Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

na niczym nie moge sie skupic i w efekcie siedze i sie nudze. Ksizki mi sie czytac nie chce do sklepu nie moge isc bo musze siedzec w domu, TV mnie nudzi, posprzatałam hehe na robienie obiadu dla mnie za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzątałam całe mieszkanie i padam na twarz. Nareszcie siedzę. Teraz sie trochę ponudzę ;) i poczekam na Bobo. Marzycielka ja po zdjeciach widze gdzie jest polozony hotel ;) Kwiatuszek ja na tą stronkę wpadłam przez stronkę do kamer. Tutaj jak zejdzie sie nizej po lewej to jst Alanya 360 i weszłam i zobaczyłam ulicę która chodziłam wiecznie do portu. Normalnie sklepy rozpoznaję. Są dwa moje rewiry pokazane. A na tym shopping2 chyba gdzie taki samochód stoi szary to tam dalej ma sklep nasz znajomy jubiler do ktorego zawsze idziemy na plotki i siedzimy z nim przed sklepem a ten gania małolatów to po kawę to po herbatę to po colę ;) Nie mowię juz o tym, ze mamy pol sklepu pomierzone czasami :) Kari fajnie masz z ta torebeczką. Niech się Tobie dobrze nosi. Jak powiem mojej kumpeli to sie zdziwi. Ona mowi ze nie mam w zadnym wypadku kupowac jej w USA bo tylko ona moze taka miec w Gdyni :D :D Szazza myslisz ze naz nie rajcuje? Mylisz sie. My sie tym bedziemy maltretowac jeszcze cały nastepny rok i wspominac, wspominac.... Frogi 👄 Kwiatuszek ja juz zjadłam bo spaliłam kalorie przy odgruzowywaniu mieszkania - jak to mówi Dżunia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo juz pewnie pomalutku udaje sie w strone kamerki. Zaraz wejde i bede jej wypatrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
No jasne Pariss,Ty jesteś niezastąpiona:) Teraz czekamy na Bobo:),ale emocje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta jak tam kamerki działają? Ktos tam sie zbliza widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są jesto Bobo i Waldi :D :D zaraz pisze jej smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Machali nam widzialyscie? Zadzwonila do mnie i pytala czy ich widzimy. Ja mowie, ze ja widze tylko ją i Super Mąz tez sie pokazał i machali, ale fajnie. A z tego podniecenia to zamiast do niej to wysłałam smsa do mojego kolegi tez na B. :D :D hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
WIDZIAŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja prawie piszczałam i klaskłam w dłonie. Jak by to ktos mnie ogladał to by sie zapytał czy mam 3 lata hihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek ja tez, az moja mama przyleciala i patrzyla :D :D Jaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
pobeczałam się!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
ja też pomacham,ale kiedy? ale napewno pomacham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampersiara
Też widziałam jak machali haha, ale fajnie, jest fajna zabawa. Wiecie może po ile są buty w sklepach markowych chodzi mi o nike. I jak tam w ogóle wyglądają ceny ubrań ? Wiem, że to już pewnie było, ale powiedźcie mi gdzie warto pójść jakich dań i drinków spróbować, nie chcę mi się szukać bo jestem zbyt bardzo podniecona wyjazdem, piore, pakuję, prasuję bo we wtorek już wylatuję. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzycielka ja prawie tez. Kiedys Tobie tez pomachamy, zobaczysz. Bedziemy czekac. ...Jestesmy zakrecone 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie rozgladał sie tam za ciuchami mrkowymi. Genrelnie jest tak sobie. Tanio jest w Istabule a nie w miasteczkach turystycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
Tak,to takie pozytywne zakręcenie:) Tak mi mów Pariss,to jakoś przetrwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pampersiara markowe ciuchy są w Turcji drogie, ceny bardzo porównywalne do naszych. Poza tym mało jest takich sklepów. Wiekszosc to podróby a tego to pełno i mozna przebierać. A co do kuchni to przeczytaj moj watek na karawanie i zapisz sobie szczegolnie nazwe Kebap Iskender i Ali Nazik ;) http://tnij.org/dhtt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
Uciekam,jadę z rodzinką do Gniezna na małe zakupy,pa miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzycielka 🖐️ udanych zakupów. Pampersiara drinki to raczej są takie jak wszedzie. A wszystko zalezy od barmana co tam wymodzi ;) Zjedz tez lody, ale po kilku dniach jak juz przyzwyczaisz żołądek do ich jedzenia. Tam na ej stronce tez dawałam linka jak wylada podawanie lodów "po turecku" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia3000
witam:) gdzieś wyczytałam pytanie na temat hotelu Plaza w Alanya. Ja tam byłam dwa lata temu, hotel położenie ma super, przy samym porcie, kto był w Alanya wie o czym mówię:) mieści się zaraz przy pomniku atatiurka w samym sercu Alanyi. Wnetrze nie zachwyca, słyszałam na temat hotelu różne opinie, z przewagą tych gorszych, mi zależało jednak na dobrym położeniu i byłam zadowolona. Jak jeszcze macie jakieś pytania w tej kwestii to zapraszam:) chętnie odpowiem (jeżeli będę potafiła:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampersiara
Dzięki dziewczyny za te wszystkie wiadomości. anusia mam do ciebie pytanie, jak byłaś tam w tym hotelu Plaza to czy był tam sejf? czy w okolicy jest tam jakiś bazar, sklepy i gdzie polecasz iść, zwiedzać. I jak możesz to streść ogólnie jak tam jest i w ogóle . A odnośnie tego hotelu to w tym roku był odnawiany i remontowany, więc może nie będzie aż tak źle. A gdyby kasy zabrakło to czy jest tam jakiś bank Yapi Credit ? A tak w ogóle to uwielbiam pistacje, wiesz może jakie mają tam ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupowałam pistacje ale wcale nie sa takie tanie. Jak byłam w Gazantep na wschodzie to tam pistaje był za grosze ale to rejon który słynie z pistacji i baklavy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fati75
chcialbym sie jescze dowiedziec jak to jest z wnoszeniem/przynoszeniem czegokolwiek do pokoju.. chodzi mi glownie o cos do picia, ewntualnie jakies owoce.. slyszalem ze turcy krzywo patrza na tego typu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia3000
jak już wspominałam hotel jest w samym centrum, masz wszędzie blisko, dookoła sklepy, parę kroków dalej ogromny bazar. okna z hotelu wychodza na centrum miasta, jeżeli zyczysz sobie widok od strony morza musisz dopłacic. plaza kleopatra jest spory kawałek dalej, jakies 20 min drogi. blisko port, a więc też dyskoteki, bardzo miła obsługa hotelu. jak ja byłam to niesety basen był dodatkowo płatny,mimo,iz na swojej stronce pisza, ze nie trzeba płacic. miałam opcję all inclusive, trzy posiłki, przygotowane smacznie, choć mam porównanie, bo byłam tez w Kleopatra Golden Sun i tam było pod względem posiłków o wiele lepiej. na pewno hotel zyskuje pod wzgledem położenia, jak ja byłam, to wiele naszych rodaków narzekało, niektórzy nawet sie przenieśli do innego hotelu. jeżeli nastawisz się na dobrą zabawę, na zwiedzanie to będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia3000
PS sejf chyba był, ale ja nie korzystałam, jest w pobliżu jeden bank, sa tez bankomaty, blisko jest także przystanek autobusowy i znany market, w którym mozna kupic dużo rzeczy jednak nie można tam płacic euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×