Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

To niedobrze :O Wiem, ze w Belek nie ma tanich hoteli :( Kurde no.... ...rozumiem, ze kolega bedzie tam w pracy i dlatego inne miejscowosci nie wchodza w grę? Akurat nie ma zadnych innych niedaleko zebys nawet sobie podjezdzala :( Za cene hotelu w Belek to nawet 2 tygodnie w Alanii bys siedziala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
no dokładnie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss wspomniałam o Ozanie, bo gdzieś tu wczesnije dałaś link do piosenki :D To tak przy okazji ;) Rzeczywiście cena hoteli w Belek jest powalająca:O Za ta cenę można posiedzieć dłużej w Turcji, w jakiejs innej ślicznej miejscowości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzisz właśnie jak bardzo go znam. Może dwie, trzy piosenki mam \"na stanie\" i to wszystko ;) Słucham ostatnio radia tureckiego i ściągam niektóre piosenki. żmudna robota :D http://www.yayinonline.com/ ja wybieram ALEM FM i MEGA FM (jest na liście jak włączysz np. ALEM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
no własnie drogie. za jeden tydzień ok. 3040zł a za dwa tygodnie ok. 4984zł :( a w późniejszych terminach jeszcze droższe. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie drogie, ale bardzo drogie :( JA płaciłam w Kemer, które uchodzi za drogie, 2.700 za 2 tyg. SGL i myślałam, ze mnie skręci bo normalnie to płacę koło 1.800 za 14 dni. Szkoda, ze nie patrzyłaś na firsty moze byloby lepiej zarezerwowac. A nie mozesz zapytac kolegi czy zna jakis tanszy hotel i wtedy kupiłabys sobie tylko lot a na miejscu bys zapłaciła za hotel. Jesli oczywiście on jest taką zaufaną osobą. Albo wyszukaj w necie moze jakis hotel w Belek taki mniej turystyczny powiedzmy i bedzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
hmm.. wszystkie w belek są takie drogie :( niestety.. no ja zazwyczaj jak jeździłam z rodzinką to płaciliśmy o dosoby 2800zł na dwa tygodnie.. i to w różnych krajach.. a podobno za hotel jak sie płaci sam to jest też drogo.. no i do tego lot. i jeszcze transfer z/do lotniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia widziałam Twoje ogłoszenie na wakacjach. Nie odbieraj tego źle co napiszę, ale.... Uważam, że nie powinnaś się aż tak poświęcać i tracić tylu pieniędzy. Turcja jest fantastyczna a Turcy...cóż...potrafią nieźle zawrócić w głowie. Na to trzeba uważać a ich słowa dzielić na 10 i traktować z dużym poczuciem humoru i przymrużeniem oka.Żeby trafić na naprawdę szczerego trzeba długo szukać. Jeśli jemu zależy to pojedzie do Alanii nawet z Belek. Uwierz mi. Oni są zdolni do poświęceń jeśli bardzo chcą. Za mną jeden kiedyś jechał 600 km do Alanii jak się dowiedział, że jestem :) i wracał na drugi dzień, a za 2 dni znowu wracał do Alanii. I to mimo tego, ze wiedział, że jestem niezainteresowana. Ja na Twoim miejscu kupiłabym wczasy w Side bo to najbliżej Belek, zaoszczędzisz i szybciej znajdziesz kogoś do Side niż do Belek. Zawsze możesz podjechać tam autobusem czy dolmuszem. Młoda jesteś, nie ten to następny... :) nie ma sobie co głowy zawracać. Jest dużo stereotypów o Turkach, ale też dużo prawdy w tym co się mowi. Szczególnie ci, którzy pracują w turystyce nie są szczerzy, uwierz mi, dużo się nasłuchałam i widziałam i wiem jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
hmm.. wiedziałam :P nie chce mi sie tutaj pisać co i jak więc ogólnie to on będzie w takim jednym hotelu Pracował więc za bardzo nie miałby jak przyjechać np. do side ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
a tak btw. to chyba kogoś znalazłam.. do paru dni ma dać mi znać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Program jest naprawdę świetny. Jeśli lubisz morze i spokojny odpoczynek to super. Jesli to Twoja pierwsza wizyta w Turcji to ja jednak poleciłabym typową objazdówkę ze Stambułem, Efezem i Kapadocją. Zobaczysz więcej pięknej Turcji. Spójrz na Rainbow Tours albo Triadę np. Do tego wypoczynek w Kemer albo Alanii czy Side.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pariss i innych znajacych s
dzięki :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli skorzystasz z tego rejsu to daj znać jak było. O ile dobrze pamiętam to chyba Alfa Star albo Jet Touristic miał kiedyś podobne rejsy w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sprawdziłam to Jet Touristic , mają dwa rodzaje rejsów. POrównaj sobie program i ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sprawdzony organizator
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe który? Travel Time to Orbis także tak, a Jet specjalizuje się w Turcji tak samo jak GTI, nie ma większych wpadek. Wszystko w normie. Nie ma co się bać. Istnieją już wiele lat na rynku i jeżdżą tylko do Turcji więc mają doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w razie pytan wpadne tu
dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
FREE BIRD Airlines Mam takie pytanie, czy ktoś latał tymi liniami ? Jakie wrażenia? Czy jest na nim catering w czasie lotu ? Lecę tymi liniami do Turcji a lot mam w późnych godzinach wieczornych i się zastanawiam czy dostaniemy jakieś jedzonko na pokładzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Free Birdem lata Wezyr. Mają swój oddzielny samolot. Jestem pewna na 99,9 % że nie mają bezpłatnego cateringu na pokładzie. Zrób sobie sama jakieś kanapki a napój kupi sobie na wolnocłowym i wytrzymasz. Dużą wodę możesz zawsze wsadzić do głownego bagazu i na miejscu wyjąć. CZy to znaczy, ze wczasy juz masz zamowione i druga osoba też się znalazła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
Pariss, można to tak ująć.. ale zarezerwowane już jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w turcji
No to teraz już na 100% wszystko załatwione :) 18.06-02.07 w Turcji w Club Mega Saray :D btw. Pariss wiesz może coś o miejscowości Kadriye ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zakochana! Nie wiem gdzie jest Kadiriye, próbowałam poszukać jakiejś mapki, ale nic nie ma. Na pewno to jest gdzieś w okolicach Belek. Tutaj znalazłam zdjęcia Twojego hotelu: http://www.holidaycheck.pl/hotel-informacje+o+podro%C5%BCy_Hotel+Club+Mega+Saray-ch_ub-hid_30747.html jest naprawdę fajny. Napisz po powrocie jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy życzy wszystkim Miłośnikom Turcji Pariss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita22x
mógłby mi ktoś poradzić jaką walutę lepiej wziąść do turcji euro czy dolary? (nie mam możliwosci kupienia lirów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez różnicy, co Tobie pasuje. Najlepiej pół na pół. Targujesz się po prostu w tej walucie jaką masz. Napiwki moga być w dolarach ale moga być również w Euro. Turcy sa przyzwyczajeni do Euro, ale dolarami tez nie gardzą. Jet tam dużo Rosjan, którzy tez płacą tą walutą także nie ma problemu żadnego. Na drobną spożywkę mżóesz sobie wymienić na liry małe ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam same euro, które i tak wymieniłam wszytskie na liry. Był taki jeden punkt, w którym właśnie można było wymienić walutę na korzystnym kursie, więc wszyscy wymieniali. Tam też w drodze porotnej można było spowrotem zamienić liry na euro, jesli komuś zostały. W każdym bądx razie ja posługiwałam się tylko lirami. Zostawiłam sobie tylko euro na wycieczki, których cenę znałam wczesniej i na które wiedziałam, że pojadę:) A tak wszystkich zakupów i opłat dokonywałam w lirach. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie bo z tego ,c o zdązyłam zauważyć to u nich 1 lira to to samo co 1 dolar, 1 euro czy 1 funt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×