Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

POrt oczywiście, że kojarzę. TO w Alanii nr 1 ;) Ja bawiłam się zawsze głównie w Bellmanie, raz byłam w Auditorium za miastem. W Kleopatrze byłam własnie w maju poprzedniego roku, dla mnie położenie super. Busami do centrum nie jezdziłam, zawsze szłam pieszo. Byłam też w Konakli 2 razy w Blue Fishu i Aurze Beach. Obydwa hotele to dobre trójki. Na kamerkach widze, ze dzisiaj w Alanii powoli słoneczko wstaje i bedzie ładny dzień....a u nas deszcz i wiatr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa026
hej Pariss!przeczytałam wszystkie twoje porady.Na pewno okażą się przydatne dla mnie w czerwcu.Jadę ze swoim chłopakiem do miejscowości Icmeler,8km obok Marmaris.Jedziemy niestety tylko na tydzień.Jestesmy wielkimi fanami zwiedzania i łażenia po górach raczej nic leżenia na plaży.Aczkolwiek ten urlop chcielibyśmy wykorzystać w dwojaki sposób.2 -3 dni odpoczynku i zwiedzanie.Np.wycieczka jednodniowa na Rodos i chciałabym też bardzo zobaczyć Kapadocje po tym co o niej słyszałam.Myślisz że damy radę?Czy są one organizowane z Marmaris?Będę wdzięczna za jakieś rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa026
chodziło mi "raczej niż łażenie po plaży"ja lubię pływać,mój chłopak nie bardzo dlatego musimy iść na kompromis...Ile taka wycieczka do Kapadocji może potrwać z Marmaris?2 dni czy może więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa muszę Cię zmartwić. Niestety z okolic Marmaris nie ma wycieczek do Kapadocji bo to za daleko. Są za to do Pamukkale. Jak już tam będziesz to może jedz do Pamukkale, w tym jest też Efez - starożytne miasto, które też warto zobaczyć. Za kilka lat Pamukkale bedzie prawdopodobnie zamknięte dla tursytów bo coraz bardziej niszczeje więc warto zobaczyć taki pomnik natury. Ja planuje na dzien dzisiejszy tez wyjazd do Marmaris w czerwcu. Chciałabym równiez dotrzeć na Rodos (może na 2 dni jak bedą takie oferty) i może zdecyduję się na lot paraolotnią nad laguną w Oludeniz. To mi się marzy od lat, ale muszę najpierw to zobaczyć z bliska :) Myślę, że Rodos i Pamukkale jak na 7 dni to w zupełności wystarczy. Reszta to leżenie na plaży i leniuchowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa026
dzięki Pariss:)na pewno to zrobię.Kapadocja może innym razem:( Chociaż na razie mamy zasadę że nie wracamy do tego samego kraju.Jest tyle do zobaczenia.. A tak w ogóle to paralotnia też nam się marzy.Nie wiem tylko czy wystarczy mi odwagi,chyba prędzej zmoczę się w majtki;)Myślisz że to bezpieczne? Duży kredyt zaufania dla czyiś umiejętności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa026
Olundeiz to chyba dosyć daleko od Marmaris?Nie orientujesz sie przypadkiem czy takie loty nie są organizowane gdzieś bliżej?Albo rafting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja wiem, ze z Marmaris jest daleko do Oludeniz (myślę, że jakieś 3 godziny busikiem) . To jest mniej więcej tyle samo co z lotniska w Dalamanie do Marmaris. Lotnisko jest po środku raczej. Z Marmarsi na pewno są wycieczki do Oludeniz bo Turcy nie takie odległości pokonują z turystami ;) Nie wiem czy takie loty są bliżej Marmaris neistety. Pojadę na zwiady to bede wiedziała więcej coś o tamtych rejonach :) Czy się boję? nie wiem. Jak siedzę dzisiaj na kanapie to myslę, że nie ale jak to zobaczę to może stchórzę, kto wie. Z drugiej strony to jakieś 30-40 min więc chyba da się wytrzymać. Rafting i rejsy łodką po zatoczkach to na 100% są z Marmaris, tak samo Pamukkale. Mi kiedyś ktoś mówił, ze z Marmars są wycieczki do Kapadocji, ale to okazało się nieprawdą. Także to co kiedyś może napisałam na początku wątku to nieprawda. Dementuję to co napisałam :) Którego dokładnie lecisz? Ja mam loty od 9.06 dopiero ze swojego lotniska. Chciałabym się załapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
Witam, A ja szukam kogoś kto poleci ze mną albo na dwa tygodnie albo na tydzień w czerwcu do Turcji. 18czerwa-2lipca bądź 25 czerwca-2 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana w Turcji napisz z jakiego jestes miasta (albo skad wylot) i do jakiego chcesz jechać. Zapytaj też na forum wakacje i Turcja na gazecie.pl :) Ile razy już byłaś i gdzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
ja jestem z Chorzowa. a wylot z Krakowa akurat byłby w tym terminie. Wybieram się do Belek, i szukam właśnie kogoś albo na dwa tygodnie albo na tydzień. na wakacjach już pisałam ale nikogo nie znalazłam. na gazecie też. Byłam dwa razy teraz byłby trzeci raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa026
dzieki Pariss! chyba sobie jednak daruje ten lot,w tym roku planuje skoczyć ze spadochronem wiec myślę że wystarczy tego latania:) Ja lece 16.06 ale z Anglii.Nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana a byłaś w Belek kiedyś? Bo powiem Tobie, ze tam na żadne atrakcje to nie ma co liczyć, już lepiej Kemer jak chcesz te okolice. Chyba, ze to ma być po prostu odpoczynek :) Justa, spadochronem to ja bym się bała na pewno.TO dużo wyżej przecież. Zazdroszczę Tobie, ze masz już ustaloną datę. Ja o tej porze roku już zazwyczaj tez wiedziałam co robię w maj/czerwcu a w tym roku sie poplątało a ja tak tęsknię za Turcją i za słońcem przede wszystkim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to w 13 wieku Europejczycy masowo wyjezdzali do Turcji... była po drodze do Ziemi Świętej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
nie byłam.. ale właśnie to ma być taki wypoczynek. w kemer a raczej goynuk byłam rok temu ;-) kurcze nie znasz może kogoś kto by pojechał? pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
po za tym to słyszałam, że w hotelach w belek jest wystarczająco dużo atrakcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Belek byłam w tamtym roku kilka razy przejazdem - na plaży, w jakms hotelu i na kolacji. Ta kolacja do dzisiaj mnie przyprawia o śmiech. Było nas trzy osoby w takiej małej knajpce, i zamówilismy jedzenie. Przynieśli nam piwo. Siedzimy, czekamy, czekamy po 30 minutach kolega pyta co jest? A oni, że zapomnieli o zamówieniu!!!! Za chwilę przynieśli, ale dwie porcje! O trzeciej zapomnieli. TO było już późno a byliśmy od rana na nogach to nie pozostało nam nic jak posmiać sie z tych beztroskich Turków. :D - to taka mała dygresja A czy są atrakcje? Zapewne, bo tam są same 5 gw hotele a w tym zawze jest co robić. W Belek jest tez ładna szeroka piaszczysta plaża. Niestety nie znam nikogo kto chciałby jechać :O Szukaj, do czerwca jeszcze jest trochę czasu. A tu pioseneczka na ten jeszcze zimowy wieczór ;) http://pl.youtube.com/watch?v=kvH48v77lFw ten teledysk jest kręcony w hotelu Orange County w Kemer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
niby mam czas ale... jakbyś jednak kogoś miała kto by poleciał to daj mi znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
niby mam czas ale... jakbyś jednak kogoś miała kto by poleciał to daj mi znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Zakochana w Turcji - też jestem z Chorzowa:D:D W tamtym roku również szukałam osoby, która chciałaby wybrac się na wycieczkę do Turcji , niestety się nie udało. Może w tym roku się uda, albo koleżanka się zdecyduje, albo będę miała ten sam problem, co Ty. Pariss- kocham piosenki Ozana, chodza już za mną od roku;D Pozdrowienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
o a z którego chorzowa jesteś ? ja batory. no mam nadzieje że kogoś znajdę :( bo bardzo mi zależy żeby być w tym czasie w belek w turcji :( a jak nie znajdę nikogo to nie lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorzów -centrum:) Znam ten ból, gdy chcesz a nic sie nie układa:O Masz już upatrzoną jakąs ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
wysłałam ci wiadomość na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angelica 🖐️ Byłoby fajnie dziewczyny gdybyście się dogadały :) Trzymam kciuki. Angelica ja Ozkana nie za bardzo znam, ale moja ulubiona ostatnio piosenka to Asli Gungor i Ferhat Gocer: http://www.youtube.com/watch?v=4krnxwvxPyE tytuł: Mówią, ze miłość jest wzajemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
no muszę dalej szukać kogoś. obym znalazła bo bardzo mi zależy na wyjeździe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
hmm... raczej bliski kolega ;-) no ale jak kogoś nie znajde to nie lece :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie chcesz sama leciec? Wiem, że opłaty za SGL sa powalające bo ostatnio wlasnie bylam sama, ale może poszukaj jakiś tańszy hotel ( o ile taki jest w Belek) i dopłać. Nie bedziesz z nikim uwiązana i będziesz robić co chcesz. Koniecznie musi byc Belek, może Side lepiej? Tam jakby co jest więcej Polaków i gdyby kolega nie miał wiele czasu to nie będziesz sie nudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
w belek są same drogie.. a dopłata do ceny która i tak jest wielka w wysokości ok. 1,5 tys dopłaty to mnie nie stać. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
po drugi to mnie rodzice nie puszczą samej, nawet gdybyśmy jakimś cudem mieli kasę na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×