Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

halooo oczywiście, że słyszeliśmy, tylko nie wiedzieliśmy że to ta firma :)) słyszałam, że chcą przygarnąć tego psiaka :) będziecie mieli maskotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w tvn24 widziałam, że psiaka przygarnęli jacyś rybacy, fajna psinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Jak tam Kolezanki mrozy Wam pasują? Mi wcale. Dzisiaj ran świata nie widziałam bo tak mi okna zasypało. Pozniej słońce to stopiło a teraz znowu szarówka. Aby do wiosny :) Dżunia psinę przygarneli narazie ludzie z MIR-u, moj Dyrek tez sie niby zgodzil go utrzymywac. Nawet nie wiecie jakie poruszenie jest w mediach. CO chwile ktos dzwoni, wczoraj babka z fińskiej gazety nawet. Przychodzą faksy z podziekowaniami od zwykłych ludzi. Fajnie.... Patrzyłam wczoraj na stronę Jeta i ceny mają nawet nawet, jakby z nich zrobić lasta to moze tak zle nie bedzie. Juz mi sie marzy jakas plaza gdziekolwiek. Milego weekendu!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. podniosę bo topik nam przepadnie w czeluściach kafeterii :) co słychać?? mi przy tej pogodzie nic się nie chce, tylko praca,dom,praca, dom :) czekam na wiosnę !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola ! A ja wlasnie sobie usiadlam z kawą i tak mi czegoś brakuje....i cholera zostawilam telefony w pracy!!! Do jutra bym wytrzymala, ale caly weekend nie dam rady cholera i musze sie wrocic!!! :( 😡 A tak poza tym to u mnie nic sie nie dzieje oprócz pracy. Plany wakacyjne dalej nie sprezycowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja z Frogi ostatnio ustaliłam że jak zmienisz datę na wrzesień to jedziemy z Tobą do Stambułu :P a tak serio to ja bym gdzieś już pojechała, słońca mi się zamarzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaa
Byłam i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky slyszalam wlasnie cos pokątnie o tych Waszych planach ;) Ja też już tęsknię za latem i to bardzo bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky wybacz nie wytrzymałam i sie przyznałam, ale reakcja nie była zła ;) hihi Pariss 😘 Selamlar! p.s.ja chce koniec tego lodu i zimyyyyyy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki a ja wrociłam juz z tego ciepełka. Wkoncu przedłuzyłam sobie o tydzien. Nie moge sie pozbierac. Cagle mi zimno. Nawet sie nie rozpakowałam. Jutro do pracy. Szczerze mowiac podoba mi sie tam bardziej niz tutaj i zaczynam sie głeboko zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kwiatuszku !!!!! Fajnie , że wróciłaś cała i zdrowa a co najważniejsze zadowolona. Jak już troszkę odpoczniesz to będę miała do Ciebie kilka pytań OK???????? Pozdrawiam też resztę koleżanek i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten czas leci Kwiatuszek dopiero leciała a już tyle czasu minęło :) dobrze, że jesteś już cała i zdrowa i pewnie opalona :) jak już się zaaklimatyzujesz to możesz na pocztę wrzucić parę tych słonecznych zdjęć :) niech chociaż na obrazkach na nie popatrzymy Frogi, może to ten nasz urok osobisty tak na nią podziałał :D mam nadzieję, że się przychyli do naszych planów :P ja jeszcze tydzień i welcome london :) już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky wiecie co az taka opalona nie jestem bo jak nie pracowałam to w dzien spałam dopero wychodziłam po 17 jak juz było chłodniej a w pracy nie mogłam ganiac za bardzo rozneglizowana. Ale zdjecia postaram sie jeszcze poumieszczac na nasza poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salam alejkum Kwiatuszek! 🌼 CZekam na zdjęcia z niecierpliwością. Wszystkie wyczekujemy tutaj jakiegoś słońca to pokaż nam je chociaż na zachętę ;) Ogólnie jak było? Jak praca się Tobie podobała? Jak ludzie? Prezenty się podobały? Frogi załamałam się. We Wrocławiu bedzie moj Armin van Buuren 10 kwietnia a ja nie mogę jechać choleraaaa!!!!!!!!!!!!!! Normalnie bys miała mnie na karku i jeszcze musiałabyś ze mną tam pójść a tak oczywiście moja prześwietna koleżanka z pokoju nie da mi tego zrealizować :( A tak bym sobie posłuchała takich dancowych kawałków: http://www.youtube.com/watch?v=bWnXX6h1-7g Pozdrówka 👄 http://www.youtube.com/watch?v=1-Ok7VDFcEk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia zaraz powinnym byc na poczcie. Narazie tylko tyle. Mam jeszcze dwie nowiny ale to juz tylko na prwatnym mailu ;-) gdyz zbyt wkurzaja mnie jakies pomaranczowe prostackie posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek pisz czym prędzej bo ciekawa jestem :p Fajnze zdjęcia. Mi na piramidę nie pozwolili wejść :( nie ma to jak mieć znajomości ;) widzę, ze towarzystwo dopisywało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też zaciekawiłaś, pędzę na tego maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss wysłałam maila na twoja prywatna skrzynke tylko cicho sza. Mam nadzieje ze nie upadniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo dawaj bo już byłam na naszej a tam nic nie ma 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky idzie mail do ciebie. Pariss odezwij sie bo ne chce cie miec na sumieniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się skupiłam na tych niusach.:) ale masz rację mało nie padłam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , wieczorowo. Popracowałam troszkę i tyle. Kwiatuszku 🌻fotki oglądnięte , ładne .Pytanka opracuję i pośle na pocztę. Miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku , pytania masz na poczcie. Papa, do jutra. Wszystkim miłej nocy i pozdrowienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kwiatuszku zdjecia też obejrzałam są super ale musiało Ci być fajnie tak tam ciepło zero śniegu a ja z domu sie ruszyć nie mogę bo tak nas zasypało :( ale byle do lata bo 2 lipca też lece do Egiptu do Hurgady to będę się wygrzewać za wszystkie czasy :) Trzymajcie sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merhaba :D jak się nam ociepliło tutaj :P troche słonko i od razu poruszenie ;) zatem WITAJ KWIATUSZKU !!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 lece właśnie oglądac zdjęcia ;) a kiedy jakaś relacja? miłego dnia Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×