum, które sie spotkały:) a to grono jeszcze nie takie liczne:P i możecie na dodatek w Alanyi,ha:D ale to już od Was zależy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
Dziewczyny, jesli chodzi o pogode, to ja tu u siebie mam przedsmak Turcji, do ktorej lece juz w niedziele, hura!!! u mnie taki upal, ze szok, lezalam w parku na kocu i sie opalalam. Bosko jest. W domu mam balagan, bo cale dnie jestem poza domem i nie mam kiedy go ogarnac... Solarium juz mi chyab nie ebdzie potrzebne, by przygotowac sobie skore do opalania, bo park jest o niego lepszy:) pozdrawiam i Wam tez zycze takiej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za spotkaniem przed kamerka z Milka21. Jeszcze sie moze dogadamy i wymienimy telefonami a wczesnij umoimy ale to juz zalezy od Milki. a teraz zbieram sie do domku po drodze zakupy bo marzy mi sie twarozek z truskawkami mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Kwiatuszek ;) jestem ZA :D Jeszcze jest troszkę czasu,tak więc typowo przed odlotem spokojnie się zmówimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spotkania z forum. to mam nadzieje, ze to w pazdzirniku dalej aktualne i duzo osob sie stawi. dla przypomnienia dodam ze padlo chyba na krakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Ja na spotkanie jestem caly czas chetna i na pewno bede. Jak wypali Kraków to juz wogóle super. Moze któras zna jakies przyzwoite noclegi? albo moze kogos podpyta? Dzisiaj rozmawiałam z kumpelą i cos pod gorke nam ten urlop. Myslimy, kombinujemy a tu nic nie wychodzi. Nie ma jej kierownika i nie miałby kto jej podpisac urlopu. U mnie w pracy zrobiło sie gorąco i nei wiem czy moja mi da, ale jeszcze ewentualnie bym ja jakos przekabaciła. A poza tym Jet twardo stoi z cena 999 zł. A tyle to ja na pewno nie dam. Jak nie urok to s....:) Zostanie mi w takim razie jakies 9 dni urlopu i wezme moze w listopadzie albo w grudniu jak mi sie uda i pojade do Sharm w koncu. MARZENIA I BIADOLENIA PARISS.....:D ...., cel trzeba miec, prawda? Za godzinke ide pocwiczyc i prysznic. U mnie dzisiaj rano byla jesien - ulewa taka, ze spodnie mialam prawie po kolana mokre, nawet do torebki mi napadało. A wracając z pracy 28 C i skwar. ja juz nie wiem jak sie ubierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis jk wychodziłam z do pracy to bylo juz po deszcze wiec jakos doszłam zreszta ciepło było z powrotem tez ciepłi i bez deszczu.A od niedzieli w godzinach 17.30 szaleje burza. Siedze i patrze na ta katastrofe lotnicza i jakos mnie dreszcze przechodza jak mam isc do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Krakowa,poszukajcie w hostelach,są w miarę przyzwoite i nawet jakiś ranking mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×