Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Tak! właśnie ten Bobo, thx🌻 Przecież nr2 to jest Ataturka,jedno z przejść bliżej centrum!:) a pogoda to wiem przedwczoraj patrzyłam na kilka dni właśnie,ma u nich padać,a może nawet burza będzie:P i dobrze!hihi Chociaż Skylar napisała notke juz z Alanyii i mówi,że jak pada to w nocy...z reszta przy okazji widziałam wpis Pariss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolega mi dziś pisze, że jednak bardzo napaleni są na tą Turcję więc chyba jutro pójdziemy załatwić :) o matko razem nas będzie 10 os. !!! :) Frogi a na winampie nie ma tureckiego radia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wiecie coś na temat kosztów za wczasy tzn jak mam zapłaconą rezerwację 1/3 ceny to mogą mi dowalić dopłatę???? Jak tak to się załamię . Moja teściowa mówiła mi dzisiaj że 3 dn.temu na TVN tak mówili.Że BP będą żądały dopłat. Macie jakieś wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi- wiem że kamera 2 jest na Ataturka , ale ja chciałam tą która była z widokiem na plażę Kleopatry i na Nasz deptak.Brzydale , zmieniają bez konsultacji ze mną ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo powiem Ci tak: wiem,że z Itaki zrobili dopłaty po200zł tylko nie pamiętała moja koleżanka dokładnie co i jak,ale chyba dla tych co wykupili po10stycznia,ale mówie tak mniej więcej... Ty masz Alfe a każde biuro wg siebie więc może najlepiej zadzwoń tam gdzie rezerwowaliście albo pójdź i sie dowiedz.. Z jednej strony logiczne są te podwyżki,szkoda tylko,że boli po kieszeni... Fannky to fajowsko:classic_cool:...poza tym być może to ja będe ta ostatnia w Turcji albo tak jak Ty w każdym razie wrzesień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Jejku jak u mnie ciemno i mglisto jakby juz była conajmniej 17-ta. Dzisiaj najpierw poszłam na Meksyk i Turcję i tak jakoś mi zeszło. Bobo z dopłatami jest różnie, poki co nie słyszę na forach, zeby u nich były jakies dopłaty. Moze Ciebie ominie. Shazza ja do Turcji chyba nie wydołam bo przy tym kursie i cenach ledwo dam radę na USA i Meksyk. No chyba, ze wizy nei dostanę to wtedy jadę za każdą kasę. Chociaz ten Meksyk tak juz mnie podnieca, ze najlepiej to zeby juz jutro był wrzesien. A kolejnosc to chyba jest taka, ze najpierw Bobo pozniej Ty, a pozniej wrzesniowe dziewczyny czyli Fannky, Frogi i Dżunia. Fannky fajnie tyle osób. DAj znać jak wyjdzie sałatka, na drugi dzień to jeszcze lepiej smakuje. Ja jutro znowu robię. Frogi widzę uratowana z linkiem :) Iyi gunler! Lecę prasować bo mi zimno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonecznie! U mnie slonko swieci od rana i jest 10st ciepla:) Ja dzisiaj nie gotuje ide na proszony obiad;;) Frogi przykro mi, ale bedzie sypac sniegiem pod koniec tygodnia na moj przyjazd;) I nie mam na to stety, niestety wplywu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari-- Ty nasza czarno-księżniczko co do pogody. Napisz jeszcze że Alfa nie będzie wymagać dopłat do wcześniejszych rezerwacji , bo jak pogoda Ci się tak sprawdza to może i z tym się uda. A tak w ogóle szczęściara z Ciebie że nie musisz dziś gotować. Ja już po obiadku.Uciekam polatać po lesie. Chociaż na godzinkę. Miłej niedzieli!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny o czym Wy tu mówicie?Czy może byc tak że jeśli mam gwarancję stalej ceny to mogą mi kazać zrobić jakąś dopłatę? Na co najmniej sześć miesięcy nie zapowiada się aby kurs euro i dolara spadł.Złotówka jest jedną z najsłabszych walut świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwarta kamera jest obecnie w innym miejscu, Czy ZABITA to policja? Fajna dziś pogoda w Alanii ,a u nas na Śląsku leje od nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde kurde kurde spaliłam sobie jedną z moich fajniejszych bluzek. Miała zamiast dekoltu taką siateczkę i żelazko było za gorące i spaliłam :O A taki ładny biust miałam w niej :P szlag by to trafił :O Poukładałam moje zdjecia wyjazdami i dniami. Za tydzień moze bede miec natchnienie na wlozenie do albumu. Shazza jeśli masz gwarancję to się nie masz czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabita to coś jak nasza straż miejska, policja municypalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris-- szkoda bluzeczki .Ale cóż myślami pewnie w Meksyku to i się prasowanie popier.......może . Szazza to myślisz że jak mamy gwarancję ceny to nie powinni nic od nas chcieć prawda ? Ja wróciłam ze spacerku i piekę już pasztecik. Mam chęć na tą sałatkę Pariss-- i wieczorkiem chyba ją zrobię. Mam nadzieję że pupa nie urośnie bo widzę że wy wszystkie przepisy macie z bombą kaloryczną w postaci majonezu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanki -- proszę: http://www.alanya.tv/tr/AlanyaCanl%C4%B1Kameralar/AlanyaCanl%C4%B1Kamera1/ pod monitorem masz odnośniki do pozostałych 3-ch kamer. Miłego oglądania chociaż już troszkę za późno. Lepiej w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- miłam właśnie robić tę Twoją sałatkę , wszystkie składniki kupiłam ale stwierdziłam że za dużo żarcia jest w domu i zrobię jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu, miało być kamerkę :D :D Nie dało się cofnąć ....hi.. hi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss - fajna ta sałatka tfu kamerka. Ależ mi się już chce na plażę.!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss sałatka bardzo dobra. do ściągania mam super stronę http://wyszukiwarkamp3.eu/ dla kolegów mam jednak poszukać coś tańszego niż blue star. myslę że znajdę 2 tyg AI za ok 2500, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdziesz znajdziesz. Wejdz na easygo.pl. najpierw a potem szukaj po biurach. Zaraz zobaczę tą stronkę. Bobo pierwsza lecisz i pierwsza bedziesz sie plażować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
ehh dopiero nadrabiam zaleglosci ostatnich 3stron :O Paris--> wylatuje z hamburga, tak w ogole wyloty z innych miast sa tansze, hamburg do najtanszych niestety nie nalezy :( tak w ogole to niedlugo zabieram sie za czytanie tego topika od poczatku w zwiazku z moim wyjazdem, b.dlugo lektura mnie czeka:O ale moze cos ciekawego napisalyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky fajne znalzłam moje, ale czy to ściąga w mp3 czy Winamp? BO ja w tym Winampie nie mogę odbierać jakoś. no jak jak --> najlepiej czytać, zapisywać i odrazu pisać pytania, które się nasuną. Na początku jest sporo, sporo jest też w tamtym roku całe lato kiedy dużo ludzi jeździło. Jest o pakowaniu, o lotnisku, wizach, naprawdę dużo. Codziennie po trochu i da się :) a pozniej pytaj dalej i dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się żegnam, wyłączam komputer i życzę Wam miłego spokojnego tygodnia ze spadkami na giełdzie :) Iyi geceler :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss to są mp3. zapisz sobie chociaż 1 i spr. ( znajdź piosenke--> download, play --> pobierz plik-- > pobierz mp3) to tak dla jasności :) świetna str ja sobie dużo stamtąd pościągałam. Pariss szukałam tam, ale jak dla mnie zbyt duży zasięg szuka, nie ma tylko Alanyi ale cała Riwiera i cena jest nie adekwatna do ceny rzeczywistej. albo jak znam życie źle szukałam :P szukam w miarę możliwości w pobliżu blue stara, tzn. w tej dzielnicy a nie z drugiej str alanyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- a nie masz więcej tych \"sałatek\" Mexico.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky życzę powodzenia,żeby Chłopakom coś podpasywało i ta Wasza szalona 10pojechała:) Pariss oby tak się stało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi - nasz nową wiadomość na NK. A co z resztą psiółek , spicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×