Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Witam slonecznie :) W Polsce tez taki upal??? ja sie wlasnie spakowalam i lece na 2 dni do PL pozegnac ;)kolezanke ktora wyjezdza z kraju na dluzej. Oj bedzie ciezko, przy takim upale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari jest ciepło, nawet powiem baaardzo ciepło. Więc z tym pożegnaniem to ostrożnie :P , bo faktycznie może być ciężko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!! Najpierw to odrazu napisze Bobo, ze zdjecia widzialam juz dawno, ale caly czas nie mam czasu napisac, ze dziekuję za słoneczko 🌼. Hotel mialas swietny ;) Kari, bede miec na uwadze kiedys te miejscowosci. A Toledo mam w programie zwiedzania gdybym kiedys sie juz zdecydowala ;) Magda Ty juz niedlugo lecisz prawda? Jesli nie robi Tobie problemu karteczka to ja zawsze jestem chetna :) Jessica hotelu nie znam, zaraz sprawdze gdzie lezy chociaz. Saritas cos mi mowic, ale Ananas wogóle, moze Atlas? Ceny w biurach sie roznia bo to zalezy od biura i od hotelu. Wybralas cos? Na kiedy to ma byc? i skad wylot? Dżunia weź lepiej tą Grecję. Bedzie lepiej niz w Egipcie. Mniej użerania się z wariatami, lepszy klimat, tez jest co robić. Zk89 czekamy na wrażenia, hotel jak hotel Alania to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadłam sie z Wami pożegnać bo już jutro godz. 8.30 rano lece sie powygrzewać, chociaż i u nas już tego słoneczka nie brakuje, także papa i do poczytania za dwa tygodnie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki! Magdaole-przyjemnego wypoczynku! Pariss- dzięki ,ja jak pisałam wcześniej też nie mam czasu przez tą pracę zaglądać częściej.Tak będzie aż do połowy lipca lub nawet dłużej. W pracy mamy co godzinę przerwę po 5 min. a to przez ten upał. Kari - witaj i przywieź nam troszeczkę deszczyku. Dżunia -cześć Pozdrawiam pozostałe i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ widzę że nie tylko ja podczytuję i nie piszę :) ale albo nie mam czasu albo natchnienia :) Magda nie zdążyłam zyczyć ci udanego wypoczynku. Ale mam nadzieję że taki będzie :) a ciekawe kiedy i gdzie ja znowu pojadę :) mam nadzieję że nasze wakacyjne plany z koleżankami z forum wypalą i będziemy szaleć po Turcji niedługo :)) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R. vel B. ??? :)) cholera ale mam zagadkę :) nie wiem jeszcze gdzie ani kiedy pojadę ale dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Pozdrawiam słonecznie znad morza. Wczoraj byla super pogoda, pelna plaza ludzi, pelno ludzi z Heinekena: Niemców, Anglików, Szwedów, Włochów, Hiszpanów. Wszystkie sklepy i knajpy nie nadążają z robieniem i sprzedawaniem jedzenia, bułek, piwa itd. Ale i tak to lubię :D Fajnie bo mają w tym roku ładną pogodę to wezmą ze sobą super wspomnienia z Polski i naszego miasta. A ja po piwku przy plaży poszłam na sziszę i zostałam na bolywoodzkie tańce pomieszane z tureckimi i arabskimi. Było super zajebiście! Napaliłam sie, wybawiłam z Hindusami, Tunezyjczykami i innymi "kolorowymi" nacjami. Nie wiem skąd oni tam się wzięli, Hindusi fajnie się bawią. Faceci tańczyli sami w kółeczku :D Podoba mi się ta knajpa i na pewno tam wrócę. A dzisiaj trzeba sie wybrać na wybory......:O i może wieczorem na spacer na bulwar. Uwielbiam moje miasto latem jak jest pogoda!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ty , scrable mistrzyni.... jaka to zagadka i dla kogo ? dla ciebie ? chyba zartujesz sciemniaro .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha teraz to już naprawdę nie wiem :))poza tym nie scrabli a literaków :P i wcale nie mistrzyni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B. to musisz być Ty :)))))))))) a wiesz po czym się domyślam bo nikt nie pisze mojego nicka w skrócie tylko Ty :P:P:P ale ze mnie detektyw nie ?? :classic_cool: ale kurde ryracz ?? nie mogłeś nic lepszego wymyślić ?? :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja go wymyslilem..... to byla Pozdro swego czasu duzo pisalismy ......;-) Maalutka tez mi dala innego nicka :D z nia wymienilem tysiace postow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris ... tylko uwazaj na przewodnika jezeli bedzie nim pan mario on zadnej pieknosci nie przepusci...ale podobno nie ma sie czym zachwycac ;-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam ryracz w świecie słychać ?? w Hiszpanii ciepło ??:P:P Pariss to stara weteranka więc łatwo mam nadzieję nie da się żadnemu omamić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. to mnie uspokoilas..... toledo piekna miescinka ale warto tez pojehac zobaczyc katedre ktora sobie w gorze dal wykluc franko..... obled w srodku moznaby kaplice watykanska schowac.... a hiszpanii cieplo jak niewiem..... masz racje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Tu Pariss, która nie może spać bo jej gorąco :D Pobudkę mam o 5.30 a przebudziłam sie o 4 i koniec, jestem wyspana. Zapowiada się piękny dzień, jest 17,8 C słoneczko już swieci niemrawo. Lato! ;) Ja zaczynam moj maraton tygodniowy. Codziennie po godzinach :O muszę nadrobić urlop niestety. Dzisiaj jeszcze musze jechac do sklepu bo wczoraj kupilam marynarke ale jak to zakrecona Pariss z przymierzalni wzielam nie ten rozmiar i musze ja wymienic. Myslalam, ze mnie w domu skreci ze swojej glupoty. Iyi gunler Arkadaszki! Milego dnia! i słońca, słońca, słońca 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo7890
mieliście może jakieś przygody zdrowotne podczas pobytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o Turcji Egejskiej? W sumie jak do tej pory, to zazwyczaj wybierałam Riwierę turecką, ale jak zobaczyłam zdjęcia Turcji egejskiej na stronie Bon Voyage, to się rozpłynęłam. Miejsce przepiękne, chyba każdy kto widział, to się ze mną zgodzi - ten górzysty krajobraz w połączeniu z lazurowym morzem wygląda po prostu niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) ja to już odliczam pomalutku.....eh byle bu do piątku, bo w sobotkę , samiuśkim rankiem , lecę do Danii :D :D :D :D Człowiek jest jednak głupolem, ma przed sobą perspektywę szalonych 5 dni urlopu, a bijeeee mu na dekiel.....że hej!!!!! ale to nic, jutro już wtorek :) Pozdrówka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, my z żoną w niedzielę (11.07) lecimy do Alanyi do hotelu Gunes Suntime.Czy leci też ktoś w tym czasie a jeśli nie czy może był ktoś w tym hotelu bo słyszałem o nim różne opinie. Zastanawiamy się jeśli będzie taka możliwość w jakiej części hotelu jest najlepiej , bo składa się on z trzech budynków. A poza tym mam pytanie czy ktoś orientuje się w jaki dzień jest bazar w Konakli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest?
Hej dziewczyny! Pisałam do was jakiś czas temu i pytałam o turków i turcję... Już postanowiłam :) Jadę do Alanyi z koleżanką. Mamy już opłacony wyjazd. Będziemy mieszkać w Arsi. znacie ten hotel? Oczywiście po powrocie skrobnę wam jak się udały wakacje. Nie moge się doczekać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest?
Aha... będziemy od 21.07 do 04.08 Może ktoś będzie w tym czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) ja mam pytanie odnosnie hotelu CLUB SIDAR w Alanii , lecę jutro z Wrocławia. Niestety byla tylko taka oferta w miare przystępnej cenie z HB. Chcialam all inclusive , ale juz drogo wychodziło. Poza tym same najlepsze oferty zostaly wykupione i ile nerwow przy tym zjadłam o dzwonie , bo na stronce jest oferta przez telefon mowia ze juz nie ma i to w kilku biurach tak. No coz oby tylko było fajnie :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenijczyk
ja tez już odliczam godziny: 08.07.2010r. godz 1:05 wylot z Wrocławia do Alanyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) co do zemsty, to jakoś specjalnie nas nie powaliło. powiedziałbym że przeszłyśmy w lekkiej formie. ale fajnie tym co sobie już polecieli albo lecą za długo. też już bym gdzieś pakowała :)) na razie z braku organizacji muszę poczekać z moim planowaniem :)) póki co siedzę w pracy i nic mi się nie chce. nudyyyyyyyyy miłego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie pieniądze lepiej zabrac do płacenia w sklepach czy restauracjach Euro czy Dolary amerykańskie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×