Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Frogi te fonntanny są PIĘKNE!!!! W życiu czegoś takiego nie widziałam. CZy to jest na stałe we Wrocławiu czy z okazji jakiegoś święta? Pamiętam jak w Gdyni z okazji wejścia Polski do Unii było przedstawienie światło-dźwięk i tez to było niesamowite. Lasery na niebie, tłum ludzi, muzyka...Super! Piekny ten Twój Wrocław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja melduje ze juz mam opłacone oba wyjazdy. Do Turcji nie kupowałam gwarancji ceny ale sie upiecze bo cena nie wzrosnie natomiast do Egiptu wyciagnelismy z biura podrózy znizke stałego klinta i jeszcze darmowa gwarancje ceny. I całe szczescie bo ta gwarancja w tym przypadku sie opłaciła poniewz wzrosło o 800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy piatek macie wolny czy idziecie do pracy. U mnie był wybór i mozna sobie urlop wykorzystac. Tak wiec ja ide bo mi szkoda urlopu ale zanosi sie ze bedzie 1/4 ludzi i przez to nie bedzie nic do roboty. Tak wiec wezme chyba laptop do pracy i sobie pogram hihihih A teraz moja kawka. Chyba sie od niej uzlezniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek ja mam w piątek wolne, ale brałam urlop. Nigdy w długie weekendy nie biorę, ale teraz i tak mi zostanie wiec 1 dzien przezyje. Na Stany biorę 17 dni urlopu plus ten 1 to jeszcze i tak mi zostanie 8 takze spoko. U mnie w pracy mamy wolne za 15-go sierpnia, 21-go sierpnia i bardzo sie ciesze bo to tydzien przed moim wyjazdem i sobie popiorę i popakuje co nieco do walizki przez weekend bo w czwartek pojde ostatni dzien do pracy. A za 26-go grudnia mamy wolnego sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff w koncu chwilka odpoczynku, ale tylko krotka bo trzeba prasowac jutro maly przyjezdza do domku :) trzeba go godnie przywitac :) Frogi ja dopiero 3 raz lece do Turcji, ale wcale nie mowie ze ostatni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss no ja wezme 21 dni urlopu wiec zostanie mi 5 dni czyli cały tydzien któy mysle wykorzystac w sylwestra jak bym miała jechac do mojej kolezanki do Brazylii ae to jeszcze nie jest pewne bo ona dopiero wyjedza w sierpniu. Natmiast te dwa dni za 15 sierpnia i 26 grudnia zapewne bede miała odgórnie zaklepane ale kiedy jeszcze nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz wlasnie jest ustalone i sie cieszę. Na pewno trzeba oddać ten dzien w tym samym miesiacu, takze bedziesz miec w sierpniu i w grudniu jeden dzien gratis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się:) Cieszę się niezmiernie,że również i Wam się podobają fontanny:) Teraz od 4-7.06 były pokazy a później ma być tylko z jakiś okazji i być może płatne ale nie wiem dokładnie.. Pariss ostatnio podałaś też linka do piosenki,którą już wcześniej namierzyłam,ale jakoś zapomniałam poszukać na youtubie:p w każdym razie jest już w \'ulubionych\' i właśnie ją sobie śpiewam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu napisałam do Bobo:P i się jej przyznałam do...więc skoro wie też już i Pariss to... 16.09 Alanyio ❤️ Hoş geldiniz !!! :D:D:D jupiiiii Pariss dostaliśmy dzisiaj potwierdzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss zdecydowanie wole sobie wybrac kiedy chce miec te dwa dni wonego. Najchetniej bym wzieła dzien przed wyjazdem do Turcji aby na spokojnie wysztko porobic a potem przed Egitem. Wyjdzie na to ze wroce galopem do domu chwyce swoja trzode do rodzicow wrcie na jednej nodze i padne na wyrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,że w zła porę trafiłam,bo jak sie nieco pochwaliłam to pustki tu same..:P Bobo do mnie dzowniła,szalooona!jutro już wieczorkiem późnym opuszcza Alanyie..więc po jutrze jest tutaj z Nami:D czyżbyście były w łóżeczkach już? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Frogi to super! Musisz zmienic stopkę ;) Ja prawie wrócę a Ty dopiero jedziesz na słoneczko. - chodziło Tobie o piosenkę Ocany cry cry? fajna nie? Kwiatuszek niestety w większości firm z tego co wiem, nie ma tak, ze pracownik sobie wybiera sam. Poza tym musi to byc wykorzystane w tym samym miesiacu zeby godziny sie zgadzaly. Czarna Kobra wybralas cos wczoraj? czy na lasta jednak czekasz? Ja bym czekała ;) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Frogi super ze sie udalo :) a do jakiego hotelu ?? ja czekam na siostre i malego bo dzis wracaja. lece na jakies zakupy bo trzeba im obiad jakis ugotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra hotelik wygląda przyzwoicie. A Marmaris jest tez piekne. Czytalas o Marmaris na Karawanie, moze? OPisalam tam nieco. Kemer tez jest piekne, a Alanya bardzo rozrywkowa. Side spokojne i male, ale z szerokim plazami. Jesli HB Tobie nie przeszkadza to bierz. W Marmaris jest tanie jedzenie na miescie, mozecie dojadać. All jest o tyle dobry, ze nie martiwsz sie o picie w hotelu jak wracasz z plazy np. Jesli jednak zaoszczedzone pieniadze chcecie wydac na wycieczki to nie bardzo oplaca sie HB. Fannky 🖐️ to dzisiaj masz zarwaną noc ? ;) A jakiegos torta upiekłas? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Własnie przeczytałam ze tanieja bilety na pociagi i koszt z warszawy z krakowa 38 zł w pazdzierniku jak znalazł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super cena! Ode mnie niestety nie dość. ze 8,5 h (do Stanów bym doleciała samolotem :D ) to 123 zł. Kiedys byłam w Krakowie z kolegą z Londynu i on leciał do siebie pozniej niz mnie odprowadził na dworzec a byl wczesniej w Londynie niz ja w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia704
Witam serdecznie, nie wiem czy coś wisi w powietrzu, czy co ale chyba bardzo pracować mi się nie chce.. Właśnie ogłądam zdjęcia wszelakie z Kapadocji-pięknie tam jest:) I tu mam pytanko, czy któraś z Was była może na wycieczce w Kapadocji, ale NIE kupionej od rezydenta tylko w jakimś regionalnym ichniejszym biurze? Tak właśnie patrze, że cena wycieczki do Kapadocji to wydatek u rezydenta lekko 100 euro...a kurs pnie w góre:/ Stąd moje pytanie o ceny jakie są tej wycieczki z biurach na miesjcu. Ostatnio w wiadomościach podaja inforamcje o wycieczkach... nie ma kasy->nie ma chętnych:/ euro w góre-ceny w góre:/ Z jednej strony budzi to moje obawy w związku ze wzrostem cen, a z drugiej strony biura musza przecież cos sprzedaż zeby przezyć wiec moze beda jakies fajne okazje na lastach oczywiscie we wrześniu;) Co o tym myślicie??? Chyba znowu tylko pozostaje czekać;) Aha... jeszcze jedno, czy któraś z Was miała, czego nie życze, nie przyjemne doświadczenia co do ceny pokazywanej na ofercie np.lastów, w necie cena fajna niska a jak przyszło do płacenia to nagle niespodzianka bo cena nie zawiera tego o tamtego... Co do zasady z tego co widze (napisy dodatkowe małym druczkiem;)) w takiej cenie z regułu wskazują na wszystko chyba oprócz kosztów wizy, czy może się myle? Widziałam, wątek wrocławskiej fontanny...właśnie wczoraj miałam przyjemnosć zobaczyć to nasze małe cudo wrocławskie i musze przyznać, ze mi sie podoba. Zrobiłam atak foto, wyszły...ale już jedno wiem na pewno najbliższy zakup statyw;) pozdrawiam i zycze miłego dnia p.s. jesli jakiś watek w związku z moim pytaniami był poruszany wcześniej to przepraszam, ze powtórnie pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss torta nie ma szans zebym upiekla, zrobie obiad a i to na raty, z mala ciezko cokolwiek zrobic zuza jak czytalas cos z topiku o wycieczkach to sa wszystkie z lokalnych biur, nie kojarze zeby ktokolwiek byl od rezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tylko kupuje w biurze na miescie. A lasótw nie korzystam wiec w tym nie pomoge. Wczoraj byłam w burze i wiem ze teraz zaczeło sie ogromne zaintereswanie wyjazdami wiec lastów moze byc coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka chciałam się pochwalić że ja też ponownie zostałam ciocią, wczoraj moja szwagierka urodziła syna- nazywa się Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) magda--> ja również gratuluje :) chyba imię Maciej znowu zaczyna być na topie, bo coraz częściej słychać to imię :) moja kumpelka z pracy też urodziła chłopca i tez jest Maciuś ;) wśród znajomych też często się słyszy że maleństwa to Maciusie hehe Może znowu tradycyjne imiona powracają... ;) Jak byłam w biurze dopłacić za wycieczkę to też mnóstwo ludzi było. Także sporo się naczekałam żeby się dostać do biurka sprzedawcy... Ja się właśnie zastanawiam czy już nie kupować waluty... bo nie wiadomo jak to będzie w sezonie... może jeszcze droższa będzie?? Pozdrawiam serdecznie ze słonecznego dziś Gdańska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez siedze i zastanawiam sie nad kupnem waluty ale dzis spadł USA wiec ja sobie jeszcze poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) u mnie dzisiaj pięknie i gorąco,teraz deszcz w sumie przeszedł:P a ja już prawie po wszystkich wpisach,jeszcze tylko angielski ...i egzaminy:O dzięki Fannky zuzia-> dziewczyny tutaj korzystają z lokalnych biur,polskojęzycznych z resztą:P jutro zapewne już będzie z Nami Bobo, która w tamtym roku była w Kapadocji a teraz w Pamukale więc będzie mogła coś Ci więcej powiedzieć jak będziesz chciała... Mi ostatnio zwrócono uwagę,czy jak się kupuje w tym lokalnych biurach to czy na pewno jest ubezpieczenie,dlatego niektórzy np.uważają ze te dalsze wycieczki lepiej kupić u rezydenta,bo tutaj masz bankowo ubezpieczenie.A jak kupisz w biurze to wtedy nie masz ubezpieczenia tego od organizatora z którym jedziesz,a trzeba pamiętać,że Kapadocja czy Pamukale to już głęboka Turcja. Więc ja tez sama jestem ciekawa jak to jest z tym ubezpieczniem w tych dwóch biurach:) A na fontannach chyba byłaś w niedziele,a nie wczoraj:P bo z tego co słyszałam to w niedz. był ostatni pokaz. magdaole gratulacje dla szwagierki i dla Ciebie jako Cioci:) ooo u mnie waluta też spadła..ale ja teraz czekam na początek miesiąca-raczej-tak jak ostatnio dziewczyny tu doradzały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez było bardzo bardzo ciepło ale teraz zaczeło padac i zagrzmiało tak ze podskoczyłam. A co do waluty to własnie nie wiem czy poczekac do pierwszego czy nie. Bo to bedzie lipiec i moze byc drozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
Witajcie dziewczynki:) jestem z Wami cały czas,ale nie piszę,bo cóż ja mogę doradzać? czytam i jestem:) Serdecznie pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×