Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Tesik
Paris - dzięki skarbnico Ty nasza ❤️ Kari - jeśli mogę zapytać, to ile takie cudo kosztuje ? mam się bać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
Pariss,niestety tylko do wodospadów. Wiesz nacięłam sie chyba na lokum.Kupiłam je u sprzedawców pamiątek w Alanyi-1 euro a drugie 4 liry.Piękne pudełka ale w srodku-maleńkie gumowate galaretki o nijakim smaku.miałam kupić chyba w sklepie? Chałwa od Koski-pychotka! Spokojnie było ale trochę gwaru miastowego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi iyi aksamlar 🖐️ Jania niestety zdarza sie. Lokum są pakowane w pudełka, w których nie widać jak wyglądają albo jak widać to i tak nie wiadomo jak z ich świeżością. Ja tez sie nabrałam nie raz. Ostatnio jednak podczas jednej wycieczki do Oludeniz zatrzymaliśmy sie w takiej wytwórni lokum i tam rzeczywiście były świeżutkie. Mozna bylo sobie samemu nałożyć do pudełek. Wszystkie mięciutkie i ciągnące. Ciekawe czy w Alanii jest taka fabryczka? Moze ktoras popyta na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesik- tak jak wczesniej pisalam, ponizej 200 eur nie kupi sie, a taka z nowej kolekcji to pewnie 300;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Turcji ładne i dośc drogie torebki i wyroby skórzane są firmy MATRAS. Do dzisiaj żałuję ze nie kupiłam takiej pieknej w Kemer za 200 YTL ale była warta naprawdę. Podobno w jakiejś galerii w Warszawie mają swój sklep....no i w Migrosie w Antalii tez....tym koło Kari nowego apartamentu ;) hi hi Ja sie zwijam, do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie usiłowałam znaleźć mojego i Princeski kolegi (miał ok55-60lat)z hotelu:D hihi i póki co nic....yh:P papatki Pariss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe aczkolwiek nie ma to wiekszego znaczenia,ale Princeska słusznie zauważyła,że nasz kolega raczej był w wieku60-67 lat:P hihihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi - ucz sie, a nie mysl o kolegach:D;D Ja sie z Wami zegnam do soboty, lece prawie z pusta walizka, bo z powrotem beda w niej szynki, kielbasy polskie...hahahah;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
no ba! recznik tez przywiozlam, ale nie taki Versace,ale z Turcja, mapa napisem Kusadasi. Kupilam 2 za 35 lira. Targujcie sie targujcie targujcie i trzymajcie sie swojej ceny od samego poczatku. Zastanowcie sie ile chcecie zaplacic i zwyczajnie powiedzcie te cene, czasem moze Was wysmieja,ale jak bedziecie wychodzic zniecheceni cena, zmienia zdanie:) gwarantuje, sprawdzilam a nowe ciuszki dzis mialam na sobie i czulam sie fanatstycznie,a znajoma krawcowa mowi,ze bardzo dobre gatunkowo, wiec jest super:) pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się jako pierwsza :P Szazza cosik nawala z tym rannym budzeniem hehe :P Jak tak czytam to chyba każde większe miasto w TR jest warte odwiedzenia i w każdym jest coś ciekawego :) Pozdrawiam z nieco słonecznego GD 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dzisiaj się spóźniam z budzeniem 💤 u mnie w nocy był \"koniec świata \" jak się zaczęło o północy to do drugiej nikt nie spał.Burza,lało jak z cebra.Teraz nie jest lepiej,pada i jest zimno. Dziewczyny gdzie to lato ?:( crazy-woman przejmujesz po mnie pałeczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no niech będę druga :) u mnie niestety słońca brak w sumie to już go dawno nie widziałam 😭 podobno ma być już w przyszłym tyg, zobaczymy. Frogi a Ty już po sesji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna kobra --> to jeszcze "stopki" Ci brakuje ;) Szazza-->czasami jak widać uda mi się przejąć pałeczkę po Tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pytałam o rzeczy niezwiązane z Turcją, ale też się do Turcji wybieram :-). Już nie mogę się doczekać, zwłaszcza,że w Polsce pogoda kiepska :-( U mnie w mieście wczesnym rankiem burza i ulewa była, teraz już nie pada, ale nadal pochmurno... Jedynie myśl o słonecznej Turcji napawa mnie radością....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kiedyś pisałam,że z Łodzi :-) z Itaką. Na 2 tyg z allinclusive. Razem ze mną, mężem i moją córeczką (3,5 roku) leci moja siostra bliźniaczka z mężem i córką oraz kuzyn męża z żoną i dzieciakami. A Ty skąd wylatujesz? Z kim? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna kobra--> ja też lecę pierwszy raz do TR :) dixi78-->upss...przepraszam hehe tyle się tu ostatnio osób przewija, że nie zapamiętałam tej informacji :) Ja wylatuje z Gdańska. Lecę z moim chłopakiem :) A ty widze całą ekipą heh fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wylatuję z Katowic z mężem i moją siostrą :) Pobyt na dwa tygodnie. Mam nadzieje, że wszystko sie uda i będzie wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w samo południe;) szkoda tylko ,że jest deszczowe,ciemne,ponure i chłodne:O..u mnie przed 5 rano była burza:O yhhh Fannky tak skończyłam,ale nie mam wyników dalej pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie od rana słoneczko ;) . Własie spisałam adresiki i wsadziłam do portmonetki i dzieki temu napewno nie zapomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra- to super,że już wybrałaś;) będziemy czekać na relacje- jak zawsze :classic_cool: ..tak przeglądnęłam nasze stópki i wypada,że teraz jako pierwsza do naszej Turkiye jedzie Kwiatuszek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relacje postaram się zdać :) Jak mi sie dzis nie chce pracować - obijam się, a tu robota sie zbiera :) Pogodę u mnie \"cudna\" - nic tylko myślec juz o wakcyjnym ciepełku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×