Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

ja się piszę na wynajem :D całoroczny, albo chociaż cało-wakacyjny ;) ;) ;) :D albo kupno.. albo cokolwiek.. :D pomysł mega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari pewnie,że ja też! ja się dogadam z jedna Paniena, która właśnie też zgłosiła chęć to może taniej nam wyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarame
Dzieki Frogi ale to nie Tarkan jego bym poznala;) to fajna skoczna piosenka w sam raz na wakacje.Jutro bede mila kasete z filmem to sobie przypomne slowa i moze bedzie latwiej rozszyfrowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarame!! Wejdz na stronę: http://www.rozpoznajemy.pl/ i tutaj co byś nie wymyśliła i nie napisała to każdy Ci odpowie ;) ;) napisz np. czy głos kobiety, czy faceta, jakie mniej więcej słowa w piosence, cokolwiek co wiesz ;) jak niektórzy rozpoznają piosenkę, po tekście "na na na" to myślę, że Twoją także odgadną :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczyny . Pariss - nie wiem co z tym ubezpieczeniem z GTI ale słyszałam od koleżanki że facet wyszedł ze szpitala na własne żądanie bo mu powiedzieli że z jego ubezpieczeniem 1 dzień 6000 euro. Do końca nie znam sprawy więc się nie zagłębiam. Kwiatuszek co jest z moja piosenką dlaczego nie podałaś linku. Ale jestem zła na Ciebie , tak bym sobie posłuchała. Dziewczyny proszę o info czy doszły kartki.Zwalniam Pariss, Fannky Frogi bo juz wiem że dostały. Karii ja też się pisze na apartament jak będzie w Alani bo tam chcę wrócić. Princeska87 serdecznie witam na naszej turko-kafelandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduje sie rano z pracy i zapowiada sie spokojny dzien za biurkiem. Dobrze ze mam ksiazke ze soba. Mam nadzieje ze ze dzis bibioteka otwarta bo mam ochote pogrzebac w ksiazkach. Wczoraj cała przeczytałam bo mam faze na czytanie. Moze któas mi poleci jakas ciekawa ksiazke któa sie czyta jednym tchem. Byle nie fantastyka. Bobo nie badz zla bo ja napisałam ze szukam ale marnie mi idzie. Niestety niz nie znalaxzłam a szukałam naprawde długo. A i kartke wyciagnełam rano ze skrzynki. Nie wiem jak patrzyłam w srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarame
Dzieki Princeska87 juz to sprawdzam bo strasznie mi zalezy na tym utworze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Właśnie skończyła czytać relację BoBo ... :D superowo się zapowiada :) Fajna sprawa taki urlop jak u nas w Pl taka beznadziejna pogoda i zimno :( u Was też jest taka pogoda w kratę? Raz ponad 20 stopni a na drugi dzień nie więcej jak 10 i wiatr z opadami przeplatany burzami...masakra! nawet nie ma jak, chociaż trochę, się opalić i przyzwyczaić skórę do słońca. Podejrzewam, że jak tak dalej pójdzie to wyląduje na solarium... No to czekam na kolejne relacje z Alanyi bo widać, że kolejne szykują się do wyjazdu :) pozdrawiam wszystkich, udanego weekendu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Witaj Princesko 🖐️ Kari ja widze, ze problemu z wynajmem to nie bedziesz miala zadnego :D raczej problem zeby siebie wcisnac gdzies miedzyczasie :D :D hi hi Bobo ja mysle, ze w szpitalu temu facetowi powiedzieli, ze tyle kosztuje srednio pobyt a ten wpadł w panikę. Podstawowe ubezp. jest chyba na 25.000 E wiec spokojnie by mu starczyło. A skoro sie wypisal to znaczy ze nie zapłacił nic. Działeczkę juz ogarnęłaś? ;) Kwiatuszek ja juz pisze adres na skrzynkę :) U mnie pogoda do d.... WIeje i zimno, teraz cos jakies słonce wyszło, ale na jak długo to nie wiem. Ja chyba tez sie zdecyduje w koncu na solarium bo oczywiscie w ciagu tygodnia bedzie zawsze pieknie a w weekendy brzydko. Cos nam Dżunia zamilkła, czyżby Wiosną ją porwała na dłużej? moze w Turcji jest? ;) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Pariss masz jak w banku ze karteczka przyjdzie. A ja podobno o 13 bede mogla sie zawijac do domu tak wiec posiedze przy biureczku niecało 1.5 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selam! Kwiatuszku ja z rozpędu napisałam już ze swojej skrzynki na Twoją:) Pariss zapomniałam odp..niespodzianka była w postaci zdjęć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salem heheh ja ta piosenke juz od 3 lat znam na pamiec hihihih Dobra to ja juz mam Pariss, Frogi no i oczywscie Bobo z urzędu ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Ja sie juz spakowalam;) i jutro witaj Turquie:D Dzisiaj kupilam kolderke, poduszeczke, sliczna posciel, sliczny reczniczek, sliczny kocyk i .....czekam z utesknieniem na nowa czlonkinie domu :) bo przez pierwszy miesiac nasza lalunia razem z mama i tata beda mieszkac u nas!:D A Dzunia sie wczasuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meqan
Hej Dziewczyny! 21 czerwca wylatuje pierwszy raz do Turcji i w związku z tym mam strasznie duzo pytan i watpliwości. Na czesc z nich znalazłam odpowiedz we wczesniejszych postach ale na kilka nie i licze ze mi ktoras przyjazna dusza podpowie :) bedziemy dwa tygodnie na wybrzezu egejskim w okolicy Bodrum, wylatujemy o 6.00 z Warszawy a na miejscu tzn na lotnisku w Turcji mamy byc planowo ok. 10.00 i stamtad transfer do hotelu i stad moje pytanie, moze glupie - jak sie ubrac na czas podrozy??? zupelnie letnio? i czy brac tam wogole jakies cieplejsze rzeczy? nie wiem jakie tam temp panuja w nocy, gdybysmy np chcieli wyjsc na miasto noca. Podpowiedzcie cos please :) aha i co wziac do bagazu podrecznego? jakies przydatne wskazówki bardziej doswiadczonych kolezanek by sie przydaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z doswiadczenia wiem ze nie ma po co brac czegos cieplejszego. Mam jedna pare spodni 3/4 w których jade i bluze nawypadek jak by w Polce przed albo po porocie było chłodniej. Tam zareczam ci bedziesz miec 30 stopni w nocy 25. Jedynie czasem w samolocie jest mi zimno w stopy dlatego mam balerinki a nie klapki. W podreczym biore tylko cos do poczytania i aparat dokumenty i telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meqan
Kwiatuszek - dzięki bardzo :) ja też jade w spodniach 3/4 i bluze tez myslalam zeby wziac, wiec jednak intuicja nie zawodzi :) co do cieplejszych rzeczy to rzeczywiscie skoro tak cieplo w nocy to nic brac nie bede, bo to niepotrzebnie mi zapcha bagaz :) jeszcze raz dzieki :) po lekturze waszych postów juz sie nie moge doczekac wyjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meqan to miło,że przydały Ci się tutejsze inf:) widać,że warto pogrzebać na tym forum,fakt troche czasu to zajmuje ale myślę,że zostaje to wynagrodzone:) Udanego wyjazdu!i obyś wróciła oczarowana Turcją:) a w Bodrum możesz spotkać znane osoby:) Kari to mega urlopu Ci życzę!!!!Ty to masz superr jak nie mexico, madryt to Turkiye :):):) i trzymam oczywiście kciuki za narodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola....jestem, jestem, tu Wisła odbiór :) !!!! Szkołę zakończyłam - hehehehe (fajnie, bo ktoś tu mnie wziął za gimnazjalistkę), ale jest malutka popraweczka :( z angola...no ale cóż, pewnie damy rade !!!!! Poza tym Wiosna mie już wqrwia...i czas zmienić na lato :D :D :D Ostatnio byłam w Austrii, fajnie było, ale krótko :( A na wczaski, to ja się szykuję z kumpelą, ale dopiero we wrześniu.....buuuuu, lub początek października...jeszcze większe buuuuuuuuuu!!!!!!! Całusiaki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarame, fajna nutka, ale to nie turecka :) magia internetu. Ciekawe czy Bobo znajdzie swoją. Kari udanego urlopu! 🖐️ Tez mrugnij tam do Antalii ode mnie :) Po dwóch Super Ciociach szykuje nam się Super Babcia. No proszę. Meqan to bagażu wszystkie wartościowe rzeczy typu aparat, kamera, kasa, bilety, biżuteria. Wyjmij pilniczek i nożyczki. Mozna tez cos słodkiego czy kanapki :p nie mozna żadnych napojów. Płyny tylko do pojemności 100 ml. Dżunia jak to Wiosna wqrwia!? Ta Wiosna od Wiosny??? Och! Ty Szalona! 👄 Juz myslałam, ze nas skreśliłas. Zapomniałam o tym świadectwie. Ja dzisiaj ogólnie mam doła od rana :O Fannky a Ty juz doleciałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie starsze i te nowe koleżanki! 🖐️ Przepraszam, że nie mogłam się pojawić wcześniej ale miałam troszkę sprzątania,prania itd.🌻 Pogoda mnie wqrwia jak Dżunię wiosna. Nawet nie mogę na działkę wyjść bo pada co 15 minut. A zimno tu . Po co ja durna wracałam z tej kochanej Alanyi. Kari-życzę miłego wypoczynku,pięknej opalenizny i ciepłych kąpieli w morzu.Zrób dużo fotek, i oczywiście zwiedzaj dużo . Kwiatuszku pytałaś o wodę w morzu . Miała 22-23 st C. Dla mnie zupa. Frogi-pozdrawiam. Ucz się kochana bo na starość jak znalazł. Paris-jak na razie nic nie znalazłam będę szukać dalej. Wqrwia mnie to co podali mi ci moi TR arkadasze. Bo przecież to niemożliwe żeby takiego wykonawcy w internecie nie znaleźć? W piosence tak rytmicznej zaczynającej się od klaskania w rytm tętnienia kopyt końskich i mnóstwa różnych bębenków i innych tam instrumentów takie łagodne słowa. I tu prośba do następnych wczasowiczek . Jak gdzieś wam wpadnie w ucho to pytajcie co kto i dlaczego .Dla znalazcy nagroda.!!!!!!! Kwiatuszku-już się martwiłam,że kartka nie doszła ale cieszę,że już ją masz. Fannky - jak tam za granica ? bo ja jutro się wybieram w tamte strony! Może jakieś promocje letnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
dziewczyny,co sadzicie o samotnym wyjezdzie kobiety na wczasy do Turcji????? jakie jest wasze zdanie ? czy ktoras z Was byla kiedykolwiek sama na wczasach w Turcji ??? odpowiedzcie prosze, to dla mnie bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja sie Tobie nie dziwie, ze sie tak wkurzasz bo po takiej pogodzie, po takich wrażeniach, nicnierobieniu i wypoczynku to trudno sie przyzwyczaic. U nas nie ma juz yavas, yavas, tylko szybko, szybko :O Zuza a w jakim celu chcesz jechac sama. DO kolegi czy sama na pobyt do hotelu, i gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka! Wg mnie możesz jechać sama, wszyscy dużo mówią, że strasznie niebezpiecznie, dzicz itd. ale to mówią ludzie, którzy tam nie byli. Poza tym na pewno kogoś poznasz czy w samolocie, czy w hotelu ;) koleżanka pojechała sama do Egiptu i mówi, że było super, wszystko ok, bezpiecznie itd. ale wiadomo, że nie zapędzała się w ciemne uliczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka, zapomniałam dopisać jeszcze, że w sumie też zależy w jaki rejon Turcji jedziesz..? Bo to w sumie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi i Princeska musicie te Wasze suwaczki skrócić i dać tylko adres od http: z rozszerzeniem .png tak jak u mnie i Kwiatuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×