Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Aha - no to weźmiemy większą, bo na dwie osoby 0,5 może być mało hehe jeszcze raz wielkie dzieki Pariss 👄 Nie wiem jak ja bym ten wyjazd w ogóle zorganizowała gdyby nie Twoje i innych dziewczyn oczywiście też, rady i porady, praktyczne wskazówki.. Bezcenne wiadomości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja ciagle chodze nie dospana. W pracy przysypiałam teraz tez padłam o 18 i wstałam przed chwila i zastanawiam czy juz nie pasc do rana. Tam spałam jakies 3 h dziennie miedzy 9 a 12 hihihihih i teraz chyba wychpdzi zmeczenie materiał. Co do funtów to nie był nawet wywieszone ze w POlacy moga a jak sie zapytalismy to pan powiedział ze nie mozna. a ktora mi jeszcze pomoze z tymi dwoma pozostałymi piosenkami a piracja przesle na maila w formacie mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek dorwałam ksiązke dr Dukana i sie zastanawiam czy nie zaczac tej dietki, ale powiedz mi czy jak zrobię kuracje uderzeniowa np. przez tydzien i nie zrobi kolejnej to kg wrócą? Ja bym chciala tak z 5 -6kg schudnąc bo wiecej nie chce za bardzo. Masz jakies jadłospisy przykładowe zeby podesłac na poczte? cO mogłabym jesc zeby mi sie nie znudzilo? Zapytam siostry czy nie ma tych piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapomnialam Wam powiedziec, ze u mnie w pracy mamy nowego pracownika i jest superowy, szkoda, ze niski (tzn. mojego wzrostu wiec dla mnie niski), ale ogólnie ciacho ;) Portugalczyk ;) Wykosił wszystkich (zreszta nie mial kogo bo umnie same przeciętniaki ;) ) Idę spac chyba, rano musze wstac i pranie zrobic. Zgapilam sie bo moglam po pracy a myslałam, ze bedzie padac. Iyi geceler 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. Na poczcie fotki mojej plantacji ziółek itp. Kwiatuszek ja też trafiłam na sytuacje gdzie podczas przylotu do Anatali okienko wizowe z Funtami było nieczynne . \\Pisałam o tym po powrocie. Tak poza tym u mnie burze i deszcze i żyć się nie chce. Upijam się i idę spać. Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry śpioszki U mnie od rana słoneczko świeci ale jest chłodno bo tylko 16st. Ja już się wyspałam i zbieram się do sprzątania. To na tyle z rana 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim :) przyszłolecaca do Alanyi---> biuro podróży z którym lecę do Alany to Triada.. BoBo u mnie w GD tez niewiele więcej na termometrze bo 17stopni i już chmury zaczynają się kłębić :( jak to w weekend.. Pozdrowienia 👄 buziaki i miłego weekendu ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ja juz poprałam. Pogoda byle jaka poki co. Wieje, chlodno 22 C, i swieci slonce. Ciekawe jak bedzie wieczorem bo ide z kolezanka na piwko na bulwar. Mam caly dzien na wymyslenie garderoby :P Milego weekendu 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo a Ty juz zdazyłas sie upic i wyspać? Zdolniacha :) Crazy woman ode mnie lecą przejasnienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzięki Pariss --> zobaczymy czy nie zboczą z kursu ;) i dotrą do GD :P Miłego wieczoru w takim razie - bawcie się dobrze :) ja to już nastawiam się na wieczorno - nocne szaleństwa w Alany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris-jak się pije dobre trunki to tak się ma. W pracy awansowałam więc musiałam to uczcić wieczorem z mężem. Pogodę Waszą morską już widziałam na tv meteo. Mimo tego życzę miłego dnia. Crazy-woman życzę udanych szaleństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczynki ze nic nie pisze ale ja jeszcze nie moge dojsc do siebie. Ciagle spie. Prania jeszcze nie zaczełam a jeszcze musze pojedzic do sklepach za rurka do pływania i cos mi sie zdaje ze dzis nie zrobie nic. O 1 w nocy rozmawiałam z Alanyia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) a u mnie niestety od rana pochmurno i deszcz,ech piękne lato!!! a jest sobota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie wychodzi słonko tylko nie wiem na jak długo. wódka na bezcłowej jest tania !!! litr np. smirnofa 30 zł. więc bez przesady :) Bobo pięknie kwiaty widać dobrą rękę :) Kwiatuszek myślałam, że jesteś na wojennej ścieżce z Alanyą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky oj działo sie działo mało co mnie z dyskoteki nie wyrzucili poniewaz dałam upust swoim nerwom ;). A co do wodki to ja gorzka zoładkowa 0,7l kupiłam za 23 zł. Ogolnie tania jest wdoka na okeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek- proszę nie załamuj się,jutro będzie lepiej🌻 👄. Milka- pogoda ostatnio płata figle, nic na to nie poradzimy. Fannky-dzięki , troszkę serca w to wkładam nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy,w Katowicach Pyrzowicach wódeczka jest bajecznie tania :) około 17 za dużą,nie pamiętam dokładnie ile ale bylam pod wrażeniem,papierosy tansze o 2 pln na paczce,limitów raczej nie ma,bo Turcja nie jest w Unii,limity są dla Unii w Unii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo mieczyki cudne a Pani od mieczyków.....:) Nie wiem jak u Was na wolnocłówkach ale u mnie naprawdę jak zawsze patrzę na Żubrówkę czy Bolsa to kupię taniej u siebie w sklepie czy w realu. Chyba, ze cos sie zmienilo, ale nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dla Crazy stronka Baltony: http://www.baltona.pl/main/pl teraz są akurat promocje lipcowe i np. litrowa Żubrówka kosztuje 44 zł ale normalnie 48 wiec w sklepie jest taniej. Żołądkowa czysta za 45 zł. Trzeba patrzec na ceny dla EU. Kwiatuszek zaraz poszukam radia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna muza leci w tym radio Viva. Posłuchajcie sobie chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde!!!!! Pogoda sie rozkrecila oczywiscie nie w tą stronę co trzeba! Pada i leje na zmianę 😡 ale za to wlazłam w spodnie z przed 3 lat. Jakis cud! :D A zimą byly ze tak powiem baardzo opiete. Poszłam na wagę a tam nastepny kg w dół. Tak samo z siebie po prostu. Jakbym jeszcze zastosowała dietkę Kwiatuszka to bym zgubila z 5 i bylabym laska normalnie ;) :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką mam fajną pogodę,4 raz popadało , grzmi i w dodatku zaświeciło słoneczko.Typowo letnia pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam w pyrzowicach alkohol jest dość tani :) Pariss ja też 5 kg bym chciała w dół, ale ostanio stwierdziłam, że już nigdy tego nie zrzucę :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba!!! Witam wsztskich:)Wrócilem dwa dni temu ale pisze dopiero teraz. Ehh...co tu duzo pisać?Turcja jest piękna....i miato w którym bylismy-Alanya.Posiada swój urok i klimat.Coś pieknego....:) Wiem jedno,że napewno tam jeszcze wróce.... Hotel:Hedef kleopatra Golden Sun 3* Myśl,że dla niezbyt wymagających może być,a jedzonko?hmm...bez rewelacji,ale głodni nie chodziliśmy,błlo dużo warzyw,owoców,jak i różnych słodkosci:)Obsluga hotelowa bardzo miła i nie można na nią zbytnio narzekać...:)pokoje ok.Ogólnie hotel można polecić:) Generalnie móglł bym się naprade rozpisać ale kto jeszcze nie był to sam zobaczy....:) Aha jeszcze jedno-lecieliśmy z biura Wezyr i naprawde polecam:) Pozdrawiam waszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nocnie i właściwie już niedzielnie też moge ;) tools witamy witamy:) fajnie,że Tobie również się podobało i wróciłeś zadowolony,a co jeszcze ważniejsze,że zamierzasz wrócić:) reszte Dziewczynek serdecznie pozdrawiam!!! weekend mam pracowity to dlatego mnie dziś nie było.. iyi geceler i günaydın ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×