Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Kopyt6ko
Cześć dziewczyny ! Ja lecę do Turcji w poniedziałek do miejscowości Gumbet koło Budrum był tam ktoś i mógłby polecić co fajnego można niedaleko zobaczyć albo ma ktoś jakieś użyteczne rady? Dodam tylko ze lecimy z moja 2.5letnia córeczka do hotelu La Rose*** tylko ze śniadaniem. Powiem szczerze ze mam wielkiego pietra ze względu na dziecko ale jak tak czytam to forum to i troche zaczynam być podekscytowana ta wycieczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do Niemiec wybieram się pod koniec listopada. co do Turków to spoko z każdym wyjazdem uodparniam się na ich czar i urok :)))) póki co leczę przeziębienie :D mam nadzieję, że się przynajmniej podleczę do wyjazdu !! Frogi chyba przeżyję z Twoim szaleństwem olejkowym i tak jestem zaskoczona że nie bierzesz przyśpieszacza :))))) ( tzn mam taką nadzieję !! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lece juz w poniedzialek:)))
Biore 15 i 20. Powinno wystarczyc. Jak sie ciesze na ten wyjazd:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera nie mam kiedy dokończyć się pakować :) za to mamusia mi ciuchy wyprasuje :classic_cool: a bagazu podręcznego nawet nie zaczęłam pakować :) wszystko przede mną ale najpierw muszę Frogi z dworca odebrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bamboleooo
Kurczę, to chyba jeden z najstarszych topików na kafe :) I dobrze, że już mu 4 latka stuknęły. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo w Turcji to się różnie mówi - poznałem jedną Turczynkę, która mi odradzała zupełnie, jak zaczęliśmy rozmawiać o couchsurfingu, to powiedziała że nie możliwe żeby w Turcji coś takiego było - no, ale się okazało że jest tam masa couchsurferów, więc tak to chyba jest, że Turcja ma gorszą opinię niż rzeczywistość. __ http://www.tanie-latanie.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Zatem ja rozpoczynam swoje wekejszyn dziś i jadę do naszej Fannky (mam nadzieje,że już całkiem dobrze się miewającej ze swoim choróbskiem!) Skoro przed wyjazdem tyle pod górke to mam nadzieje,że będzie gites i 3majcie kciuki ;) Pariss będziemy się meldować i pozdrowimy co trzeba i zakupimy co trzeba :) 😘 tęskno mi! Fannky nadjeżdżaaaaaaaam!!!!!!!!!! sELAMLAR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, lecę do Turcji 10 października . Region Side hotel Dionysos sport & spa. Będę wdzięczna za informacje na temat hotelu. miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi nadjeżdżaj czekam :) choróbsko średnio wyleczone ale jakoś to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Fannky i Frogi wypoczywajcie , opalajcie się , zwiedzajcie i pozdrówcie ode mnie Turcję. Czekam na wrażenia po powrocie. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo :) my już razem z Frogi piejmy herbatkę :P możecie nam już zazdrościć wakacyjnego nastroju :))) a jutro o tej porze ...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to Turkomaniaczki Kochane: Super hiper Holidejów Wam życzę i ściskam. Bawcie sie swietnie!!! i szalejcie!!! Pozdrówcie ode mnie Tahtali i cale Kemer 🖐️ ....ale Wam zazadroszcze, ze sobie jedziecie razem i na sloneczko i do Turcji :( Kopytko---> żadna z nas nie byla w Bodrum wiec Tobie nic nie powiemy (tzn, byla jedna z nas, ale Ona poznala Pana Love i juz o nas zapomniala ;) )Moi znajomi tez maniacy Alanii i ogolnie Riwiery byli w tym roku i mowili, ze jest bardzo ladnie (widzialam zdjecia naprawde pieknie) , ale drogo w sklepach. Poza tym nic nie wiem niestety. Socjoloszka, nie znam hotelu. ZObacz sobie na holidaycheck.de lub na opiniehoteli ;) Bobo 🖐️ 👄 pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój agent
współpracuję z biurem FILIZ będącym od lat na polskim rynku jeśli chcesz wybrać się do Turcji taniej nawet o 100zł (grupy jeszcze taniej) na wycieczkę, Sylwestra, pielgrzymkę czy wczasy Sprawdź ofertę wypoczynku z biurem podróży FILIZ na www.filiz.pl i napisz do mnie na biuro@turcja.boo.pl w sprawie Twojej super ceny Jako agent mogę zejść z marży byś ty mógł wypocząć taniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Organizator zmienił nam hotel na can Garden Resort. Z tego co wykopałam w internecie wynika, ze to lepszy hotel niż Dionysos. Jednak, jak koś z Was był w hotelu Can Garden to proszę o info. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny i chlopaki
czy lepiej wziac euro czy ichnie piniondze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuvvet*
Witam, podczytuję Was od czasu do czasu i pisałyście kilkakrotnie o polskim biurze znajdującym się w Turcji.Chciałam wykupić tam wycieczkę do Kapadocji. Bardzo proszę o link. Mam jeszcze jedną prośbę... już dziś myślę o przyszłorocznych wakacjach,kiedy na rynek wchodzą nowe oferty? Czy kupić firsta,czy czekać do maja 2011 i wtedy siup,kupuję i jadę?:) Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helollll
dziewczyny i chlopaki-------------------jo bym wziela i elro i nase dulary i ichniejsze pinioszki tysz:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj agent---> jak zorganizujecie wycieczke do Stambułu z meczem na ALi Sami Yen to pojadę :) Kasa w Turcji jest objetna. Biorą i euro i dolary, najlepiej wymieniac na liry a za wycieczki placic w obcej bez wymiany. Kuvvet, biuro lokalne w Alanii to Lena Pacho Tour. WPisz w google i znajdziesz stronke i maila. Jak do nich napiszesz do dadzą TObie cennik. Oferty first juz weszly chyba w Ecco Holiday, Triadzie i Sun Fun. Jesli chodzi TObie o maj to ja bym czekala na lasta. Wtedy sa dosc dobre ceny i tak. Poza tym nie wiadomo jak biura beda teraz staly po nowej ustawie i czy przypadkiem nie poleci kolejne za Selectoursem. Ja bym sie bala ryzykowac w przyszlym roku. Skoro Selectours, ktory byl na rynku tyle lat i padl to rownie dobrze moze to byc Exim czy Alfa czy inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, Wróciłyśmy z koleżanką po uszy zakochane w Turcji i już wiemy, gdzie spędzimy kolejny urlop. Fannky, Pariss - dziękujemy za podpowiedź co do wyboru hotelu. Blue Star spełnił nasze oczekiwania - ludzie przesympatyczni, jedzonko smaczne, a do plaży chodziłyśmy spacerkiem dzięki czemu nic nadprogramowo nie zostało nam w biodrach. Na wątku oczywiście pozostaję. Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... wróciły całe, zdrowe i zadowolone 🖐️ Amirah cieszę się że wam się podobało ja byłam w blue starze 3 razy :) jak dla mnie fajny hotel i pewnie tak jeszcze wrócę :) póki co ja już w pracy i próbuję jakoś się ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , narazie walki o przetrwanie ciag dalszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej bum
niestety rynek budowlancow w Hiszpanii chyli sie ku upadkowi nawet za 7 euro ni ma roboty wroc na role

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja nie cierpię takich pomarańczy chcesz coś powiedzieć to qwa zrób to zalogowany/ :O nie wie o czym gada a pier.... od rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D frustracja niejedno ma imie ale polaczona z tchurzostwem zawsze jeden kolor ;-) zawsze ten sam ... F, jak tam zycie wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuje B. jakoś się kula od wyjazdu do wyjazdu :D coś trzeba robić w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeee bykiiii
ucz sie gramatyki jelopie sie pisze TCHORZOSTWO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×