Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

ja tylko piżamę :) i to na zimę bo długie nogawki i rękawy, ale dobra gat i w dobrej cenie :) za to małej kupiłam takie super białe spodenki a z przodu wygląda jak spódnica. super w nich wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi gunler! Milkaa wybacz, ale tutaj jest nas tyle ze nie sposób wszystkie zapamiętać. Jak pamietam o jednej to o drugiej zapomnę. A wszystke zeby wymienic to tez musiałabym długo myśleć :) pewnie nie ja jedna ;) Ja juz mam wszystko zrobione, pranie powieszone, koktajl z turskawek popijam, a galaretka na zalanie drugiej porcji tez gotowa. Uwielbiam truskawki i jem ich bardzo duzo jak są. Zazwyczaj przerobione na koktajl albo z galaretką wlasnie. Pozniej pojade tez gdzies sie przejsc. Przeceny sie zaczynają powoli. Mysle, ze za 2 tyg calkiem sie rozkreca. Ja chce jakies spodniczki pokupowac sobie. Zreszta to lato jest tak beznadziejne, ze pewnie mi starczy to co mam....ale jakby byla jakas ladna i tania to czemu nie ;) Pozdrówka dla wszystkich i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie potrafie kupowac jak sa tłumy. Jak widze kolejke czasem do kasy i zawalone przymierzalnie to odrazu wychodze i chocby to kosztowalo złotówke to nie bede stała. No, chyba, ze mialabym cos upatrzone i byloby taniej to tak. Dzisiaj chyba tez Kari wraca z Side o ile mnie pamiec nie myli. Ciekawe jak bylo i czy sobie upatrzyla jakis apartamencik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss 😘idź idź;););) jakbyś czasem wybrała się nad morze to pozdrów ode mnie:D..ja dzisiaj "puściłam" moja Mame z Ciocią nad morze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już kiedyś pisałam, że nie za bardzo nadaję się na zakupy nudzi mi się szybko. wolę spontaniczne zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz posrzatałam i zjadłam sniadanko. :p Pariss narobiłas mi smaka na konktalj bo dawno nie piłam. Naszczescie mam wszystkie skąłdnki dietetyczne. Zamiast cukru słodzik. A ty ty jak robisz koktajlt bo ja do truskawek dodaje jogurt i mleko. Czasem bez mleka jak chce bardzje gesciejszy. Fannky ja tez wole spontaniczne zakupy. Zbieram sie zbieram a jak juz pojde to opamietania nie mam. Milka fajnie ze jestes bo bedziemy musiały sie dogadac. wrazie co podaje maila dawidowe@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi a gdzie je wysłałaś? To znaczy, ze rzadzisz w domu, co? ;) Kwiatuszek ja robię sobie taki na jedną szklankę 0,5 l. Z jogurtu naturalnego activia. Cukru dodaję poł łyzeczki, ale to tylko dlatego, ze truskawki sa caly czas malo slodkie. Jak beda bardzo słodziutkie to nie dodaję. Kiedys tez robilam na kefirze - zazwyczaj zimą na mrozonych truskawkach, ale teraz przerzuciłam sie na jogurt (ten maly naturalny) . Caly czas zapominam kupic sobie mleczko kokosowe zeby tam dodac. Pilam raz taki w Jastrzebiej Gorze w takim fajnym barze i bardzo mi smakowal. Musze kiedys spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z zakupami to akurat mam różnie,czasami mi ludzie nie przeszkadzają a czasami strasznieee:P Pariss w tym roku pojechali do Jarosławca po raz pierwszy.. tak mówicie o tych owocach,że zgłodniałam:O pójde po czereśnie..a co truskawek to wczoraj miałam pogadankę:P z panem sprzedającym u mnie sie już kończą i były po6zł/kg podobno w Wawie 1,50/kg i się zastanawiamy jak to się opłaca,jak za uzbierany koszyczek płacą 2zł O_o także bez komentarza...ja sie w każdym razie nie najadłam truskaweczkami a tu już koniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie truskawki za 2,50 i 3,50 cały czas, ale ja kupowałam juz jak były za 10 bo nie mogłam sie doczekac. Teraz lece juz powkładac je do blaszki na biszkopty i zaleję galaretką ;) mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w tym roku nawet do 3 zł nie zeszła cena chyba najtaniej kupowałam4,50zł..może Pan kłamał:D tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w końcu zjadłam miseczke truskawek i poprawilam jogurtem fanatsią:) a teraz się streszczam bo ide do kina na 15:10:P buziaki dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo halooooo;) ja zdążyłam wrócić a tu cisza..czyżby taka ładna pogoda u Was i powychodziły wszystkie z domów? u mnie zrobiło się bardzo przyjemnie:) a film zaliczam do jednego z moich naj:) a byłam w końcu nie na tej wojnie polsko-ruskiej-o która ostatnio Was pytałam,a na vicky cristina barcelona :D a teraz do nauki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł! A ja sobie pochodziłam troszkę ale nic nie kupiłam. Dzisiaj w Gdyni pełno ludzi bo są \"wiankowe\" imprezy, ale jakies mało znane kapele grają. Za to za 2 tygodnie od 3-5 lipca bedzie sie działo oj bedzie. Mamy zjazd żaglowców w Gdyni, żaglowce z całego świata plus niesamowite jachty najbogatszych (ostatnio był nawet jakiś jacht Karola tego z Anglii ;) ) Do tego jest w tych samych dniach Opener Festival Heinekena. I przypływa tez prom pasażerski. Ludzi bedzie po prostu niesamowicie duzo. Lubie jak cos sie dzieje. Promy co prawda przypływają do nas prawie codziennie i łażą po mieście Włosi, Hiszpanie, Azjaci i inni. Wykupują co sie da. Ale jak jest zjazd żaglowców to tyle \"ciastek\" łazi po mieście, ze az. Sami żeglarze, opaleni, cudzoziemcy, przystojni.mmmmmmm....... Bedzie super. Kiedys na Openera stałam na przystanku chyba z 30 min zeby wsiasc do autobusu bo nie dało rady, a dodam, ze normalnie autobusy sa u mnie co 3 -6 min max. Juz szykuję aparat to Wam podeślę kilka zdjęć żaglowców. Frogi ja widze, ze Ty robisz wszystko zeby tylko nie zagladac do ksiazek. To tak jak ja mialam. Zeby sie uczyc to stwierdzałam, ze jest bałagan w pokoju i sprzątałam. Jak posprzatałam to sie szłam wykąpać. Pozniej jadłam, a pozniej szykowałąm jedzenie w razie gdybym zrobiła sie głodna to zeby miec juz gotowe przekąski. Pozniej dzwoniłam do koleżanki i jak siadałam to juz nie miałam siły :D :P hi hi 👄 ale Ty i tak zdasz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie koleżanki Dziewczyny jestem z powrotem z Wami!!!Zacznę od tego że dzisiaj dopłaciłam za wczasy a już miałam zrezygnować .Miałam miec gości w lipcu ale zmienili rezerwcję i będą w sierpniu.Wszystkie plany mi pokrzyżowali ,no ale cóż musze się z tym pogodzić.:( Dzisiaj na lotnisku w Pyrzowicach nie było żadnej awari samolotu tylko stewardessa straciła przytomność i odwieźli ją do szpitala,samolot miał rejs do Grecji,lot się opóźnił o dobrych kilka godzin. Kilka moich znajomych już wróciło z Turcji i opowiadali że w tym roku straszna drożyzna ,rynek podobno psują Ruscy którzy sie nie targują i przez to jest ciężko z targowaniem.Ci znajomi byli również w ubiegłym roku i nastawili siena porządne zakupy a kupili tylko ręczniki i wódkę na lotnisku podobno 11zł butelka.Pozdrawiam całą ekipę z tego forum.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazo jak miło:) wracaj do Nas wracaj!Bo jakby nie było to Ty byłaś zawsze pierwsza z budzeniem i witaniem:)😘 Pariss ze sprzątaniem mam tak samo:)hehe nie lubię też sesji z tego względu,że właśnie więcej jem,bo jestem właściwie całymi dniami w domu i jakiś taki nawyk-chyba średnio kontrolowany:P- mi się włączył,że jak się uczę to coś przegryzam,ale w tej sesji i tak się kontroluje bardziej:) A na dodatek powiem,że właśnie się dowiedziałam,że jest Święto Wrocławia:P i są nowe pokazy tej pięknej nowej multimedialnej fontanny i...idę jutro:D hihi Na zdjęcia czekam z niecierpliwością,ale może nie tylko żaglowców;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola wszystkim! Ja wypoczeta, zmeczona sloncem wrocilam do domku ;) Bylo suuuper! Niesamowicie goraco! Moze tylko jeden minus-przytylam od tego niebianskiego jedzonka! :) Jak tu sie przyzwyczaic do takiego zimna, chociaz u mnie bylo dzisiaj 23° w sloncu. Na przyszly tydzien mamy miec upaly, wiec czekam ... No i najwazniejsze ------upatrzylam sobie mieszkanko!!! Wiec zobaczymy jak to bedzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari witamy witamy ...jednym słowem świetnie wypoczęłaś:) w takim razie czekamy jeszcze na zdjęcia:) i ewentualne nowinki w sprawie mieszkanka:D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apartament nowy, 2-sypialnie - resort ogrodzony, monitorowany24/24, basen, 400m od plazy, 4 km od city center Antalya, 18 km od lotniska, 5 min od Migrosa, od delfinarium, aqualandu, woda w morzu krystaliczna, plaza piaszczysta i gwarancja ze \"moj\" apartament bedzie wynajmowany bez problemu. To jak dotychczas najlepsza oferta, ktora bierzemy pod uwage. Ale apartamentowce rosna jak grzyby po deszczu i kusza roznymi promocjami, np. przy zakupie za gotowke cena jest o 5% tansza, i do tego wszystkiego od tego roku podatek od zakupu nieruchomosci wynosi tylko 0.5 % - po to tylko zeby zachecic obcokrajowcow do inwestowania w Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari a ile mniej więcej kosztuje taki apartament? swego czasu też się tym interesowałam :) ja miałam gości a raczej mała miała :) niedawno dopiero pojechali i teraz już mi się nic nie chce. Frogi widziałam Vicky Cristina Barcelona, mi się podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zagadałam z sąsiadką. Dopiero poszła po 3 godzinach prawie. Kari to fajna oferta pewnie. Przy Migrosie to wiem gdzie chyba. Wejscie 17-18 od plazy Kleopatry ;) przy dworcu autobusowym. Bierz i sie nie zastanawiaj. Od chętnych na wynajem sie nie opedzisz ;) Ja w nastepnym roku wynajmuje odrazu na 2 tyg zeby sie odkuc za ten rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo :) Hejka Szazza 🌼 fajnie, że już jesteś :) Kari-->Twój opis brzmi bardzo kusząco ;) na pewno zna brak gości nie będziesz narzekać :D dużo będzie chętnych turkomaniaczek hehe Pariss-->ja też się wybieram na zlot żaglowców. Kiedyś byłam i mi się bardzo podobało więc i tym razem nie omieszkam się zjawić w Gdyni. Faktycznie się szykuje najazd ludzi na Gdynię, bo jeszcze ten open air... Dobrej nocy dla Was 👄 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza, nie przejmuj sie goscmi Ty zaraz do Turcji jedziesz. A z Ruskimi to tak jest od zawsze. Widocznie jest w tym nieco prawdy bo Turcy zawsze tak mowią. Oni wyciagają kasę i płacą, ale nie prawdą jest, ze przez nich są ceny wywindowane. Mysle, ze to wina jednak kryzysu. Chca sie odkuc skoro jest nieco mniej turystów. Jak bedzie sie ostro targowac to da sie wszystko kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman 🖐️ iyi geceler Ja juz nie moge sie doczekac tego zlotu i tych "ciach" ;) Szazza a do Ciebie to bede miec jeszcze prosbe o cos syryjskiego jak pojedziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mowie pierwsza dzien dobry :p Włąsnie wrociłam z wianków i zimne ognie były takie ze az mi oczka wychodziły. Puszczane był z 5 szerokich barek na Wisle. Fajnie było. Wczensij bylam w kinie \"Narzeczony mimo woli\" niezle sie ubawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Kwiatuszku jak mogłaś ?🌼 to ja miałam być tradycyjnie pierwsza ;) Jak dobrze mieć koleżanki :D ,wczoraj przyjechała do mnie koleżanka która pracuje w aptece i dała mi reklamówkę różnych fajnych próbek olejków,mleczek do opalania i po opalaniu najlepszych firm . Wczoraj pisałam z Leną z Alanyi i już mam rezerwację na hammam ,przyjedzie po nas busik do hotelu i odwiezie do hotelu. Ale się cieszę :) Miłej i słonecznej niedzieli dla wszystkich kobitek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze tu same spioszki ;). Na dworze śliczne słoneczko az miło. Mnie bie rze jakas cholera i mam kaszel. Czas jakos zwolnił tempo. A tak apropo mamy jakas w kalendarzyku ktora jedzie w ta srode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Witam się niedzielnie! Pogoda na środkowym wybrzeżu taka jak wczoraj - czyli słońce i chmury na przemian... ;) Moi znajomi też teraz mają problemy z gardłem, katarem i w ogóle.. to wszystko przez tą pogodę i codziennie inną temperaturę - raz plus 10 za 12h już plus 20-pare..i bądź tu człowieku zdrowy! Nie wiadomo jak się ubrać żeby było w miarę ok. Miłej niedzieli dla wszystkich! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×