Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Snikers za 1799 zł masz też hotel Green Natura Resort w Marmaris. Musisz poczytać opinie na forach, któy Tobie lepiej pasuje. One są niedaleko od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green Natura Resort tez jest fajny, a skoro te oferty sa jeszcze na stronie to chyba znaczy,że są aktualne? mam nadzieję...zupełnie o tym nie pomyślałam. Myslaałam,że jak pojdę do biura podrózy to od razu coś sie znajdzie:P PARISS dzięki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snikers, jak jest na stronie to znaczy, ze w biurze powinno być. Tylko to pozniej roznie jest z miejscami w samolocie bo tego na stronie sie nie dowiesz. Takze jezeli cena Tobie pasuje to ja bym rezerwowała. Chociaz w Jecie to raczej zawsze są miejsca. Poczekaj do poniedziałku jesli chcesz Green Natura to moze po południu dadzą jakiegoś lasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo nie czekaj do poniedziałku bo w Jecie dali wczoraj tego super lasta wiec kolejny moga dac dopiero w srode albo we wtorek. No chyba, ze lubisz adreanlinę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahya
A był może ktoś w Turcji w okolicy Okulcalar?? To jakieś 30-35 km od Alanii. Bo wybieramy się tam za tydzien z mężem i chciałabym się czegoś dowiedzieć. Będziemy mieszkać w hotelu Holiday Garden. Był tam ktoś może?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
Witam wszystkich bardziej i mniej stałych rozmówców, a w szczególności Pariss ;) dzięki której poznałam dużooooooo różnych ciekawostek , ale jednak mam tez wielka prośbe, a mianowicie czy znasz(cie) bądź masz(cie) jakieś informacje nt hotelu 3* kleopatra west? generalnie jest to wycieczka 2 tyg((wylot 17 wrzesień wrocław) all inclusive, do Alanii ,jedziemy w 3 (only girls :) i wyniosło nas 1714zł/os z alfa star decydując sie na ten hotel wiaodmo,że nie oczekujemy luksusów najważniejsze by było przyzwoicie...bo niestety zaraz po wyborze weszłam(zupełnie niepotrzebnie!!!;( )na jakieś forum i zobaczyłam bardzoooo różne opinie, większość negatywnych albo to narzekali na biuro i organizacje albo na warunki w hotelu(co prawda, tak zupełnie moim zdaniem,wiele opinii było znacznie przesadzona)..ale wiadomo niepokój został zasiany;/...na dodatek wczoraj zorientowałyśmy sie z koleżanką, że zaczął sie ramadan...ja akurat nie wiedzieć czemu aż tak bardzo sie tym nie przejęłam, bo skoro to miasto zdecydowanie turystyczne, to nie wydaje mi się tak na chłopski rozum;p" ,żeby były jakieś znaczne utrudnienia i czytając pare postów wstecz sama tak potwierdziłaś Pariss ;) ale jesli cos Ci przyjdzie ciekawego do głowy jak to jest w tym okresie i inne wskazówki co do hotelu to plisssss napisz, bede bardzo wdzięczna ;) z reszta jak wszyscy których uspokajasz;) na razie tyle choć nie wiem czy i tak nie za dużo, przynajmniej jak na początek :p pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek będę rezerwować...mam nadzieje,że bedzie jeszcze aktualne lub znajdzie sie cos innego. Mam nadzieję,że pogoda dopisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahorka
Jak byłam w biurze podróży po wycieczkę do Turcji to Panie sprawdzały praktycznie z każdego biura: Triada, Pegas, Exim Tours, Sun & Fun i kompletnie nic nie znalazły albo ceny były bardzo duże. W sumie my do tego Egiptu lecimy za 2500 tyś na 2 tygodnie all, a kolega ten sam hotel na 7 dni ma za 1999 zł :/ Więc bez sensu lecieć na tydzień. Dołożyli nam transfer na lotnisko i z lotniska za darmo :))) Już nie umiem się doczekać. Dzisiaj poszłam po Rosmana po olejki do opalania W sumie dużo nie kupiłam bo filtr 50, 30, 30 do buzi, po opalaniu, krem do depilacji, szampon, szczoteczkę do zębów nową, antyperspirant i poszło 140 zł:/ a jeszcze nigdzie nie poleciałam hihi ale co tam raz się żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahya w Okulcalar nie byłam. Stamtąd masz tyle samo drogi do ALanii i do Side więc warto się wybrać do tych misteczek na cłodniowy spacer czy zakupy do Alanii (w Side nie ma takiego wyboru). Blisko bedzie tez do wodospadów w Manavgat, jakiś rejsik można wykupić. Frogi poczytałam opinie i.......................jesteście młode, wybawicie się, gwarantuje wam, ze mimo jakiś mankamantów to beda wasze wakacje życia ;) nie ma co się przejmować na zapas. macie blisko do plaży. Ramadan wogóle nie ma na nic wpływu. Wszystkie knajpy i dyskoteki są normalnie pootwierane do 24, 1 w nocy. (disco do 4 rano). Jak się kończą dyskoteki w porcie o 4 rano to podstawiane są takie ciężarówki i busy, które zawożą chętnych do dyskoteki Auditorium. To w stronę Mahmutlar, koniec Obagol, w lewo pod górkę. Dyskoteka jest zajebista. Ja tam byłam kilka razy w 2004 r. - myślę, ze wiele się nie zmieniło. Pilnujcie drinków na dyskotekach i umawiajcie się z samymi bogatymi łepkami a nie żadnymi kelnerami czy nie daj boże obsługą z hotelu! Snikers czekaj do poniedziałku do popołudnia jakby co. Patrz na Jeta. Jaki wybrałaś w końcu? Naturę czy Grand Pasę. Zazdroszczę Tobie, zresztą Wam wszystkim zazdroszczę, ja chyba uschnę przez zimę :O :O :O POgodą wogóle się nie martw. Lepiej wyciągaj wszystkie letnie ciuchy to sobie w nich pochodzisz podczas naszej jesieni. Mahorka transfery to są w cenie Kochana :) jak tak powiedzieli to jakiś chwyt. A zakupy dodatkowe niestety pochłaniają sporo kasy. Jakby to podliczyć to by się nie uwierzyło, ale co tam :) Planujesz jakieś wycieczki na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahorka
Tak jak najbardziej wycieczki są wskazane. Prawdopodobnie zakupimy: Górę Mojżesza i Klasztor św.Katarzyny, Safari, nurkowanie, może wyspę Tiran :) Nie mam pojęcia czy jechać do Kairu lub Luxoru bo to podobno męczarnia i nic specjalnego ale z drugiej strony być tam i tego nie zobaczyć hmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi, ale Ci zazdroszcze Babo!!! Bo ja do tej pory żyję wspomnieniami z Alnii! Wybawiłam się za wszystkie czasy!!!! Cudnie było! Też byłyśmy same laski - tylko że 4 ;) Nie weim co to za hotel, ten Twój, ale gwarantuję Ci, że dużo w nim czasu nie spędzicie :P My zaglądałyśmy do hotelu tylko po to, żeby się rpzebrać, ewentualnie \"zrobić na bóstwo\" i ruszać na miasto :P No i czasem zdarzało nam się spać w hotelu :P Nie no, żartuję - spałyśmy u siebie codziennie, żeby nie było :P Ale bardzo mało spałyśmy :P Są tam takei dwie bardzo znane dyskoteki - Robin Hood i Havana - ta druga bardziej mi przypadła do gustu ;) A jeśli trafisz na knajpkę Mambo Bar, to zatrzymaj się tam na chwilę - kelnerzy tańczący na barze to niezapomniany widok :P Dobrej zabawy życzę! (zabierz mnie ze sobąąąąąąąąąą!!!!!! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi w moim poście masz moj email, jak się czegoś dowiesz na temat Naszego hotelu to napisz bo widzę że lecimy do tego samego hotelu, tylko ja z Poznania i 1.10 , ale zahaczymy o siebie. Pozdrawiam i do zobaczenia w Alanya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
wpadam tylko na króciutko - póki co ;p -gdyż tak pięknego słońca nie można ominąć mając wolne i nie iśc na basen ;))) no i wiadomo przed Turcją ;))).... bardzo dziękuje za wasze odpowiedzi, oczywiście jak coś przyjdzie komuś do głowy jeszcze to piszcie, bede wdzięczna ;D pozdrawiam was kochani gorącooo ;) do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,a ja sie wkurzyłam, bo jeszcze wczoraj ten hotel co chciałam był 400zł tanszy,a dzisiaj juz droższy...podnieśli cene? Nie no, niedobrze:( W poniedziałek miałam rezerwować,a tu niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snikers nie wiem dlaczego tak zrobili. Prawdopodobnie była promocyjna cena z gazetki sobotniej (z poprzedniego tygodnia) i dzisiaj się skończyła. ZObacz hotel Ayderia jest co prawda 4* ale w cenie ok. 1900 zł. W Alanii jest też dobra 4 w samym centrum, zajebisty hotel Grand Zaman Garden, jest w ofercie Scan holiday, sprawdz sobie czy Tbie pasuje, tylko tam są loty w środy. Jak nie to zostaje Tobie Green Natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 1900 to juz wolę ten 5*, który mi podrożał, bo jest własnie w takiej cenie. Jeszcze nie wiem, chyba w poniedziałek pojeżdze po biurach i może znajde cos równie fajnego, jak tamta oferta. zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://globetrotters.com.pl/hotel/turcja/kleopatra-west.html http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20943&w=76945077 http://www.holidaycheck.pl/hotel-oceny+hoteli_Hotel+Kleopatr... nie wiem czy czytałaś już to powyżej, ale nie przejmuj się. Ja nie raz się przekonałam, że ludzie przesadzają. Byłam w fajnych 3* a jak czytałam opinie to jakbym była zupełnie gdzieś indziej. Wszystko zależy od nastawienia. Wakacje nie są po to żeby się przejmować i martwić tylko żeby sie bawić i cieszyć słońcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ci Pariss, bardzo mi pomogłaś.Ja też tak myślę że głównie to nastawienie człowieka w tym wszystkim najważniejsze. Mam nadzieję że pogoda mi dopisze i wcale tego Hotelu nie będę oglądać. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze. Nie ma co martwić się na zapas. W czerwcu byłam w hotelu Sunmaris w Marmaris. PIerwsze wrażenie było nieciekawe, ale po 2 dniach przyzwyczaiłyśmy się i było ok. POwiedziałyśmy obsłudze co nasm się nie podoba co mogliby zmienić i potem juz wszystko grało. Pościel była codziennie zmianiana, w łazience leciała ciepła woda, na stołówce można było się najeść. CZego chcieć więcej? Tymbardziej za 699zł/tydzień. Co prawda ta akurat trójka była najgorsza z tych wszystkich w których byłam w Turcji, ale i tak było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o pogodę to wogóle się nie martw! nie ma obaw żeby nie było słońca w Turcji we wrześniu. Jeszcze o godzinie 19-20 będzie 30 C, zobaczysz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ,dziękuję jeszcze raz, a powiesz mi jeszcze czy można wziąć jakieś leki na pierwszy lot w życiu.Mam na myśli mój strach. A czy jakiś aviomarin dla komfortu ???...no wiesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym niestety Tobie nie pomogę bo ja uwielbiam latać. Aviomarin możesz wziąść i może jakiś syrop uspokajający albo tabletki. Nie wiem naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eszesz
"Pilnujcie drinków na dyskotekach i umawiajcie się z samymi bogatymi łepkami a nie żadnymi kelnerami czy nie daj boże obsługą z hotelu!" Dlaczego? Pytam z ciekawości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
niestety moje "później" przerodziło się nieco dłuższe...z basenu wyszły nici, bo zamknęli, a taka pogoda!;( no ale nic zaczynam żyć juz tylko myślami o Turcji i pomimo tych nieszczęsnych opinii o hotelu mam nadzieje, że damy rade...ale na wszelki wypadek możecie trzymać kciuki żeby nie było tak źle.. BoBo63 -ja tez byłam podłamana, ale staram sie o tym nie myśleć, wiadomo,że są różni ludzie i w sumie sama byłam na siebie wściekła,że coś mnie podkusiło żeby zobaczyć, co innego jakbym zrobiła to przed podjęciem decyzji( bo wraz z moimi koleżankami podjęłyśmy w ciągu niecałej godziny :) hehe ),ale było minęło.Na pewno dam znać po powrocie, bo wracam 1.10 i od razu na zajęcia;(... Na podróż to nie wiem czy środki na problemy lokomocyjne pomogą więc myślę że bardziej coś na wyciszenie,nerwy;) musimy dać rade! Jak teraz zobaczyłam te 2 zdjęcia -ohydne!!- z jednego linku podanego przez Pariss to znów mi wrócił wielki niesmak,buuuu ale dobrze że ide zaraz spać... Jednak żeby zakończyć pozytywnie :) po raz kolejny sprawdza sie powiedzenie,że "podróże kształcą" ,a za rok bedę mądrzejsza przy wybieraniu ;p madzieeek-> gdybym tylko mogła Cie zabrać ;p hehe i dzięki wielkie za reszte informacji, pozdrawiam ;) Pariss jak będziesz miała jeszcze coś na pocieszenie to bardzo chętnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eszesz ----> chłopaki z obsługi są zazwyczaj nic nie warci (co prawda z drugiej strony większość Turków). Nie mają za wiele kasy, turystek mają na pęczki, nie mają czasu o normalnej godzinie bo długo pracują. Poza tym muszą się czaić z wychodzeniem z tursytami z hotelu bo mają zabronione. Wy pojedziecie a oni beda z nastepnymi dziewczynami się umawiac. Ja nie mam nic do nich, ale to lovelasy,pewni siebie, krętacze - wszystko co mówią i robią trzeba dzielić na 4 i traktować z przymrużeniem oka. Z kolei z chłopakami, którzy są właścicielami sklepów można pojechać zobaczyć okolice bo mają samochód. ZAwsze mają czas, chcą się pokazać z dobrej strony. Nie ma sensu zadużać się w Turkach jakichkolwiek bo oni wrócą po sezonie do domu i zacznie się szare życie z rodzicami, na studiach, z Turczynkami, i esemesowanie z 10 \"koleżankami\" z wakacji. A na drinki trzeba uważać wszędzie gdziekolwiek w Europie czy na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi -- ja wylatuję 1.10 to się nie spotkamy w Alanya. Czytałam też wszystkie opinie na temat naszego hotelu i powiem Ci że negatywnych opini o nim jest 5, może siedem. Na 10000000 turystów którzy odwiedzili ten hotel to znikoma może nawet 0,00001% niezadowolonych. Będzie super już to wiem i z takim nastawieniem tam polecę czego wszystkim życzę. Hotel to nie priorytet w wypoczynku. Mam nadzieję że odwiedzę kilka wspaniałych miejsc w Turcji jak : Kapadocja i Pamukale więc do du-y z hotelem. Życzę ci Bardzo udanych występów w Alanya i udanego wypoczynku. Dziękuję za wszystkie rady i te na GG też. Do poklikania po powrocie, Ty niedługo wylatujesz więc , miłego lotu. Ja tu jeszcze zostanę przez parę dni i może ktoś nowy dołączy do forum kto właśnie wrócił z K W .i opowie nam jak to faktycznie jest. Myślę że napiwki dużo pomogą. Pa Pariss --Ty jesteś naprawdę the best. Przeczytałam po nocy wszystkie 64 strony forum i widzę że wiele masz za sobą i bardzo jesteś, takim jak ja, potrzebna, szkoda tylko że jest tu taka mała liczba uczestniczek. Ja troszkę podróżowałam , ale wyłącznie po krajach EU Niemcy, Dania, Holandia,dobrze znane Polskim turystom i wszędzie byłam autkiem. Jeszcze nie wróciłam i nie mam swojej opinii na temat Turcji i pierwszej mojej dalekowschodniej wycieczki ale planuję już na przyszły rok Tunezję. Czas wreszcie oderwać się od obowiązków i zwiedzić troszkę Świata. Bo życie nie trwa wiecznie i może nam go zabraknąć a tak wiele jest do zwiedzania. Pozdrawiam wszystkie i przyjemnych wojaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo tylko pamiętaj o ramadanie w nastepnym roku, bo w Tunezji go odczujesz :) a może lepiej Egipt i rejs zamiast Tunezji? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×