Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

tak, wszystkie jakie mi się kiedyś i teraz podobają :) już mam mix od starych polskich do rocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na dzisiaj starczy, lece do lozeczka poczytac, uwielbiam spedzac czas na czytaniu ksiazek, tym bardziej ze jutro mozna pospac dluzej. Dobranoc i milych snow kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam właśnie wygranego w konkursie iPoda i walczę z nim. Ściągnęłam program , zainstalowałam ,wgrałam muzę i fotki i niby one są i działają a nie mogę w menu znaleźć folderów ze zdjęciami. A tak sobie myślę do czego to dojdzie za parę lat w tej elektronice, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi- 😍 , szkoda że Cię tu nie było. Ja się upiłam z Naszymi koleżankami i nie mam już siły siedzieć na necie. Do jutra. Miłej niedzieli wszystkim psiółkom. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) właśnie skończyłam czytać co tu się działo:D hihi i sie Bobo minęłyśmy w takim razie,ale wierze,że będzie się Wam super spało:):):) Ja wczoraj wcale nie zabalowałam w sumie,jakoś na początku spoko się rozkręcałam,ale później coś mi odbiło nie w te strone i w sumie to jak dla mnie miałam średnia impreze,ale najważniejsze,że znajomi się dobrze bawili:) a nie zabalowaliśmy też długo po o 1 byłam już w domku:/ ( gł. dlatego,że te co zostały,to dzisiaj z rańca jechały do karpacza z kolei na 3-dniowe picie:P-inna bajka,że gdyby nie sesja to tez bym może tam pojechała,bo wyjazd połączony z pożegnaniem koleżanki,która wyjeżdża do Rumuni na Erasmusa:classic_cool:) Kari okolice NS znane mi kiedyś bywałam tam dosyć często,a dokładnie w Kadczy,kojarzysz?a z tym śniegiem to błagam,ale już nieeeee Fajowsko,że tutaj się duzo działo:) może kiedyś też w końcu trafie na wspólne picie:P A tymczasem iyi geceler:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeroscnieradosc
Bobo - nie moge czytac tego co piszesz bez podniesienia poziomu tak zwanego w**rwienia. Poprostu tak tepych wypowiedzi tutaj jeszcze nie widzialam. Co drugie slowo: psióły i psiapsióły kobieto ogarnij sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek PSIÓŁY,PSIÓŁKI I PSIAPSIÓŁKI !!!! Jak zdrówka po wczorajszej wspólnej imprezie? szczeroscnieradosc-to nie jest forum dla ciebie ,tu tylko mogą byc fajne,normalne i mile osoby Życzę milej niedzieli!!Jak ktos ma kaca giganta to proponuję kawę z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje psiółeczki 😍 Szazza witaj poranny 🌻 Masz rację co do tej powyżej Ciebie. Jak nas nie kocha to niech idzie na inne forum . A jak nie to niech przeczyta od początku 221 stron to zrozumie. Frogi -😍,my jak zwykle potrafimy się minąć .Ale to nam zostało od Alanyi .Dobrze że i tak o parę minut a nie o wieczność. Dla wszystkich psiółek, psiółeczek, psispsiółek miłej niedzieli . 🌻👄😍🌻👄😍🌻👄😍🌻👄😍 Ach , jestem już po kawce i nie mam kaca. Ale widzę Szaza-- że masz identyczny sposób na tę przypadłość pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris-- Australia oglądnięta ,czy czekasz na popołudniową powtórkę. Ja już to widziałam wcześniej ale jeszcze powtórzyć nie zaszkodzi. Co gotujecie na obiadek.Bo ja jak zwykle na niedzielę rosół obowiązkowy (tradycja rodzinna) i coś muszę wymyślić na 2-gie danie. Na popołudnie zrobię pasztet z selera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoBo Ja dzisiaj gotuję zupę grzybową z lazankami,rolady schabowe z pieczarkami,filet z kurczaka z pieczarkami [dla męża nie jada wieprzowiny],surowka marchew z jablkiem.Rosół u mnie nie może być często, raz na miesiąc.Na popołudnie mam ptasie mleczko mojej roboty,i ja chcę schudnąć!Ja już wypilam dwie kawki. Która z Turkomaniaczek jedzie pierwsza do Turcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza nie wiem która z nas pierwsza , ja 27.05 więc chyba pierwsza. A to dlatego że później na jesień Maroko mam zaplanowane o ile nie podrożeją o 50%. I waluta się uspokoi i spadnie. Ale coś widzę że się nie zanosi. Psiółko a Ty możesz przysłać mi przepis na ptasie mleczko.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do obiadu to ja nie mam takiego problemu że ktoś czegoś u mnie nie je.Ciebie i Twojego męża rozumiem , Jak nie można to nie można. Ale smaku mi narobiłaś na surówkę z marchewki, też robię i chyba schab i w pieczarkach , mniam mniam . Smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoBo Już Ci podaję;Ptasie mleczko.Ciasto nr.1 Biszkopt;8 żółtka,2całe jajka,6łyżki cukier,1 szklanka mąki,2łyżeczkiproszek do pieczenia.Upiec i podzielić na dwie częśći. Ciasto nr.2 8bialek,1szklanka cukier;ubić na sztywno,dodać pół szklanki maku,pół szklanki mąki pszennej i 2 łyżeczki proszku do pieczenia.Upiec. 2 galaretki,2 kubki śmietany 36% Galaretkę rozpuścić w niepełnej szklance [najlepiej dwa różne smaki] Śmietanę ubić na sztywno i dodawać tężejącą galaretkę,tak ubic dwa smaki. Na pierwszy biszkopt wylać śmietanę,na to położyć ciasto makowe,na ciasto makowe znowu śmietanę i przykryć drugą połówką biszkoptu.Szybko się robi i bardzo smaczne. Ja zawsze daję galaretkę czerwoną i zieloną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza-bardzo dziękuję za przepis i na pewno zrobię ale nie dzisiaj. Już czuję jaka pychotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 piszę już 3 raz !!! dziś bo 2 poprzednie mi wcięło. FUCK. do trzech razy sztuka : 🖐️ ja popijam kawkę i wcinam makowca made by mamusia :) na obiad też coś tam mama tworzy będzie chyba schab zapiekany w zupie cebulowej :) za to po południu zrobię tą sałatkę z makaronu ryżowego przepisu Pariss :) a do Turcji jadę jako jedna z ost. chyba bo we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanki-- a pisałam żeby przed wysłaniem wiadomości kopiować ją. Bo z naszymi serwerami jest różnie , czasem się nie lubią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł:D Ej ej!powyższego wpisu nie komentujemy.Pariss chyba najlepiej wie jak to jest,bo już nie jedna osoba tutaj miała takie wstawki,ale na innych forach jest gorzej także bez komentarza. Przepis dodam ,pamiętam!hihi U mnie pogoda tragiczna,Kari tak mnie nie lubisz?:P:P:P Deszcz ze sniegiem i szarówa,ble ble ble! Wypoczywajcie!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi- , nareszcie udało się nam spotkać moja psiółeczko.😍 Tak jakoś małao ze sobą w tym tygodniu pisałyśmy że strasznie się stęskniłam. Ja też czekam na Twój przepis ! A gdzie nasza Paris-- jeszcze w łóżeczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj witaj Bobo😘 Ostatnio o 2minuty,ale później zanim napisałam post to minęło10:P Ale fakt to tak od Turcji się zaczęło,ale to chyba akurat bardzo miłe skojarzenie jak dla mnie przynajmniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi- dla mnie jeszcze bardziej przyjemne. Ja gotuję obiad z laptopem więc od marchewki do klawiatury i jeszcze moja koleżanka ze Szwecji pisze ze mną na NK . Coś mi się wydaje że ten obiad to dzisiaj będzie na 18:88. Miłej niedzieli moja psióleczko. Kari - czemu ty nie lubisz mojej Frogi .Wywróżyłaś jej śnieg. U mnie za oknem nawet słoneczko wygląda z za chmur. Wczoraj do wieczora bardzo gęsta mgła ale już jej nie ma na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis dodany:P Śniadanko zjadłam,kawę wypiłam to chyba czas na nauke:o:o:o Buziaki Turkomaniaczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze obowiązkowo rzut okiem co się dzieje w Alanyii❤️ Pariss prosze Cię jesli masz gdzies zapisaną strone ze stacjami radiowymi Turkish oczywiście,to proszę Cie podaj jeszcze raz,bo ja po tym formacie straciłam:/ bo miałam zapisany link na pasku,a jak!:D A jak nie to będę kopac strony forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po obiadku Nie można poblażać takim jak ta szczeroscnieradosc,po co tu wchodzi?Jak jest spragniona krytykowania to niech wejdzie na Pudelka,Lansika itp. Pariss jak się obudzisz to napisz mi czy Ty jedziesz w tym roku do Turcji czy tylko Mexico masz w planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga uwaga!NOWE ujęcie z kamerki nr3!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi-- to link którego szukasz : http://pl.delicast.com/radio/Turcja/Power_FM_100 Szazza , ależ Ty jesteś szybka z tym gotowaniem.Gratulacje. Pariss - chyba do TR w tym roku nie poleci ,Ale lepiej niech sama pisze bo mogę się mylić. Frogi widziałaś jak pozmieniali kamerki, nie jestem zadowolona bo mojej Ataturka nie pokazują. A co do pogody to zimno 13 st C .Dla nich to chyba zimno masakrycznie. Zapytaj w TR.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×