Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

W GD dziś od rana fajne słonko i tez już myślami jestem na urlopie hehe ;) także widzisz Kobra nie jesteś w tych myślach osamotniona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy-woman - widzę, że ty lecisz dwa dni po mnie :) Moja koleżanka niedawno wróciła z Kemer i juz planuje nastepny rok też w Turcji :) Także potwierdza się wasze zdanie, że w Turcji mozna się zakochać hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurgada to też miejsce, które chciałabym kiedyś odwiedzić ;) może się uda kto wie ;) No fakt lece 2 dni po Tobie Kobra, szkoda tylko, że w dwa różne miejsca, bo może byśmy się gdzieś spotkały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek dzięki!ale wpadka:P Milka sorki!ale zapomniało mi się,a w końcu macie nam pomachać razem;) a nad morzem to wiem,że jest ładniusio i słoneczko grzeje:) za to ja nie wiem co mam ze sobą zrobić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy_woman jeśli można i zważając na ewentualna moją nie pamięć,do jakiego hotelu Ty jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi jak ja bym chiała sie ponudzic w domu a niestety musze siedziec w pracy. Pomalutku zaczyna sie robic sezon i jest coraz mniej ludzi ale i tez mniej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku- ja sie wczoraj wybyczyłam po egz ostatnim,bo wyglądałam się "friends" sezon 4 -16 odc :D:D:D i..muszę teraz skombinować reszte.. a tak naprawdę muszę dzisiaj posprzątać i jechać na zakupy,nie mogę się zebrać z niczym przez ta pogodę...dobrze,że ide od jutra do pracy:P śr-sb17-23 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi widzszgdybys mieszkała koło mnie to byc ci pozyczyła bo ja mam 10 sezonow friendsów. Dwa razy je obejrzałam i sadze ze moglabym juz zagrac bez uczenia sie roli i nawet nie ma znaczenia której z 6 przyjaciól hihihi Teraz wałkuje gotowe na wszystko. dotego mam nowa ksiazeczka przy której wybucham cojakis czas smiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh Kwiatuszku szkoda szkoda:O crazy_woman hehe dobrze miec te stopki:) a ja się zebrałam i jade do miasta,na potem umówiłam się do fryzjera:P ja mam wychodzic a tu znów grzmi yhhh:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy - women to juz nowa ksiazka Frogi a u mnie słoczeko zaszło ale i tak jest miło przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po południowo. Ja już po pracy.U mnie dzisiaj rano tak wiało, że mało mi głowy nie urwało, trochę popadało a od 12-tej świeci słoneczko,oczywiście wiatr wieje jeszcze mocniej. Ja oczywiście znikam na parę godzinek w dobrze Wam znane miejsce,myślę że mnie wiatr nie porwie. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh,hej ;) No widzę ,że generalnie to w naszej Polsce pogoda nie rozpieszcza-w większości regionów raczej pochmurno,no u mnie w wielkopolsce dziś chyba wyjątek-słonecznie :) minusem jest silny,porwisty wiatr...:o Ale wiecie co? im zimniej u nas tym bardziej cieszę się,że lecę do Turcji :D na to ciepełko,słoneczko...:classic_cool: Jeszcze tylko...15 dni :) i razemz Kwiatuszkiem lecimy Wam pomachać specjalnie :) przygotujcie się na falę pytań odemnie typowo przed wyjazdem... :D jeszcze troszku... Buziaczki...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesik
Witam wszystkich baaaaardzo słonecznie wbrew temu co za oknem :( A ja nie wiem jak się robi stopki ?? Może mało turata jestem, ale nic takiego nie rzuca mi się w oczy. Do Turcji najszybciej lecę chyba Ja ;) - 1 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Drugi dzien pod rzad w pracy do d....:O Po prostu jakis koszmar! Mam dość. A dzisiaj kumpela zadzwonila do mnie prawie z płaczem, ze ma depreche z powodu pogody i swojej szkoły i czy patrzyłam ostatnio na oferty. Znowu sie napaliłam....ale jak zobaczyłam te oferty to juz mi przeszło :O nic ciekawego i wszystko drogie. A ja powyzej 900 zł nie zapłacę :P hi hi Pogoda u mnie dzisiaj nawet nawet. Rano wygladało, ze jest zimno, wiatr itp po czym jak wyszłam na balkon to doznałam szoku bo było ciepło i tak cały dzien zostało, tylko wiatr, ale bez deszczu. Czarna Kobra super! Fajnie, ze Marmaris tzn. Icmeler to jakies 6-7 km od centrum Marmaris, ale mozna tez przejsc promenadą. Zreszta jezdza busiki. Koniecznie ale to koniecznie jedz zobaczyc lagunę w Oludeniz. Naprawdę warto. A na wycieczki polecam Tobie biuro Estun Tours kolo pomnika Ataturka. I jednak all incl. - to zaszalałaś. ZObaczysz, ze to sie zwroci, tym bardziej, ze to 2 tygdonie. Nie bedziesz załowac. Kwiatuszek Ty sie "pomarańczami" nie przejmuj. Nie reagować to najlepsza broń. Crazy woman a moze Egipt polaczony z rejsem po Nilu? Z firsta np. ;) Tesik zeby zrobic stopke musisz najpierw zaczernić swojego nika. Wejdz u gory w Preferencje i tam załóz hasło i nika. Wtedy musisz sie zalogowac i wejsc znowu w preferencje i tam masz taka rubrykę stopka i wpisujesz co chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrrrra, udało się A ja myślałam, że kolor jest uzależniony od ilości postów czy coś w tym guście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie Tesik, wpisz jeszcze hotel jak mozesz. Te stopki są naprawdę super, ja bym Was tu wszystkich nie zapamiętała kto gdzie kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesik wiedziałam,że coś mi nie pasuje,że dopiero 08.07:P także sorki! i witaj wśród zaczernionych ze stópką Czarna Kobra ta laguna to bajka!!!:D mam zdjęcie/a Ja się przemogłam,zebrała i wyszłam po ostatnim tutejszym poście iii...po jakiś 10-15min przejaśniało:) i generalnie ku mojemu zaskoczeniu nie było zimno nawet przy tym wiecznie padającym deszczu nie pomyslałabym,że może byc na tyle przyjemnie,a teraz już kończe o pogodzie,żeby nie zapeszyc bo jest cisza:P Pariss z pierwszego egz mam 4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi super! Gratuluję 👄 To na ile wyników masz czekac jeszcze? A pogoda tak jak mowisz. Niestety gdyby nie ten deszcz i chmury to sloneczko by ladnie grzało, w koncu jest czerwiec wiec nawet przy deszczu moze byc ciepło. Tylko po co ten deszcz? :O Lato ja chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest dopiero pierwszy wynik na 4 :O masakra! kupiłam na dzisiaj lotka:P hehe 8mln w końcu a mi wystarczy1/3:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi to gratuluje egazaminu. A ja ide zrobic sobie drugi litr koktajlu truskawkowego. Od kiedy Pariss podsuneła pomysł nie mam umiaru. Własnie sie dowiedziałam ze moj hotel podzrozał o 600 zł. Naszczescie mnie juz to nie dotczy poniewaz GTI ma obowiazek mnie o tym powiadomic na 21 dni przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi ja tez kupiłam lotka. Czekam na kasę ;) apartament w Turcji bym sobie kupiła np. i otworzyła tam sklep z ręcznikami :D :D :D Wyćwiczyłam sie juz i jestem gotowa do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam sobie stopkę bo każda ma cos wiecej w opisie a ja taka bida ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×