Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Wszystkim Forumowiczkom :) ... ...życzę radosnych, zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia! Spełnienia marzeń, udanych wyjazdów i podróży w 2010r i dużo dużo uśmiechu na co dzień! :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wszystkim zycze udanej zabawy Sylwestrowej. Ja juz jade na lotnsko a jutro bede miała słoneczko. Postaram sie wysłac kartki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej kiatuszku hej
uwazaj zeby cie nie sprzedali za wielblady:D a tak szczerze to podziwiam dziewczyny ktore jada w nieznane i do nieznanych ludzi i to jeszcze do muzulmanow, normalnie igraja z zyciem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salam Alejkum Kwiatuszek! Powodzenia!!! 🌼 👄 p.s. ledwo się ruszam normalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek ja też życzę powodzenia. wracaj cała, zdrowa i zadowolona :) a co najważniejsze przywieź nam tego cudownego słońca :)) święta i po świętach :) dziś jeszcze 2 tura gości i będzie po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja zazdroszcze kwiatuszkowi też bym tak chciała, a nie musze czekać do lata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiaiwiawiai
Kwiatuszek porzucil turasa i wyjechal do egipcjanina w ktorym sie zakochala na wczasach, na drugi rok pojedzie na wczasy do Maroka i zakocha sie w marokanie, heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki zimowym wieczorkiem :D widzę, a raczej czytam, że malutkie obżarstwo się wdarło ..... no tak, ale u mnie też to samo, tyle, że ja postanowiłam się troszkę poruszać no i wyruszyłam na lodowisko.....śmiechu było co niemiara, zwłaszcza jak się łyżwy po paroletniej przerwie założyło :D :D :D nie zdążyłam, a właściwie zabrakło mi możliwości (wiem, wiem, tłumaczą się winni) złożyć świąteczne życzenia, ale za to składam Wam super, hiper, luzackie życzonka Noworoczne... no i przyznawać się kobitki, gdzie się wybieracie na Sylwka. Całusiaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze w starym roku;) zycze fantastycznego sylwestra i szczesliwego Nowego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja tam lece z mężuniem na bal a co tam jak szaleć to szaleć hihihi fryzura już jest kosmetyczka też była kreacja czeka ach tylkoszaleć :) moje drogie chciałam Wam życzyć udanej zabawy czy to na balu czy przed telewizorem to nie ma znaczenia bawcie sie cieszcie sie i oby ten nowy rok był jak najlepszy i obfitował w super oferty wczasowe hihi to tak apropo wakacji bo ja nadal szukam fajnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak po wycieczce w Turcji? Pewnie wrócisz szczęśliwa i zadowolona, nie wspominając już o tym, że na pewno też się trochę opalisz, co? Na następną wycieczkę wybierz się do naszego pięknego polskiego miasta Krakowa :) może nie jest tak ciepło jak na południu ale jest pięknie :) Noclegów możesz szukać w fajnych apartamentach oferowanych przez infonoc.pl i wypocząć równie fajnie jak w Turcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki Z okazji Nowego roku życzę wszystkiego najlepszego , zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności ,dalekich podróży ,aby od sylwestra cały rok był ekstra. by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszeń Wam wypchały, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały. Miłego całego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Swietnego urlopu (nie musi byc w Turcji ;) ) , zdrowia i spelnienia wszystkiego co sobie zamarzycie 🌼 Ja poki co mam na Nowy Rok postanowienie, ze od poniedzialku nie jem ZADNYCH slodyczy caly miesiac. Wlasciwie to wogole powinnam nie jesc nic, ale chyba nie dam rady :D hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do powyższych życzeń 👄 tak w ogóle to witam państwa :) gdzie się podziewacie ostatnimi czasy ?? takie tu pustki. Chyba przy tej minusowej temp nikomu w głowie wczasowanie :) za to Kwiatuszek w najlepsze się teraz wygrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nowej przyszlej
tesciowej jest teraz w Aeksandri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi tam minusowa temperatura nie przeszkadza w szukaniu super oferty wczasowej, właściwie to juz chyba znalazłam jak zarezerwuje to sie Wam pochwale :) a tak na marginesie to co sie dzieje z tymi pomarańczkami :/ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Jak to z postanowieniami bywa .....zjadłam dzisiaj z okazji wlasnie postanowienia kawałek sernika i dwa cukierki :P moja silna wola zsotała gdzieś w 2009 r. :D Magdaole pochwal sie gdzie jedziesz. Bedziesz druga zaraz po Bobo, która ma jakis plan na wakacje. Teraz to juz z górki. Zaraz maj i czerwiec bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pariss! Ja nie mam postanowienia noworocznego , robię to na co mam ochotę. Poza tym dobrze, że zaczął się normalny miesiąc i można normalnie pracować. Co do maja i czerwca to masz rację, zleci jak nic. Staram się jeszcze nie myśleć jak to będzie. Pozdrawiam serdecznie wszystkie koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pariss! Ja nie mam postanowienia noworocznego , robię to na co mam ochotę. Poza tym dobrze, że zaczął się normalny miesiąc i można normalnie pracować. Co do maja i czerwca to masz rację, zleci jak nic. Staram się jeszcze nie myśleć jak to będzie. Pozdrawiam serdecznie wszystkie koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej koleżanki tak jak już pisałam wcześniej pochwalę sie Wam gdzie jade na wakacje :) spodobał mi się pomysł Bobo i trochę od niej zgapiłam bo mam zarezerwowane wczasy w Egipcie a dokłanie w Hurgadzie od 2 lipca a hotel to Steigenberger Al Dau Beach już sie nie mogę doczekać :) oczywiście lece na dwa tygodnie bo 7 dni to dla mnie zamało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wam zazdroszczę, że już macie rezerwację. Ciekawe co ze mną będzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki Magdaole- fajnie,że do Egiptu . Ja już będę po urlopie, i zostaną wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda to super wakacje się Tobie tez szykują. Hotel super!!!!! http://www.holidaycheck.pl/hotel-Zdjecia_Steigenberger+al+Dau+Beach+Hotel-ch_ub-hid_148842.html Szkoda, ze nie wybralas w tej kategorii hotelu w El Gounie. Tam to dopiero jest bajka ;) W kazdym razie super hotelik. REwelka! Bobo pamietasz jak rok temu szybko zlecialo od nowego roku do wakacji? oby zime przezyc i zaraz urlop. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja zle patrze czy on jest w El Gounie??? Magda! Ale Tobie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×